Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Filmler

Youtube kanalımıza üye olun Logo youtube
Longines HydroConquest; Product; 2019

Longines HydroConquest

Drawing its inspiration from the fascinating world of water sports, the HydroConquest collection combines technical excellence and traditional elegance, both distinguishing hallmarks of Longines.

Longines HydroConquest; Aaron Kwok; Singapore; 2019

Longines HydroConquest ceramic event

Longines spotlighted its HydroConquest collection during a special event held in Singapore attended by Aaron Kwok.

Get ready; new Longines’ adventures; 2019

Get ready for 2019

Get ready for new Longines’ adventures in 2019.

The 50 millionth Longines watch

The 50 millionth Longines watch

In 2018, the winged hourglass brand exceeded 50 million watches produced – a true testament to its longevity and legitimacy.

Oldest Longines Watch;1867; Longines History, collector

The Oldest Longines Watch

Thanks to the researches of a passionate collector, it was possible to discover the oldest Longines watch that has been found to date. Thanks to its small serial number - 183

The Longines Master Collection;New York;2018

The Longines Master Collection in New York

Discover The Longines Master Collection in the streets of New York. #EleganceisanAttitude

Prix de Diane Longines 2018; Horse Racing; Chantilly

Prix de Diane Longines 2018

Emotional sports moments at the #PrixdeDianeLongines.

Eddie Peng, Royal Ascot 2018, Record Collection, Longines, Horse Racing

Eddie Peng at Royal Ascot with the Record Collection

Experience an elegant day at Royal Ascot with Longines Ambassador of Elegance Eddie Peng wearing a timepiece from the Record collection.

Cost Commonwealth Games 2018;

Conquest V.H.P. Gold Cost Commonwealth Games 2018

Olağanüstü hassasiyeti, yüksek teknik özellikler ve sportif bir görünümle birleştiren ve markanın benzersiz zarafetinin damgasını taşıyan Conquest V.H.P., kuvars saat alanında yeni bir başarıdır. Üstün spor saat serisi Conquest’in özünü daha iyi yansıtmak için, marka artık Conquest V.H.P. mekanizmasının tüm özelliklerini bir araya getiren saatler sunmaktadır.

Longines reklam filmi; Eddie Peng; Record collection

Longines’in Eddie Peng’li Record Collection reklam filmi

Longines’in Eddie Peng’li en yeni Record Collection reklam filmini keşfedin.

Sevgililer Günü; Longines

Longines’le Sevgililer Günü

Aşkın rengi bu sene mavi! #EleganceisanAttitudewithLove

Longines’le Yılbaşı; Paris

Longines’le Paris’te Yılbaşı

Andrea Denver, Marcus Chang, Ali Gordon ve Matt Harnacke’nin Paris’teki yılbaşı alışverişine tanık olun!

PdDl 2017; Önemli Anlar; At Yarışı; Zarafet; Prix de Diane Longines

Prix de Diane Longines yarışlarının önemli anları

168. Prix de Diane Longines’in Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olan İsviçreli saat markası, bu zarif binicilik etkinliğinin bir parçası olmaktan gurur duymuştur. 17 Haziran Cumartesi gününün programında en iyi genç jokeyi ve en iyi amatör kadın biniciyi ödüllendiren Prix Longines Future Racing Stars ve Prix de la Reine Marie-Amélie Longines yarışmaları vardı. Ertesi gün, hareketli ve renkli Village de Diane, hafta sonunun en önemli anı olan Prix de Diane Longines ile on binlerce ziyaretçi ağırladı. Kazanan atın sahibi, antrenörü ve jokeyine, 2016/2017 FIS Alp Disiplini Kupa Sezonunda genel puanlamada ilk Kristal Küresini ve slalomdaki dördüncü küresini almış olan Amerikalı kayakçı ve Longines Zarafet Elçisi Mikaela Shiffrin’in elinden zarif Longines saatler hediye edildi. Mikaela Shiffrin ayrıca günün en zarif seyircisine de “Mademoiselle Diane par Longines” ödülünü takdim etti.

The Flagship Heritage by Kate Winslet; Paris; Açık Artırma; Faubourg Saint-Honoré; Paris

The Flagship Heritage by Kate Winslet'in lansmanı Paris’te yapıldı

Longines 10 Haziran 2017 Cumartesi günü Paris, Faubourg Saint-Honoré’de bulunan butiğinde Zarafet Elçisi Kate Winslet’in katılımıyla özel ve çok sınırlı sayıda üretilen yeni saatinin tanıtımını yaptı: The Flagship Heritage by Kate Winslet. Bu saat, Winslet’in kurucu ortağı olduğu ve otistik spektrum bozukluğuna sahip insanların algılanış biçimini değiştirmeyi amaçlayan Golden Hat Foundation yararına geliştirilen ortak bir projenin ürünü olarak tasarlandı. 2/5, 3/5 ve 4/5 numaralı modeller www.longines.com/auction adresinde açık artırmaya çıkarıldı.

Yeni Record Koleksiyonu;Longines Saatler, COSC, Saatçilik geleneği

Longines, Record koleksiyonunu sunar: COSC damgalı saatçilik uzmanlığının simgesi

Longines yeni Record koleksiyonunu sunar. Bu otomatik modeller, klasik zarafet ile mükemmelliği bir araya getirerek markanın simgesi olmayı amaçlıyor. Benzersiz özellikleri olan tek kristalli silisyum denge yayına sahip mekanizmalarıyla bu olağanüstü saatleri beğenmek için sebep bulmak hiç zor değil. Record koleksiyonu, tüm parçalarının İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak sertifikalandırılmış olmasıyla Longines’e bir ilki de yaşatıyor.

Longines’in 185. Yıl Dönümü;Markanın yıl dönümü, zarafet elçileri

Longines’in 185. yıl dönümü - Zarafet Elçilerimizin Mesajları

Longines 1832 yılında İsviçre, Saint-Imier’de kuruldu. Bugün elçilerimizden özel bir mesaj aldık...

New Longines Master Collection;Lady model; blue edition

Launch of the new women Edition of The Longines Master Collection

The evening before the culminating day of the Prix de Diane Longines featuring the world’s biggest race for fillies, the Swiss watch brand officially launched the new blue model of The Longines Master Collection in the heart of Paris. This stainless steel model displays a sunray blue dial, a fashionable chromatic variation, and belongs to a collection, which is one of the brand’s best sellers since 2005. Besides, Longines is proudly presenting as the Official Watch of the Prix de Diane Longines the new lady model with diamond indexes and blue alligator strap matching its blue dial, which happens to be the corporate color of the winged hourglass brand.

Royal Ascot 2017; Asalet

Royal Ascot 2017 - Asalet

Longines, 20 - 24 Haziran tarihleri arasında “Kraliyet Buluşması” olarak da anılan Royal Ascot’a ev sahipliği yapacak Ascot hipodromunun 2006’dan bu yana Resmi Ortağı ve Zaman Tutucusudur. 6.58 milyon £ değerindeki ödülüyle İngiltere’nin en büyük ödüllü yarışması olan Royal Ascot, sekizi Grup Bir yarışı olan, on sekiz Grup yarışında her yıl dünyanın en iyi yarış atlarını bir araya getirerek efsanevi safkan at yarışları sunar.

Royal Ascot 2017

Longines, 20 - 24 Haziran tarihleri arasında “Kraliyet Buluşması” olarak da anılan Royal Ascot’a ev sahipliği yapacak Ascot hipodromunun 2006’dan bu yana Resmi Ortağı ve Zaman Tutucusudur. Marka, bu yılki yarışlarda Longines Zarafet Elçisi Aksel Lund Svindal, dünyaca ünlü blogger Leonie Hanne ve Mariano di Vaio gibi isimler ağırlamıştır.

Longines Kraliçe Elizabeth Koşusu; Öne Çıkan Anlar

Longines Kraliçe Elizabeth Koşusu’nda Öne Çıkan Anlar

Avustralya Atlı Spor Kulübü’nün Resmi Ortağı olan Longines, Sidney Karnavalı’nın en önemli etkinliği Longines Kraliçe Elizabeth Koşusu’nda zaman tutma görevini üstlenmenin gururunu yaşadı. Yarışı Randwick’te üst üste 17. galibiyetini alan Avustralya şampiyonu Winx kazandı. Marka, seyirciler arasında en zarif giyimli kadını ödüllendirdiği Longines Zarafet Ödülü ile de etkinliğe renk kattı. Bu birinci sınıf yarış, markaya, The Longines Master Collection’dan mavi gün ışını kadranlı yeni bir saatin lansmanını yapma fırsatı da verdi.

New Longines Master Collection;

The Blue Edition of The Longines Master Collection

This year, Longines is launching two editions: one in gray and the other in blue. These fashionable chromatic variations are perfectly in line with the classic and understated spirit of this collection. The sunray blue or sunray gray dial shows the hours, minutes and seconds thanks to rhodium-plated hands that stand out subtly. The gray models, as well as the men’s blue model, are available with an alligator watch strap of the same colour as the dial for total harmony.h of the New Longines Master Collection Blue Edition

Longines Saat Koleksiyonları filme 2017;Ürün filmi;Longines ürünü 2017;Kurumsal

Longines Saat Koleksiyonları filmi 2017

Bu film tarihi çok eskilere uzanan saat üretimi sektörünün kültürünü anlatmaktadır. En yenilikçi teknolojileri, zarafet ve performans araştırmaları ve saat üretimi geleneği hala devam eden avangart bir şirketi sunmaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana St. Imier’de bulunan Longines modern bir üretim tesisine dönüşmüştür. Bütün dünyaya tedarik sunma kapasitesine sahip bir lojistik sistem. Film markanın 2017’de kutlanacak 185 yılı boyunca ürettiği farklı koleksiyonları izleyiciye sunmaktadır.

Lindbergh90th;New watch; Heritage; New-York; Paris; Port of Saint-Louis

The Lindbergh Hour Angle Watch 90th Anniversary

Longines bu yıl Charles Lindbergh tarafından uçulan ve İsviçreli saat üreticisi tarafından saati tutulan ilk aktarmasız solo transatlantik uçuşun 90. yıl dönümünü kutluyor. Marka bu olayın anısına, tarihi uçuşun ardından ünlü havacıyla ortaklaşa tasarlanan saat açısı saatinin numaralandırılmış ve sınırlı üretilen serisinden 90 saat sunmaktadır. Bu sıra dışı titanyum ve çelik saat tarihe, macereya ve saatçiliğe tutkuyla bağlı olanlar için tasarlanmış.

Longines Geleceğin Kayak Şampiyonları 2017; Alp Disiplini Kayağı

Longines Geleceğin Kayak Şampiyonları 2017

2017 St. Moritz FIS Alp Disiplini Dünya Kayak Şampiyonası sırasında gerçekleşen 2017 Geleceğin Kayak Şampiyonları yarışının bir video fragmanını keşfedin! Marka Elçimiz Mikaela Shiffrin tarafından desteklenen bu yarışta 13 Şubat 2017’de saat 15.00’de başlayan dev slaloma katılacak olan 13 ülkeden en iyi 16 yaş altı kadın kayakçılar yer alıyor.

Zarafet Ödülü; yarış; Santa Anita Park; 2016; Bonnie-Jill Laflin; At yarışı

İlham Kutlaması, Breeders' Cup 2016'da Longines Zarafet Ödülü yarışmasında bir yetenek

Kadınlara ve erkeklere yönelik Longines Zarafet Yarışı için Santa Anita Park’ta Bonnie-Jill Laflin’e eşlik edin ve 2016 Yetiştiriciler Kupası Dünya Şampiyonasında hangi taraftarların şıklığı bir ileri aşamaya taşıdığını keşfedin.

Longines’in Maxime Guyon’un yer aldığı yeni at yarışı televizyon reklamları

Longines Maxime Guyon’un yer aldığı yeni at yarışı televizyon reklamlarını lanse etti

Kısraklara yönelik dünyanın en iyi yarışı olan ve Longines’in altıncı kez Resmi Ortağı, Zaman Tutucusu ve Saati olduğu Prix de Diane Longines öncesinde marka yeni at yarışı televizyon reklamlarını lanse etti.Binicilik sporlarına yönelik eski tutkusunu yansıtan Longines, ünlü Fransız profesyonel jokey Maxime Guyon’un başrolde yer aldığı bu videoları hazırladı.

yeni at yarışı televizyon reklamı,Longines DolceVita;2016

Longines Longines DolceVita’nın yer aldığı yeni at yarışı televizyon reklamlarını lanse etti

Kısraklara yönelik dünyanın en iyi yarışı olan ve Longines’in altıncı kez Resmi Ortağı, Zaman Tutucusu ve Saati olduğu Prix de Diane Longines öncesinde marka yeni at yarışı televizyon reklamlarını lanse etti.Binicilik sporlarına yönelik eski tutkusunu yansıtan Longines, Longines DolceVita’nın yer aldığı bu videoları hazırladı

Longines Zarafet Marka Elçisi Kate Winslet Saint-Imier’de

Longines Zarafet Marka Elçisi Kate Winslet’i Saint-Imier’de ağırlamaktan gurur duydu

İsviçreli saat üreticisi Longines, Zarafet Marka Elçisi Kate Winslet’i Saint-Imier’deki merkezinde ilk kez ağırlamaktan mutluluk duydu. Longines ailesine 2010’da katılan Oscar ödüllü muhteşem aktris Longines Müzesini ziyaret etti ve Kate’in 2010 yılında kurucuları arasında yer aldığı ve otizm spektrumundaki insanlara yönelik kamusal algıyı değiştirmeyi hedefleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Golden Hat Foundation yararına yeniden piyasaya sürülecek bir saat seçti.

Longines Kadınlar Ödülleri 2016, Ekselansları Prenses, At Yarışı

Ekselansları Prensese 2016 Longines Kadını Ödülü verildi

Yaşamı boyunca binicilik sporuna yaptığı büyük katkıları kutlamak amacıyla Ekselansları Prensese Longines Kadınlar Ödülü verildi. 13 Haziran 2016 Pazartesi günü Londra’daki Doğa Tarihi Müzesinde düzenlenen özel bir törende Ekselansları Prensese prestijli Longines Kadınlar Ödülü verildi. Dördüncü kez düzenlenen Longines Kadınlar Ödülleri sürekli olarak yüksek performans gösteren ve çalışmalarıyla binicilik sektörüne önemli katkılarda bulunan kadınları kutlamak için verilmektedir. Ekselanslarına kadın binicilerin başarılarını görmek ve kutlamak için Royal Ascot öncesinde Londra’da bir araya global binicilik sektörü liderleri eşlik etti. Etkinlikte spor dünyasından çok sayıda isim yaşamı boyunca biniciliğe olan bağlılığına gösterdikleri saygıyı ifade etti.

Prix de Diane Longines 2016

Prix de Diane Longines 2016

Dünyanın en önemli kısrak yarışı olan 2016 Prix de Diane Longines, Chantilly yarış pistinin özgün atmosferinde muhteşem ve görkemli bir spor etkinliği sundu. Etkinliğin Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olan Longines bu etkinlikte yer almaktan gurur duyarken, olağanüstü tarzından ötürü Alexia Masseron’a “Mademoiselle Diane par Longines” ödülü veren Longines Zarafet Marka Elçisi Eddie Peng’in katılımı bu gururu daha da artırdı.

2016 Longines Geleceğin Kayak Şampiyonları; Mikaela Shiffrin; St. Moritz

2016 Longines Geleceğin Kayak Şampiyonları yarışında öne çıkanlar

FIS Alp Disiplini Dünya Kupası Finalleri kapsamında ilk kez İsviçre alp tatil yeri St. Moritz’te düzenlenen Longines Geleceğin Kayak Şampiyonları yarışının üçüncü serisinde öne çıkanları keşfedin. Bu yıl 14 farklı ülkeyi temsil eden 16 yaş altı 14 genç erken kayakçı bu özgün yarışa katılırken, etkinliğin ev sahipliğini Amerikalı kayakçı ve Longines Zarafet Marka Elçisi Mikaela Shiffrin yaptı.

Londra Butik Açılışı;Kate Winslet;Kurumsal;Longines;Saatler

Kate Winslet ile Londra Butik Açılışı

İsviçreli saat markası Longines Birleşik Krallıktaki ilk tek markalı butiğini Londra’nın ünlü alışveriş semtinin kalbinde, 411 Oxfor Street’te resmen açtı ve etkinlikte en yeni Longines Symphonette koleksiyonunu Longines Zarafet Marka Elçisi Kate Winslet huzurunda tanıttı. İsviçreli şirket ayrıca otistik bireylerin algılanışını değiştirmek için faaliyet yürütmekte olan Golden Hat Foundation ile yeni işbirliğini de kutladı.

LONGINES DÜNYANIN EN İYİ YARIŞ ATI VE EN İYİ AT YARIŞI 2016

Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ve En İyi At Yarışı 2016

Longines ve Uluslararası At Yarışı Otoriteleri Federasyonu (IFHA), 2015 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ödülünü 19 Ocak 2016’da Londra’da, tarihi Claridge Hotel’de vardi. Muhteşem “Grand Slam” Başarısı sayesinde 134 puan alan American Pharoah, American Triple Crown ve Breeders’ Cup Classic’te aldığı zaferlerin ardından 2015 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ödülünü almaya hak kazandı. İngiliz yarış atı Golden Horn 130 puanla ikinci seçilirken Fransız kısrak Treve ve Amerikalı koşucu Shared Belief 126’şar puan alarak üçüncülüğü paylaştı. Aynı törende 2015 için yeni bir ödül olan Longines Dünyanın En İyi At Yarışı ödülü sunuldu. Katar Prix de l’Arc de Triomphe 125,75 puanla bu önemli ödülün galibi seçildi. Tüm kazananlara Conquest Classic koleksiyonundan birer zarif Longines saat hediye edildi.

Londra | Longines FEI Dünya Kupası™ Engelli Atlama 2015/2016

Londra | Longines FEI Dünya Kupası™ Engelli Atlama 2015/2016

Admara ile yarışan İtalya’dan Emanuele Gaudiano Olympia’daki Longines FEI Dünya Kupası™ Engelli Atlama yarışındaki Londra Uluslararası At Gösterisinde birinci oldu. Zarif bir Longines saat hediye edilen birinci binici sırasıyla ikinci ve üçüncü olan Büyük Britanya’dan Diva II ile yarışan Ben Maher ve Viking ile yarışan Michael Whitaker karşısında üstünlük sağlamayı başardı. Longines, Longines FEI Dünya Kupası™ Engel Atlama Batı Avrupa Liginin Resmi Ortağı, Zaman Tutucusu ve Saatidir.

 CSI A Coruña kış serisi

CSI A Coruña kış serisinden öne çıkanlar

96’dan fazla binici ve 165’ten fazla at 11 - 13 Aralık 2015 tarihleri arasında Casas Novas’ın prestijli kış yarışında yarıştı. Hem ulusal hem de uluslararası aanın önde gelen binicileri CSI beş yıldızlı yarışlarda birincilik hedeflerken, bu yarışların dördü Cumartesi günü yapılan ana yarış Longines Grand Prix ile birlikte binicilerin Longines FEI sıralamalarında puanlarında da sayılmaktadır.

The Longines Equestrian Collection

The Longines Equestrian Collection

Yarış atlarını hatırlatan yarış pisti kemerleri, yüksek atlama pisti etrafında atların takip edeceği destek işlevini gören üzengiler, eğerlerin ince derisi: bunların hepsi kadın binicilik sporu sevenlerine adanan bu saatlerin çevresindeki kalın hatlarda yer alan resimlerdir. Bilekte ibreler zamanın ritmiyle vals yapar ve atların adımlarıyla birleşir. Longines, Longines Equestrian Collection ile birlikte markanın binicilik dünyasıyla sahip olduğu derin bağlara bir saygı olarak onun gerçek bir simgesini sunmaktadır.

Longines Symphonette

Longines Symphonette

Son derece kadınsı olan kasa elips şeklindedir ve tonu belirlemektedir: bu yeni seri modern ve cesur saatleri sevenleri heyecanlandıracaktır. Çelik, altın ve pırlantaların parlaklığı kadranların zarifliğini geliştirirken, ince bir şekilde işlenen bilezikler tüm saate son dokunuşu vermektedir. Yirmi birinci yüzyılın kadınlarına yönelik bir övgü olan Longines Symphonette, dışarı çıktıkları akşamlarda ilgi odağında parlamak isteyen modern ve zarif bir saat takmak isteyen kadınlar için tasarlanmıştır.

Stefanie Graf | Longines Zarafet Marka Elçisi

Stefanie Graf | Longines Zarafet Marka Elçisi

Longines Zarafet Marka Elçisi Stefanie Graf’ın hayatından bir gün. Kadın tenisinin en yetenekli simgelerinden olan Stefanie Graf Longines’in mükemmellik, performans ve zarafet tutkusunu paylaşmakta ve kendi vakfı olan “Children for Tomorrow”a kendisini adamıştır. Bu filmde Paris’te yapılan 2015 Fransa Açık Tenis Turnuvası sırasında Stefanie ile karşılaşıyor ve İsviçreli saat markasıyla olan ilişkisi hakkında konuşuyoruz.

Longines Verona FEI Dünya Kupası™ Engel Atlama;Engelli Atlama;2015

Verona’da düzenlenen Longines FEI Kupası Engelli Atlama yarışını Delestre kazandı

8 Kasım 2015 Pazar günü Verona’da düzenlenen Longines FEI Dünya Kupası™ Engel Atlama yarışının 4. ayağını Hermen Ryan ile yarışan Fransız binici Simon Delestre kazandı. İsviçre’den Henrik von Eckermann ve Cantinero ikinci olurken Charman ile yarışan Almanya’dan Ludger Beerbaum yarışı üçüncü olarak tamamladı. İsviçreli saat markası Longines, Longines FEI Dünya Kupası™ Engel Atlama Batı Avrupa Liginin Resmi Ortağı, Resmi Saat Hakemi ve Resmi Saatidir.

Aishwarya Rai Bachchan;Longines Zarafet Marka Elçisi;Güzel;Saat

Aishwarya Rai Bachchan’ın hayatından bir gün

Longines Zarafet Marka Elçisi Aishwarya Rai Bachchan’ın hayatından bir gün. Hintli güzel Longines’in “Zarafet bir tavırdır” sloganını on beş yıldan uzun bir süredir mükemmel bir şekilde yansıtmıştır ve birçok kişi tarafından dünyanın en güzel kadını olarak kabul edilmektedir. Aishwarya bu filmde Fransa Chantilly’de düzenlenen 2015 Prix de Diane Longines’de yeni Longines DolceVita’nın lansmanı için İsviçreli saat markasına eşlik ediyor.

Longines Engelli Atlamaya adanan zarif bir saatle tutkuyla yeniliği bir araya getiriyor

Longines Engelli Atlamaya adanan zarif bir saatle tutkuyla yeniliği bir araya getiriyor

Conquest Jumping, Engelli Atlamayla doğrudan ilgilenenlerin yanı sıra bu disiplinin meraklılarına da hitap etmektedir. Antrenörler, hakemler ve taraftarlar artık her binicinin performansını zarif bir analog kol saati kullanarak hassas bir şekilde ölçebilecek ve Engelli Atlama yarışlarında geçerli olan çok sayıdaki FEI düzenlemelerini de gerçek zamanlı olarak hesaba katabilecek.

Longines Viyana Global Şampiyonlar Turu Grand Prix

Longines Viyana Global Şampiyonlar Turu Grand Prix

“Müziğin Kenti’ olarak bilinen Viyana 17-20 Eylül 2015 tarihlerinde üst üste dördüncü kez Longines Global Şampiyonlar Turu etkinliğine ev sahipliği yaptı. Kentin ünlü saraylarının, müzelerinin ve anıtlarının çevrelediği 14. Longines Global Şampiyonlar Turu Grand Prix, Rathous Belediye Binasının yüksek ön yüzünün yanında projektör ışıklarının altında oynandı ve Portekizli binici Luciana Diniz tarafından kazanıldı. Luciana’nın gri damızlık atı Winningmood ile elde ettiği zafer, sıralamada lider ve Dünya 1.’si olan Scott Brash (GBR) ile arasındaki farkı kapattı.

Longines Marka Elçisi Simon Baker, Royal Ascot 2015’te

Longines Marka Elçisi Simon Baker, Royal Ascot 2015’te

Longines Zarafet Marka Elçisi Simon Baker British Day at the Races için Royal Ascot’ta. Longines Royal Ascot’un Resmi Zaman Tutucusu ve ayrıca Resmi Saati ve Resmi Ortağıdır.

Longines Valkenswaard Global Şampiyonlar Turu Grand Prix

Longines Valkenswaard Global Şampiyonlar Turu Grand Prix

Van Gogh ile yarışan Marco Kutscher Longines Valkenswaard Global Şampiyonlar Tour Grand Prix yarışının galibi oldu. Longines Global Şampiyonlar Turu, Longines’in Unvan Ortağı ve ayrıca Resmi Zaman Tutucusu olduğu 15 etaptan oluşa prestijli bir engelli atlama serisidir

Longines Roma Global Şampiyonlar Turu

Longines Roma Global Şampiyonlar Turu

Casall ASK ile yarışan Rolf-Göran Bengtsson Longines Rome Global Şampiyonlar Turu Grand Prix’nin galibi oldu. Longines Global Şampiyonlar Tour, Longines’in Unvan Ortağı ve ayrıca Resmi Zaman Tutucusu olduğu 15 etaptan oluşa prestijli bir engelli atlama serisidir

Longines Kadın Ödülleri 2015 açılış videosu

Longines Kadınlar Ödülü 2015

Uluslararası Binicilik Federasyonu’nin (FEI) iki dönem başkanlığını yapan Ekselansları Prenses Haya El Hüseyin’e Londra yakınındaki Hampton Court Castle’de düzenlenen törende prestijli 2015 Longines Kadınlar Ödülü verildi.

Conquest Classic Moonphase videosu

Longines’den Conquest Classic Moonphase

Longines, Conquest Classic koleksiyonuna hem markanın dünyanın dört bir yanındaki binicilik etkinliklerindeki prestijli varlığını hem de saat üretimi geleneğine verdiği önemi yansıtan yeni bir kronograf ekledi: Conquest Classic Moonphase. Ayın fazları göstergesi içeren bu modeli fazlasıyla sofistike bir saat ortaya koymakta ve binicilik dünyasının yıldızlarının mükemmelliğini ve zarafetini yansıtmaktadır.

Ingeborga Dapkunaite | Longines Zarafet Marka Elçisi videosu

Ingeborga Dapkunaite | Longines Zarafet Marka Elçisi

Doğal bir zarafete sahip Litvanyalı aktris Ingeborga Dapkunaite 2005’ten beri cazibesini ve zarafetini Longines’e adamıştır. Ingeborga sadece birkaçını anmak gerekirse Brian de Palma, John Malkovich, Tom Cruise ("Mission Impossible"da) ve Brad Pitt ("Seven Years in Tibet"te) gibi sinema ve tiyatronun en büyük isimlerinin bazılarıyla çalışmıştır.

Longines televizyon reklamı - Mikaela Shiffrin ile Kayak Tarihinin ZamanınıTutmak videosu

Longines televizyon reklamı - Mikaela Shiffrin ile Kayak Tarihinin ZamanınıTutmak

Yetenekli alp disiplini kayakçısı Mikaela Shiffrin’in yer aldığı yeni Longines televizyon reklamını izleyin. Sölden’de çekilen reklam slalom uzmanını kayak yaparken resmediyor ve ayrıca kayak sezonunun Resmi Saati olup profesyonel Alp Disiplini kayakçıları için ve ayrıca bu disiplinin tutkunları için özel olarak tasarlanan ve saniyenin yüzde birini ölçebilen bir kronograf olan Conquest 1/100th Alpine Skiing’i sunuyor.

Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Töreni 2015 videosu

Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Töreni 2015

Longines ve Uluslararası At Yarışı Otoriteleri Federasyonu (IFHA) 2014’ün en başarılı yarış atlarının performansını 20 Ocak 2015’te Londra’da, simgesel Claridge’s Hotel’de ödüllendirdi. 130 puan alan Japon yarış atı Just A Way birinci oldu ve 2014 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı unvanını aldı. Yarış görüntüleri © Dubai Racing Club, Hong Kong Jokey Klübü, Japonya Yarış Derneği izniyle.

Longines Geleceğin Kayak Şampiyonları 2014 videosu

Longines Geleceğin Kayak Şampiyonları 2014

Longines, Longines Geleceğin Kayak Şampiyonları yarışını üst üste ikinci yıl sunmanın gururunu yaşadı. 20 Aralık 2014 Cumartesi günü Val d'Isère’de gerçekleşen etkinlik 16 yaş altı on üç kayakçıya profesyonellerle aynı koşullar altında birbiriyle yarışma imkanı verdi. İtalya’yı temsil eden Carlotta Saracco 2014 Longines Geleceğin Kayak Şampiyonları unvanını kazandı ve Val d’Isère merkezinde gerçekleşen ödül töreninde kendisine bir Longines saat hediye edildi.

Longines Las Vegas FEI Dünya Kupası™ Engelli Atlama Finalleri videosu

Longines Las Vegas FEI Dünya Kupası™ Engel Atlama Finalleri

Hafta sonu dünyanın en iyi binicileri ve atları Las Vegas’daki ünlü Thomas & Mack Center’da izleyicilere olağanüstü performansların yer aldığı eşsiz bir gösteri sundu. 19 Nisan Pazar günü yapılan Longines FEI Dünya Kupası™ Engelli Atlama yarışında Steve Guerdat (SUI), Albfuehren’s Paille’i zafere koşturdu. Pénélope Leprevost (FRA) Vagabond de la Pomme ile ikincilik kazanırken, Molly Malone V ile yarışan Bertram Allen (IRL) üçüncülük elde etti. Finalistlere zarif Longines saatleri hediye edildi. Yarışın doruk noktası kadın tenisçiliğinin simgesi ve Longines Zarafet Marka Elçisi Stefanie Graf’ın katılımıyla daha da pekiştirildi.

Conquest 1/100th Horse Racing videosu

Conquest 1/100th Horse Racing

"Conquest 1/100th Horse Racing” jokeylerden antrenörlere ve tutkulu izleyicilere kadar at yarışçılığı dünyasıyla ilgili olanları hedeflemektedir. Birden fazla ara zaman ölçümü yapabiliyor ve ayrı bir ibre kullanarak saniyenin yüzde birini gösteren sezgisel bir analog göstereye sahiptir.

Longines Kadın Ödülleri 2014 videosu

Longines Kadınlar Ödülü 2014

Prix de Diane Longines 2014 öncesinde Longines Kadınlar Ödülünün ikincisi Chantilly Chateau’daki Grand Stables’ta gerçekleştirildi. Biniciliğe adanan kariyerlere saygı amacıyla düzenlenen bu tören hem Longines hem de ödül sahiplerinin paylaştığı at tutkusunu göstermektedir. Bu ödüller binicilik sporları dünyasındaki seçkin kadınların olumlu etkisini ve olağanüstü bağlılığını onurlandırmaktadır.

Chantilly’de Longines Zarafet Marka Elçisi Eddie Peng ile birlikte sahne arkasında videosu

Chantilly’de Longines Zarafet Marka Elçisi Eddie Peng ile birlikte sahne arkasında

Asyalı süper star ve yeni Longines Zarafet Marka Elçisi Eddie Peng ile birlikte fotoğraf çekimlerinin perde arkasında. Fotoğraf çekimleri Domaine de Chantilly, Musée du Cheval ve Auberge du Jeu de Paume’da gerçekleştirildi.

The Longines Saint-Imier Collection videosu

The Longines Saint-Imier Collection

1832’den beri Saint-Imier’de bulunan Longines, şirketin kuruluşuna ve gelişimine tanıklık eden kasabayla yakın bağlar kurmuştur. Saint-Imier’de kurulan ve aynı nerde üretime devam eden tek saat üreticisi olan Longines tarihsel değerlerine sadık kalmıştır: gelenek, zarafet ve spor. Bu uzun ilişki her biri mekanik mekanizmalarla donatılmış olağanüstü saat koleksiyonuyla güçlendirilmiştir: The Longines Saint-Imier Collection. 1945’teki bir modelden ilham alan kasanın şekli koleksiyondaki ortak temadır. Pürüzsüz hatlar ve ayırıcı kasa kulakları bu yeni modellere klasik ve modern tasarımlar arasında ustaca bir denge vermektedir.

Simon Baker’in Longines için Chantilly Yarış Pistindeki fotoğraf çekimi videosu

Simon Baker’in Longines için Chantilly Yarış Pistindeki fotoğraf çekimi

Longines, Simon Baker’in yer aldığı “Zarafet bir tavırdır” reklam kampanyasının ilk bölümünün açılışını yaptı. The Mentalist dizisinde Patrick Jane’i canlandıran ünlü aktör, Longines Zarafet Marka Elçisi olarak yeni rolünün açılışını Prix de Diane Longines yarışının merkezi olan Chantilly Yarış Pistinde yaptı.

Longines tarafından sunulan binicilik sporları- Bölüm 2 videosu

Longines tarafından sunulan binicilik sporları- Bölüm 2

Longines’in binicilikle olan ilişkisini sunan filmler Bölüm 2 / 3.

Longines tarafından sunulan binicilik sporları- Bölüm 1 videosu

Longines tarafından sunulan binicilik sporları- Bölüm 1

Longines’in binicilikle olan ilişkisini sunan filmler Bölüm 1 / 3.

Video simon-baker-zarafetin simgesi-yeni-longines-reklam-kampanyasında

Simon Baker Longines’in yeni reklam kampanyasında zarafetin simgesidir

Simon Baker’i Longines’in yeni özel reklam kampanyasında keşfedin.
Longines zarafet marka elçisi Simon Baker sakin ve abartısız bir arka plan önünde ikonik bir saat sunuyor: The Longines Master Collection Moon Phases.

Longines 2014 Engelli Atlama yarışını sunar videosu

Longines 2014 Engelli Atlama yarışını sunar

Longines Zarafet Marka Elçisi Jane Richard ile Conquest Classic saatinin yer aldığı 2014 Engelli Atlama yarışlarına dair Longines’in vizyonu.

Baselworld 2014 - Longines Equestrian Lépine videosu

Baselworld 2014 - Longines Equestrian Lépine

İsviçreli saat markası kırmızı altın bir cep saati olan Longines Equestrian Lépine’i at yılı anısına sunar. Markanın binicilik sporuna olan tutkusunu yansıtan bu istisnai tasarımın arka kapağı bir engel üzerinden atlayan at gravürü ile süslenmiştir. Bu yeni ürüne ilham kaynağı olan model şu anda Saint-Imier’deki Longines Müzesinde sergilenmekte olan 1927 tarihli bir metal Lépine saattir.

Baselworld 2014 - The Longines Elegant Collection, Bölüm 2 videosu

Baselworld 2014 - The Longines Elegant Collection, Bölüm 2

Longines ilk günlerinden beri zarafete odaklanmıştır. Bu kalite yalnızca ürünlerinde değil, artık ünlü olan "Zarafet bir tavırdır” sloganı ile kurduğu iletişimde de görülebilir. Dolayısıyla markanın Longines saatlerinin klasik tasarımlarını ve pürüzsüz hatlarını mükemmel bir şekilde yansıtan modeller içeren Longines Elegant Collection’ı piyasaya sürmesi şaşırtıcı değildir. Üç boyda sunulan ve kendinden kurmalı otomatik mekanizma ile donatılan bu saatler her biri kendi zarafet tanımını sunan geniş bir kadran seçeneği sunmaktadır.

Longines 180 yıllık zarafet, gelenek ve performans videosu

Longines: 180 yıllık zarafet, gelenek ve performans

1832’den beri İsviçre’nin Saint-Imier kasabasında bulunan Longines 2012’de 180. yıl dönümünü kutladı. Ünlü İsviçreli saat üreticisi gelenekten, zarafetten ve performanstan doğan teknik deneyimiyle övünmektedir. Spor alanında dünya şampiyonalarının zaman tutucusui ve uluslararası spor federasyonlarının ortağı olarak yıllara yayılan deneyime sahip olan ve saatlerinin zarafetiyle ünlenen Longines dünyanın önde gelen saat ürünleri üreticisi The Swatch Group üyesidir. Bu film Longines evreninde bir sanal seyahata çıkarmakta ve size markanın tarihinde rehberlik etmektedir. Markanın imajını şekillendiren önemli kilometre taşlarının bazılarını tanıtmaktadır.

Longines’in 2012’de İsviçre Saint-Imier’de düzenlenen 180. Yıl Dönümü kutlaması videosu

Longines’in 2012’de İsviçre Saint-Imier’de düzenlenen 180. Yıl Dönümü kutlaması

Longines 2012’de 180. yıl dönümünü kutladı. Bu günün anısına 180 ünlü konuk, yerel politikacı, Swatch Group temsilcisi ve gazeteci İsviçre Saint-Imier’deki Longines Merkezinde yapılan hoşgeldin konuşmasını dinledi. Longines’in çağlara uzanan zengin tarihini ve devam eden gelişimini anan The Swatch Group İcra Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nick Hayek ve Longines Direktörü Walter Känel’in de aralarında bulunduğu çeşitli konuşmacıların hepsi şirketin Saint-Imier kasabasıyla olan yakın bağlarının önemini vurguladı.

The Longines Avigation Watch Type A-7 videosu

The Longines Avigation Watch Type A-7

The Longines Avigation Watch Type A-7’nin ilhamı 1930’larda geliştirilen ve havacılar tarafından seçilmek ve ABD Ordusunun verdiği "Type A-7” ismini almak için görünüm, kalite ve hassasiyet açısından son derece sıkı koşulları yerine getirmesi gereken modellerden alınmıştır. Büyük çapları ve oluklu tepeleri sayesinde pilot kalın eldivenler takıyor olsa bile kolayca okunabiliyor ve çabucak değiştirilebiliyorlardı. Büyük ve beyaz rakamların yer aldığı açılı siyah kadran da düşük ışık veya türbülans koşullarında da kolay okuma sağlıyordu. Kadranın açısı bileğin iç tarafına takılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Böylece kadran uçağın cihazlarıyla hizalanıyordu ve pilot kolunu hareket ettirmeden veya kontrolleri bırakmadan saati okuyabiliyordu.

Longines televizyon reklamı - Aksel Lund Svindal ile Kayak Tarihinin Zamanını Tutmak videosu

Longines televizyon reklamı - Aksel Lund Svindal ile Kayak Tarihinin Zamanını Tutmak

Longines’in iki temel değeri olan zarafet ve performans Norveçli kayakçı ve Longines Zarafet Marka Elçisi Aksel Lund Svindal’ın yeni Longines reklamında bir araya getirilmiştir. “Kayak tarihinin zamanını tutmak” sloganı kendisinin kariyerini ve Longines’in zaman tutma deneyimini yansıtan bir dizi çekimle mükemmel bir şekilde temsil edilmiştir.

Longines tarafından sunulan binicilik sporları- Bölüm 3 videosu

Longines tarafından sunulan binicilik sporları- Bölüm 3

Longines’in binicilikle olan ilişkisini sunan filmler Bölüm 3 / 3.

La Grande Classique de Longines -- Hiç eskimeyen ve ışıldayan pırlantaların cazibesi videosu

La Grande Classique de Longines -- Hiç eskimeyen ve ışıldayan pırlantaların cazibesi

Yüz pırlantanın ışıltısını Longines’in kendine özgü zarafetiyle birleştiren La Grande Classique de Longines 100 Diamonds, yıl sonu kutlamalarınızın parlamasını sağlayacaktır. Longines’in renklerini yansıtan derin mavi tonlardaki kadran pırlantaların canlı parlaklığı ile mükemmel bir şekilde eşleşmektedir. Koleksiyonun simgesi olan ultra-ince profili ve bileziğin yumuşaklığı eskimeyen bir tasarıma sahip ince bir saati takdir eden tüm kadınları cezbedecektir. Noelinizi ışıltıyla ve zarafetle doldurun!

Longines 2014 At Yarışını Sunar videosu

Longines 2014 At Yarışını Sunar

Dünyadaki en prestijli yarışlardan birinde bir yarış atının eğitiminin başlangıcından zafere kadar yolculuğunu izleyen bu yeni video, Longines’in binicilik sporlarına olan tutkusunu başarılı bir şekilde yakalamaktadır. Film Longines’in temel değerleri olan zarafet, performans ve geleneği yansıtan Conquest Classic koleksiyonunu sunmaktadır.

Baselworld 2014 - Column-Wheel Single Push-Piece Chronograph videosu

Baselworld 2014 - Column-Wheel Single Push-Piece Chronograph

Longines Heritage Collection’ın bir parçası olan The Longines Column-Wheel Single Push-Piece Chronograph modelleri ilhamlarını kanatlı kum saati logosuna sahip markanın zengin tarihinden almaktadır. Özel Longines mekanizmasıyla donatılan modeller markanın yarattığı ilk kronograf kol saatlerini anımsatmaktadır. Bu modeller üç farklı versiyonda, çelik veya kırmızı altın olarak sunulmaktadır. Beyaz kadranları siyah sayılarla işlenmiştir ve kırmızı renkli on iki rakamı mavi ibrelerle uyumlu bir şekilde eşleşmektedir. Basarak açılan parçanın yerleştirildiği oluklu tepe bu saatlerin geleneksel estetik tasarımını tamamlamaktadır.

La Grande Classique de Longines videosu

La Grande Classique de Longines

La Grande Classique de Longines dünya çapında kanatlı kum saati logosuyla tanınan markanın en eski estetik geleneklerini yansıtmaktadır. Özel tasarlanan kasanın ultra ince profili bu koleksiyona eskimeyen bir güzellik katmaktadır. Orijinal kreasyonların tüm özelliklerini barındıran, bu serideki modeller güvenilirliği takdir edenlerin kollarını süslemektedir.

Longines Butikler videosu

Longines Boutiques

Dünyanın dört bir yanında yer alan Longines Boutique butiklerinde ürünleri görmenin tadını çıkarın.
Bu butikler markanın geleneksel değerlerinin ve 180 yıllık zanaatkarlığının modern bir yorumu niteliğindedir. Tasarımlarının estetik saflığının da gösterdiği gibi Longines’in zarafetle hassasiyeti eşleştirme beceresini göstermektedirler.

The Longines Column-Wheel Chronograph videosu

The Longines Column-Wheel Chronograph

Kronografın işlevlerini kontrol eden bir kolonlu çark içeren özel bir otomatik kronograf mekanizmasıyla donatılan bu modeli 2009’da lanse eden Longines şimdi bu olağanüstü ve kullanıcı dostu kalibre için yeni kullanımlar geliştirilmiştir. Longines’in yıllar boyunca geliştirdiği zamanlama ekipmanının güncellenmiş bir versiyonunu temsil eden ve tam kullanım kolaylığı sağlayan bu modeller Longines Column-Wheel Chronograph olarak adlandırılmıştır.

"Longines PrimaLuna” televizyon reklamı

Longines PrimaLuna

Ürün karşılaştırma listesine eklendi!
Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin. 3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz
%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı
En fazla üç ürün karşılaştırılabilir
Tamam
Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz? Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?
İptal
Tamam