Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Lozan; yeni ayak; Longines Masters Serisi
2019-03-18
Engel Atlama
Lausanne, new leg of the Longines Masters Series

20 - 23 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Yeni Longines Masters of Lausanne, Federation Equestre International (FEI) (Uluslararası Binicilik Federasyonu) da dahil olmak üzere 50'den fazla sporla ilgili oluşuma evsahipliği yapan Lozan şehrinde yarışacak olan dünyanın en iyi engel atlama binicileri ve atları ile sporun güzelliğini kutluyor.

Sporun ve yaşam tarzının en iyisini bir araya getiren benzersiz Longines Masters imza konsepti, ilk kez açık havaya çıkarak, ikonik Longines Speed Challenge, Masters Power ve Longines Grand Prix'sinin de yer aldığı dört yarışma dolu gün sunuyor. Prestijli ortak markalar, ünlü konuklar, benzersiz alışveriş deneyimleri, kaliteli yemekler ve aile aktiviteleri ile, Longines Masters of Lausanne spor ve sosyal aktivite takviminde vazgeçilmez bir etkinlik olmaya aday.

Her biri 100'ü aşkın ülkede yayınlanarak 260 milyondan fazla haneye ulaşan Longines Masters etkinlikleri, bu kapsamlı dijital yayının avantajından yararlanarak eşi görülmemiş bir küresel izleyici kitlesine ve dünyanın her yerinden yeni sporseverlere ulaşmaktadır.

Daha fazlası!
2019 Longines Rising Ski Stars; Meta Hrovat; Clément Noël
2019-03-17
Alp Disiplini Kayakçılığı
The 2019 Longines Rising Ski Stars prizes awarded to Meta Hrovat and Clément Noël

In the context of the FIS Alpine Ski World Cup Finals, of which Longines is the Official Timekeeper, the Swiss watch brand was delighted to present the Longines Rising Ski Stars prizes today in Soldeu, Andorra. This title, which rewards the best female skier under the age of 21 and the best male skier under the age of 23 in the FIS Alpine Ski World Cup overall standings for the season, was awarded to Slovenia’s Meta Hrovat and France’s Clément Noël.

Two-time slalom winner at the FIS Junior World Championships in 2018 and 2019, Meta Hrovat ended her third FIS Alpine Ski World Cup season with four top-10 results in the disciplines of slalom and giant slalom, while Clément Noël has achieved his best results in the circuit this season, claiming three slalom victories, in Wengen, Kitzbühel and Soldeu. Both talented athletes received a Longines watch, a trophy, as well as a cheque from Longines Vice President, Charles Villoz.

This celebration was held today, following the prize giving ceremony for the overall winners of the 2018/2019 FIS Alpine Ski World Cup, a title defended by Longines Ambassador of Elegance Mikaela Shiffrin and Marcel Hirscher, who received an elegant timepiece to mark their outstanding performance. 

Daha fazlası!
Longines Gran Premio Latinoamericano; At Yarışları; 2019
2019-03-10
At Yarışı
Longines Gran Premio Latinoamericano 2019

Organización Latinoamericana de Fomento del Pura Sangre de Carrera'nın (OSAF) Resmi Ortağı olan Longines, Pazar günü Santiago'da (Şili) düzenlenen Longines Gran Premio Latinoamericano'nun tüm koşularında zaman tutuculuğu yapmaktan gurur duydu. 2019 Longines Gran Premio Latinoamericano'da günün koşusunu Jeremy Laprida'nın jokeyliğini yaptığı Ya Primo kazandı. 2019 Longines Carlos Campino Kupası ise Bernardo Leóon ile Lluvia de Plata'nın oldu. ‘Zarafet Bir Tavırdır’ sloganına her fırsatta hayat veren marka, etkinlik kapsamında ünlü Longines Zarafet Ödülü'nü de sundu. Seyirciler arasındaki en zarif kadın ve erkeğe Longines saatler hediye edildi.

 

Uzun süredir heyecanla beklenen yarışların izleyicileri, etkinliğin Resmi Saati olan Conquest V.H.P. “Very High Precision” koleksiyonuna ait modeli keşfetme fırsatı da yakaladı. Bu saat, İsviçreli markanın öncüsü olduğu yüksek hassasiyet teknolojisini kullanır ve hassas kuvars kol saatlerinin varmış olduğu son noktadır. Conquest V.H.P. analog bir saate göre çok yüksek hassasiyet seviyesi (± 5 sn/yıl) ve darbe ya da manyetik alana maruz kaldığında akrep ve yelkovanı yeniden ayarlama becerisiyle tanınan özel bir mekanizmaya sahiptir. Bu Longines saatinin çekici özellikleri, çok uzun bir pil ömrü ve daimi bir takvim ile daha da çarpıcı hale gelmektedir.

 

Longines Gran Premio Latinoamericano, OSAF tarafından düzenlenen ve her yıl başka bir Latin Amerika ülkesinde gerçekleşen bir yarışmadır. Longines, kıtanın en önemli uluslararası Grup 1 at yarışı olarak kabul edilen bu etkinliğin Unvan Ortağı olmanın yanı sıra Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaktan da gurur duymaktadır. 2020 yılı Longines Gran Premio Latinoamericano buluşması Arjantin'de gerçekleşecektir.

Daha fazlası!
Longines Global Şampiyonlar Turu - Doha; Engel Atlama; 2019
2019-03-03
Engel Atlama
Longines Global Champions Tour of Doha 2019

2019 sezonu, Longines Global Şampiyonlar Turu’nun üst düzey engel atlama biniciliğini yeni mekanlara taşıyarak genişlemesiyle, 20 etkinlikten oluşan olağanüstü bir kıtalar arası seriye şahit olacak. Bu yıl tura heyecan verici üç yeni durağın, Stockholm, Montreal ve New York'un da dahil edilmesiyle, tur Amerika'dan Avrupa'ya, Asya'dan Orta Doğu'ya tüm dünyada izini bırakacak. Bu yıl ilk defa Turun sonraki durakları arasında Meksiko, Şangay, Monako, Paris ve Roma gibi ikonik kentler yer alacak. Prestijli final ise New York'taki Governor Island'da düzenlenecek. Turun kapanışı, her ayağın Longines Global Şampiyonlar Turu Grand Prix'sini kazanan binicileri karşı karşıya getirecek olan, Prag'daki Longines Global Şampiyonlar Turu Süper Grand Prix'si ile yapılacak.

Turun Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan İsviçreli saat markası Longines, yarışların ilk ayağında Usual Suspect d’Auge ile yarışan Julien Epaillard'ın (Fransa), Doha Longines Global Şampiyonlar Turu Grand Prix’sinde aldığı galibiyete tanıklık etmekten mutluluk duydu. Breen bu zaferi ile turun ilk altın biletini kazanarak, sonraki ayakların kazananları ile karşılaşacağı Longines Global Şampiyonlar Süper Grand Prix’sine katılma hakkı elde etti. Yarışmada ikincilik Ben Maher (Büyük Britanya) ve atı Explosion W'nin olurken üçüncü sıraya da Nicola Philippaerts (Belçika) ve H&M Chilli Willi yerleşti.

Seyirciler hafta sonu boyunca Conquest V.H.P. “Very High Precision” Chronograph modelini keşfetme fırsatı da yakaladı. Kuvars alanında yeni bir başarının temsilcisi olan bu saat olağanüstü hassasiyet ve yüksek teknik özellikleri, markanın imzasını taşıyan sportif bir görünümle bir araya getirir. Analog bir saat için çok yüksek hassasiyet seviyesine sahip özel mekanizması (± 5 saniye/yıl) ve bir darbe ya da manyetik alana maruz kalışın ardından kendini otomatik olarak yeniden ayarlayabilen ibreleriyle tanınan Conquest V.H.P., uç noktada hassasiyetin standardı haline gelmiştir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!
Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin. 3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz
%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı
En fazla üç ürün karşılaştırılabilir
Tamam
Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz? Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?
İptal
Tamam