Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

At yarışı

Binicilik Sporu Tutkumuzdur

next

Longines Belmont Park ve Saragota Hipodromu'nun Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaya devam edecek

BELMONT PARK

2019-11-15

Longines ve New York Racing Association, Inc. (NYRA) bugün ortaklıklarını yenilediklerini duyurdu. İsviçreli saat markası, Belmont Park ve Saratoga Hipodromu'nun Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaya devam edecek.

 

Yapılan anlaşmanın bir parçası olarak, Longines Haziran ayının ilk hafta sonunda düzenlenen üç günlük Belmont Stakes Yarış Festivali'nin odak noktası olan Grade 1 Belmont Stakes'in Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati oldu. İlk olarak 2015 yılında, çok günlü bir etkinlik olarak düzenlenen Belmont Stakes Yarış Festivali, 2019'da üç güne yayılan ve aralarında Bel...

Daha fazlası!
Longines Belmont Park ve Saragota Hipodromu'nun Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaya devam edecek

At Yetiştiricileri Kupası Dünya Şampiyonası

SANTA ANITA

2019-11-01

İsviçreli saat markası Longines, 1 ve 2 Kasım tarihlerinde Longines Kaliforniya'daki (ABD) Santa Anita Park'ta gerçekleşen, 36. At Yetiştiricileri Kupası Dünya Şampiyonası'nın Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati görevlerini üstlendi. Cumartesi günü, Longines At Yetiştiricileri Kupası'nda Vino Rosso ve jokeyi Irad Ortiz Jr. zafere koştu. Aynı gün Longines, Blue Prize'ın kazandığı Longines At Yetiştiricileri Kupası Distaff ve Bricks and Mortar'ın kazandığı Longines At Yetiştiricileri Kupası Turf'ün Unvan Ortağı olarak geri döndü. Bu üç yarışın kazananlarıyla bağlantılı olan kişi...

Daha fazlası!
At Yetiştiricileri Kupası Dünya Şampiyonası

Longines HKIR Yarış Geceleri Başladı

HONG KONG SAR

2019-10-23

İsviçreli saat markası LONGINES, bugün LONGINES Hong Kong Uluslararası Yarışlar haftasına imzasını atan ve uzun süredir beklenen at yarışı randevusu olan Happy Valley hipodromundaki LONGINES Gece Yarışlarında zaman tutmaktan gurur duydu. Avustralyalı jokey Zac Purton, gecenin öne çıkan etkinliği ve altıncı yarışı LONGINES Kupasında Happy Time ile zafere koştu. Kazanan atın sahibi, jokeyi ve eğiticisi, LONGINES Hong Kong Başkan Yardımcısı Karen Au Yeung'ün takdim ettiği zarif birer LONGINES kol saati aldılar.

Etkinlik sırasında marka, saat tutkunlarının en ...

Daha fazlası!
Longines HKIR Yarış Geceleri Başladı

QIPCO İngiliz Şampiyonlar Günü

ASCOT

2019-10-19

Ascot Hipodromu'nun Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olan Longines, bu hafta sonu Magical ve jokeyi Donnacha O’Brien kazandığı QIPCO İngiliz Şampiyonlar Yarışları da dahil, QIPCO İngiliz Şampiyonlar Günü'nün beş heyecan dolu yarışına zaman tutma uzmanlığını sunmaktan gurur duydu.

 

QIPCO İngiliz Şampiyonlar Günü'nün Resmi Saati, Conquest Classic koleksiyonundan modernlikle markayı tanımlayan zarifliği ustaca birleştirn yeni bir Kadın modeli oldu. Zarif ve şık bu son kreasyon hem son derece feminen hem de cesurca çağdaş. Modern kadının günlük te...

Daha fazlası!
QIPCO İngiliz Şampiyonlar Günü

Qatar Prix de l'Arc de Triomphe, Longines Prix de l'Opéra ve Prix de l’Abbaye de Longchamp Longines

LONGCHAMP

2019-10-06

6 Ekim 2019 Pazar günü Fransa'nın ParisLongchamp hipodromunda düzenlenen Qatar Prix de l’Arc de Triomphe'da 2400 metreyi ilk sırada tamamlayan Pierre-Charles Boudot jokeyliğindeki Waldgeist, on binlerce seyirciye unutulmaz anlar yaşattı.

Etkinliğin Resmi Ortağı ve Zaman Tutucusu olan Longines, aynı zamanda Tom Eaves jokeyliğinde koşan Glass Slippers'ın kazandığı Prix de l’Abbaye de Longchamp Longines ve Olivier Peslier jokeyliğinde koşan Villa Marina'nın kazandığı Prix de l’Opéra Longines'i sunmaktan da gurur duydu.

Longines, bu büyük başarılarını kutlamak için her ik...

Daha fazlası!
Qatar Prix de l'Arc de Triomphe, Longines Prix de l'Opéra ve Prix de l’Abbaye de Longchamp Longines

Longines Irish Champions Weekend Yarışları

2019-09-14

Longines Irish Champions Weekend Yarışları kapsamında Leopardstown'da düzenlenen QIPCO Irish Champion Stakes koşusunu Ryan Moore jokeyliğinde koşan Magical kazanırken, Curragh'da düzenlenen Comer Group International Irish St Leger yarışında birincilik Chris Hayes jokeyliğinde koşan Search For A Song'un oldu. Longines bu iki prestijli yarışta birincilik kazanan atların sahiplerine, antrenörlerine ve jokeylerine Longines saatler hediye etti.

Longines ayrıca Leopardstown ve Curragh hipodromlarında günün en zarif kadın ve erkek seyircisine Longines Zarafet Ödülü'nü sundu v...

Daha fazlası!
Longines Irish Champions Weekend Yarışları

Longines Grosser Preis von Baden - 2018

BADEN-BADEN

2019-09-01

Bugün Iffezheim yarış parkurunda koşulan tüm yarışlarda yine nefes kesici performanslara sahne olan Longines Grosser Preis von Baden, katılan tüm coşkulu yarış fanlarına keyifli anlar yaşattı. Uzun süredir beklenen 1. Grup Longines Grosser Preis von Baden yarışını, Donjah ve Laccario'nun önünde bitiren Ghaiyyath ile binicisi William Buick kazandı. Etkinliğin Unvan Ortağı v Resmi Zaman Turucusu olarak Longines, Ghaiyyath’'ın şampiyon takımına zarif saatler takdim etmekten mutluluk duydu.

Marka, Zarafet Elçisi Ingeborga Dapkunaite'i de etkinliğe katılmak üzere davet...

Daha fazlası!
Longines Grosser Preis von Baden - 2018

Takvim

At Yetiştiricileri Kupası Dünya Şampiyonası; Kasım; 2019

At Yetiştiricileri Kupası Dünya Şampiyonası

2019-11-01 - 2019-11-02

SANTA ANITA, Amerika Birleşik Devletleri

Racing at Meydan; Horse Racing; 2019

Racing at Meydan

2019-11-21 - 2019-11-21

DUBAI , Birleşik Arap Emirlikleri

Tüm

Aralık

etkinliklerini gör
Tarihi farklı kaydet

LONGINES DÜNYANIN EN İYİ YARIŞ ATI VE LONGINES DÜNYANIN EN İYİ JOKEY SIRALAMALARI

Longines’in binicilik sporları dünyasıyla olan ilişkisinin kalbinde at yarışı bulunmaktadır. İsviçreli saat üreticisi Uluslararası At Yarışı Otoriteleri Federasyonu'nun (IFHA) Resmi Ortağı ve Resmi Saati'dir. Longines bu nedenle Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamasını ve Longines Dünyanın En iyi Jokey Sıralamasını sunmaktan gurur duyar.

Longines IFHA Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamaları
Longines IFHA Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamaları
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam