Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr

Search

At yarışı

At yarışı

Binicilik Sporu Tutkumuzdur next

2018 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ve Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Töreni Londra’da yapılacak

LONDON
2018-12-10

2018 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ve Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Töreni 23 Ocak 2019’da Londra’da yapılacak. İlk defa, Longines ve Uluslararası At Yarışı Otoriteleri Federasyonu (IFHA) ev sahibi mekan olarak The Landmark’ı seçti.

 

Altıncı yılını dolduran törende, Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamasındaki en yüksek puanı alan üç atın yanı sıra Longines Dünyanın En İyi At Yarışı da ödül alacak. Daha önceki ödül töreninde, 2017 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ödülünü Arrogate (ABD) kazanırken, Enable (İngiltere) adlı atın şampiyon olduğu Qatar P...

Daha fazlası!
thumbnail news

2018 Longines Hong Kong Uluslararası Yarışları

2018-12-09

At yarışı tutkunlarının uzun süredir heyecanla beklediği Longines Hong Kong Uluslararası Yarışları bu yıl da dünyanın en iyi yarış atlarının ve jokeylerinin olağanüstü performanslarıyla dolu geçti. Düzenlenen dört Grup 1 yarışından Longines Hong Kong Vase’i Zac Purton jokeyliğinde koşan Exultant kazandı. Purton, Longines Hong Kong Mile yarışında da Beauty Generation’u zafere sürdü. Karis Teetan jokeyliğinde koşan Mr Stunning Longines Hong Kong Sprint’i kazanırken Longines Hong Kong Cup ise Glorious Forever ve Silvestre de Sousa’nın oldu.

 

İsviçreli saat...

Daha fazlası!
thumbnail news

Longines Hong Kong’daki Ocean Center butiğinin yeniden açılışını kutladı

2018-12-09

Longines bugün Hong Kong’un en önemli alışveriş bölgesi olan Tsim Sha Tsui’daki Ocean Center butiğinin yeniden açılışını kutlama mutluluğunu yaşadı. Bu özel güne markanın Zarafet Elçisi ünlü Güney Koreli aktör Jung Woo-Sung’un katılması damgasını vurdu. Ünlü aktör günün ilerleyen saatlerinde de Sha Tin hipodromundaki Longines Hong Kong Uluslararası Yarışları’na katıldı. Jung-Woo Sung’un yanı sıra Longines Hong Kong Genel Müdür Yardımcısı Karen Au Yeung, Longines Genel Müdürü Walter von Känel ve Swatch Group Hong Kong Limited İdari Müdürü Kevin Rollenhagen de kurdele kesme seremonisinde hazı...

Daha fazlası!
thumbnail news

LHKIR Gala Yemeği ve Dünyanın En İyi Jokeyi Ödülleri - Hong Kong

2018-12-07

Atından havaya sıçrayarak indiği “uçan iniş” hareketiyle tanınan, İtalyan asıllı olsa da kariyerini İngiltere’de sürdüren Frankie Dettori, 2018 yarış sezonunda gösterdiği olağanüstü başarılar sayesinde ikinci defa Longines Dünyanın En İyi Jokeyi ödülünü aldı. Dettori’ye ödülü Hong Kong Convention & Exhibition Centre’da 7 Aralık 2018 gecesi düzenlenen Longines Hong Kong Uluslararası Yarışları Gala Yemeği esnasında takdim edildi. Longines Genel Müdürü Walter von Känel ve Uluslararası At Yarışı Otoriteleri (IFHA) Yönetim Kurulu Başkanı Louis Romanet, usta jokeye kristal vazonun yanı sıra Saint...

Daha fazlası!
thumbnail news

2018 Longines Uluslararası Jokey Şampiyonası - Hong Kong

2018-12-05

Hong Kong’un kalbindeki Happy Valley Hipodromu’nda düzenlenen Longines Uluslararası Jokey Şampiyonası, kendi ülke ve bölgelerini temsil eden on iki üst sınıf jokeyin katıldığı dört adet çekişmeli yarışla tamamlandı. Şampiyonluk unvanı yarışlarda en yüksek skoru toplayan ismin oldu. 34 puan toplayan Birleşik Krallık temsilcisi Silvestre de Sousa’ya birincilik ödülünün yanı sıra bir Longines saat de takdim edildi. Mücadelede Colin Keane 16 puanla ikinci olurken Javier Castellano da 12 puanla üçüncü oldu.

 

Longines Uluslararası Jokey Şampiyonası’nın Unvan Ortağı ve Re...

Daha fazlası!
thumbnail news

2018 Longines Hong Kong Uluslararası Yarışları

2018-12-03

Yılın sonuna yaklaştığımız bugünlerde Longines Hong Kong Uluslararası Yarışları heyecanı başlıyor! Tüm at yarışı severlerin sabırsızlıkla beklediği bu prestijli etkinlik, 9 Aralık 2018 günü Sha Tin Hipodromu’nda gerçekleşecek.

 

Çim pist dünya şampiyonası” olarak da anılan Longines Hong Kong Uluslararası Yarışları ikonlaşmış dört yarıştan oluşur: 28,000k HK$ para ödüllü Longines Hong Kong Cup (2,000 m), 25,000k HK$ para ödüllü Longines Hong Kong Mile (1,600 m), 20,000k HK$ para ödüllü Longines Hong Kong Sprint (1,200 m) ve 20,000k HK$ para ödüllü Longines Hong ...

Daha fazlası!
thumbnail news

Longines ortaklığıyla düzenlenen 2018 Japonya Kupası

TOKYO
2018-11-25

Longines ortaklığıyla düzenlenen 38. Japonya Kupası’nı izlemek için 25 Kasım 2018 Pazar günü Tokyo Hipodromu’nu dolduran 100.000’i aşkın yarış meraklısı, Christophe Lemaire jokeyliğinde koşan Almond Eye’in rekor kıran olağanüstü performansına şahit oldu. Longines Zarafet Elçisi Kohei Uchimura ve Longines Genel Müdürü Walter von Känel, bu önemli zaferi kutlamak için Japonya kökenli Almond Eye’in sahibi, yetiştiricisi, antrenörü, jokeyi ve seyis ekibine Longines saatler hediye etti.

 

Etkinlik kapsamında sportif başarının yanı sıra zarafeti de ödüllendiren İsviç...

Daha fazlası!
thumbnail news
Takvim
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Ocak
Şubat
Mart
Nisan
Mayıs
Haziran
Temmuz
Ağustos
Eylül
Ekim
Kasım
Aralık
Longines International Jockeys’ Championship; 2018; Horse Racing
Takvimime ekle
LHKIR Gala Dinner; World Best Jockey Awards; Hong Kong; 2018
Takvimime ekle
Longines Hong Kong International Races; 2018
Takvimime ekle
Tüm

Ocak

etkinliklerini gör

LONGINES DÜNYANIN EN İYİ YARIŞ ATI VE LONGINES DÜNYANIN EN İYİ JOKEY SIRALAMALARI

Longines’in binicilik sporları dünyasıyla olan ilişkisinin kalbinde at yarışı bulunmaktadır. İsviçreli saat üreticisi Uluslararası At Yarışı Otoriteleri Federasyonu'nun (IFHA) Resmi Ortağı ve Resmi Saati'dir. Longines bu nedenle Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamasını ve Longines Dünyanın En iyi Jokey Sıralamasını sunmaktan gurur duyar.
Longines IFHA Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamaları
 • 1st130 pt
  Cracksman gb
 • 1st130 pt
  Winx aus
 • 3rd128 pt
  Gun Runner usa
Longines IFHA Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamaları
 • 1st128 pt
  Lanfranco Dettori gb
 • 2nd114 pt
  Oisin Murphy empty
 • 3rd112 pt
  Ryan Moore gb
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!
Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin. 3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz
%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı
En fazla üç ürün karşılaştırılabilir
Tamam
Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz? Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?
İptal
Tamam