Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

At yarışı

Binicilik Sporu Tutkumuzdur

next

Longines Irish Champions Weekend Yarışları

2019-09-14

Longines Irish Champions Weekend Yarışları kapsamında Leopardstown'da düzenlenen QIPCO Irish Champion Stakes koşusunu Ryan Moore jokeyliğinde koşan Magical kazanırken, Curragh'da düzenlenen Comer Group International Irish St Leger yarışında birincilik Chris Hayes jokeyliğinde koşan Search For A Song'un oldu. Longines bu iki prestijli yarışta birincilik kazanan atların sahiplerine, antrenörlerine ve jokeylerine Longines saatler hediye etti.

Longines ayrıca Leopardstown ve Curragh hipodromlarında günün en zarif kadın ve erkek seyircisine Longines Zarafet Ödülü'nü sundu v...

Daha fazlası!
Longines Irish Champions Weekend Yarışları

Longines Grosser Preis von Baden - 2018

BADEN-BADEN

2019-09-01

Bugün Iffezheim yarış parkurunda koşulan tüm yarışlarda yine nefes kesici performanslara sahne olan Longines Grosser Preis von Baden, katılan tüm coşkulu yarış fanlarına keyifli anlar yaşattı. Uzun süredir beklenen 1. Grup Longines Grosser Preis von Baden yarışını, Donjah ve Laccario'nun önünde bitiren Ghaiyyath ile binicisi William Buick kazandı. Etkinliğin Unvan Ortağı v Resmi Zaman Turucusu olarak Longines, Ghaiyyath’'ın şampiyon takımına zarif saatler takdim etmekten mutluluk duydu.

Marka, Zarafet Elçisi Ingeborga Dapkunaite'i de etkinliğe katılmak üzere...

Daha fazlası!
Longines Grosser Preis von Baden - 2018

Longines Grosser Preis von Berlin 2019

BERLIN

2019-08-11

Antrenörü Henri-Alex Pantall olan ve Olivier Peslier jokeyliğinde koşan French King, 129. Longines Grosser Preis von Berlin'i Communique ve Old Persian'ın önüne geçerek birincilikle tamamladı. Etkinliğin Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, French King’in ekibine zarif Longines saatler hediye etmekten gurur duydu.

Longines Grosser Preis von Berlin 2019'un Resmi Saati Conquest V.H.P. “ Very High Precision” koleksiyonuna ait bir modeldi. Kuvars saat alanında yeni bir başarının temsilcisi olan koleksiyon, üstün hassasiyet ve teknik özellikleri markanın eşsiz zaraf...

Daha fazlası!
Longines Grosser Preis von Berlin 2019

2019 Kral George Günü, Longines Handikap Koşusu

ASCOT

2019-07-27

27 Temmuz Cumartesi günkü Kral George Günü'nde Longines, Ascot Hipodromu'nda yapılan ve İsviçre saat markasının Resmi Ortağı ve Zaman Turucusu olduğu Longines Kadın Biniciler Handikap Koşusu'nda Redarna’nın zaferini kutlamaktan gurur duymuştur.

 

Kazanan jokey Emma Sayer'in yanı sıra atın sahibi, antrenörü ve seyisi, Longines temsilcilerinin elinden zarif saatler aldılar.

 

Aynı günün daha erken saatlerinde Longines, Enable ile jokeyi Frankie Dettori'nin Kral George VI ve Kraliçe Elizabeth QIPCO Koşularında kazandığı birinciliğin zamanını tutmanın heyecanını yaşad...

Daha fazlası!
2019 Kral George Günü, Longines Handikap Koşusu

Longines Handicap de la Fête Nationale

PARIS

2019-07-14

Longines 14 Temmuz 2019'da Paris'teki (Fransa) Longchamp Hipodromu'nda koşulan Longines Handicap de la Fête National'de Calaconta ve jokeyi Eddy Hardouin'in zaferine kronometresiyle tanıklık etmekten gurur duydu. Seyirciler, etkinliğin Resmi Saati olan HydroConquest koleksiyonuna ait modeli keşfetme fırsatı da yakaladı. Markanın ayırt edici özellikleri olan teknik mükemmellik ve geleneksel zarafeti bir araya getiren bu seri, saate ışıltı ve modern bir stil katan renkli bir seramik diskle güzelleştirilmiş çerçeveye sahiptir.

Daha fazlası!
Longines Handicap de la Fête Nationale

2019 Royal Ascot

ASCOT

2019-06-18

Bu hafta, Ascot koşu parkuru (UK) yılın en sabırsızlıkla beklenen spor olayına ev sahipliği yapıyor: Royal Meeting. İsviçreli saat markası Longines, Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olarak bu prestijli at yarışı randevusunda yer almaktan onur duymaktadır.

 

Longines 19 Haziran Çarşamba günü, Zarafet Elçisi Chi Ling Lin'i Royal Meeting’in eşsiz atmosferini deneyimlemek üzere davet etti. Dashing Willoughby'nin Queen’s Vase yarışındaki muazzam zaferinin ardından, Asyalı tanınmış aktres, Longines Başkan Yardımcısı Richard Strohmeier ile birlikte, kazanan atın s...

Daha fazlası!
2019 Royal Ascot

Prix de Diane Longines 2019

CHANTILLY

2019-06-16

Longines'in üst üste 9 senedir Unvan Ortağı olduğu, dünyanın en büyük ve heyecan verici kısrak yarışı Prix de Diane Longines'e, Channel ve Pierre-Charles Boudot’nun (Fransa) aldığı inanılmaz zafer damgasını vurdu. İsviçreli saat markasının Channel'in sahibi, antrenörü ve jokeyine hediye etmekten mutluluk duyduğu zarif saatleri, markanın Zarafet Elçisi Simon Baker takdim etti. Avustralyalı başarılı oyuncu, Longines ailesine 2012 yılının Prix de Diane Longines etkinliği sırasında Longines Zarafet Elçisi ilan edilerek girmişti.

 

Dokuz yarış içeren prestijli v...

Daha fazlası!
Prix de Diane Longines 2019

Takvim

Longines International Racing festival & Topkapi Trophy; Horse Racing; 2019

Longines International Racing festival & Topkapi Trophy

2019-09-07 - 2019-09-08

Tüm

Ekim

etkinliklerini gör
Tarihi farklı kaydet

LONGINES DÜNYANIN EN İYİ YARIŞ ATI VE LONGINES DÜNYANIN EN İYİ JOKEY SIRALAMALARI

Longines’in binicilik sporları dünyasıyla olan ilişkisinin kalbinde at yarışı bulunmaktadır. İsviçreli saat üreticisi Uluslararası At Yarışı Otoriteleri Federasyonu'nun (IFHA) Resmi Ortağı ve Resmi Saati'dir. Longines bu nedenle Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamasını ve Longines Dünyanın En iyi Jokey Sıralamasını sunmaktan gurur duyar.

Longines IFHA Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamaları
Longines IFHA Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamaları
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam