Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Şirket
picture Şirket

Search

Şirket

Zarafet, gelenek ve performans Longines’in DNA’sında vardır. Uzun bir saat üreticiliği geleneğine yaslanan İsviçreli marka tarihi boyunca teknik ve estetik mükemmellik yaratmak ve olağanüstü saatler üretmek için çabalamıştır.
Şirket Profili
Longines Şirketinin felsefesini ve mirasına sadık kalarak deneyimini ve yenilikçi bilgi birikimini nasıl harekete geçirdiğini keşfedin. 150’den fazla ülkede mağazaları bulunan şirket saatlerinin ebedi zarafeti ve özgün cazibesi sayesinde uluslararası bir ün kazanmıştır.

Tarihçe
Saat üreticisi Longines’in İsviçre St-Imier’de kurulduğu 1832’den günümüze kadar olan tarihi çok sayıda önemli olayla doludur. Tarihindeki önemli olayları gösteren kronolojiyle bunların hepsini keşfedebilirsiniz. Yaklaşık iki yüz yıllık tarihini ve saat üretim geleneğini keşfedin.

Müze
İsviçreli saat üreticisinin kurulduğu günden beri bulunduğu şirketin Saint-Imier’deki merkezinde yer alan müze Longines’in zengin tarihini sergilemektedir. Çeşitli sergilerde Longines’in saat üretim geleneğini, yeniliklerini, zarafetini ve macera ve spora olan tutkusunu keşfedebilirsiniz. Ayrıca kanatlı kum saati logosuna sahip markanın saatlerinin güvenilirlikleri ve hassasiyetleriyle katkıda bulunduğu çok sayıdaki önemli olayı keşfedebilirsiniz.

İnsan Kaynakları
Değerlerimizi paylaşıyor musunuz? Yeteneklerinizi ve tutkunuzu değerlendirmek ve şirketimizin başarısında yer almak ister misiniz? İsviçre’de ve yurt dışındaki tüm iş imkanlarını burada bulabilirsiniz.