Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

FEI World Equestrian GamesTM,Tryon 2018, equestrian games
2018-09-23
FEI World Equestrian Games
FEI Dünya Binicilik Oyunları – Tryon

İsviçreli saat markası Longines, 11 - 23 Eylül 2018 tarihleri arasında Kuzey Karolina’nın Mill Springs yöresinde bulunan Tryon Uluslararası Binicilik Merkezi’nde düzenlenen, heyecan dolu FEI Dünya Binicilik OyunlarıTM ile iş birliğinde bulunmaktan mutluluk duymaktadır. 70’i aşkın ülkeden üst düzey sporcuları bir araya getiren bu çok sporlu etkinliğin Resmi Ortağı, Zaman Tutucusu ve Saati olan Longines, büyük başarılara tanıklık etmeyi heyecanla bekliyor. 12 gün boyunca devam edecek müsabakalarda, dünyanın dört bir yanından gelen binicilik meraklıları farklı disiplinlerde yüksek düzey performansların tadını çıkarma fırsatını yakalayacak. Yarışmaların ilk haftası izleyicilere At Terbiyesi, Üç Günlük Yarışma, Atlı Dayanıklılık ve Reining, ikinci haftası ise Engel Atlama, Atlı Araba Yarışları, Engelliler İçin At Terbiyesi ve Atlı Jimnastik disiplinlerinde kıyasıya mücadeleler sunacak. İsviçreli saat markası, tüm disiplinlerde madalya kazanan sporculara zarif saatler takdim edecek.

 

Bu benzersiz etkinlik boyunca Longines, FEI Dünya Binicilik OyunlarıTM’nın Resmi Saati olan Record koleksiyonunu tanıtmanın da mutluluğunu yaşayacak. Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu serinin her parçası monokristalin silikon denge yayı ile benzersiz özellikler sunan bir mekanizmaya sahip olduğu gibi İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak tasdik edilmiştir. Record koleksiyonu ve markanın diğer serileri, etkinlik alanına kurulan Longines Butiği’nde keşfedilebilecek.

Daha fazlası!
WEG 2018, tryon, para-dressage
2018-09-22
FEI World Equestrian Games
Team America and Team Netherlands reigned supreme in the Team Jumping and Para-Dressage Championships at FEI World Equestrian Games Tryon 2018

On Friday 21 September 2018, Team USA claimed the title on home soil at the Team Jumping Championship. Laura Kraut on Zeremonie, Adrienne Sternlicht on Cristalline, Devin Ryan on Eddie Blue and McLain Ward on Clinta demonstrated incredible performance during the competition and took the win ahead of Team Sweden and Team Germany.

 

During the Para-Dressage Team competition, the gold was taken by The Netherlands’ representatives including Frank Hosmar on Alphaville N.O.P., Nicole den Dulk on Wallace N.O.P. as well as Sanne Voets and Rixt van der Horst, who already took the gold in the Individuals. Team Great Britain arrived second and Team Germany completed the podium

 

As the Official Partner, Timekeeper and Watch of the FEI World Equestrian Games, Longines was delighted to offer elegant watches to all medallists as a reward for their great performances.

Daha fazlası!
Vaulting, WEG 2018, Tryon
2018-09-21
FEI World Equestrian Games
Lorenzo Lupacchini and Silvia Stopazzini (IT) captured the Pas de Deux Vaulting Championship at FEI World Equestrian Games Tryon 2018

On Thursday 20 September 2018, Italian athletes Lorenzo Lupacchini and Silvia Stopazzini on Rosenstolz set themselves apart in the Pas de Deux Vaulting Championship at FEI World Equestrian GamesTM Tryon 2018. Austria’s Jasmin Lindner and Lukas Wacha took the second position followed by Germany’s Theresa-Sophie Bresch and Torben Jacobs. All winning athletes including the lungers were presented with elegant Longines timepieces from the hands of Juan-Carlos Capelli, Longines Vice President and Head of International Marketing.

 

As the Official Partner, Official Timekeeper and Watch of the FEI World Equestrian Games Tryon 2018, Longines is also pleased to present the Official Watch of the event, a model belonging to the Record collection. This timepiece is certified as a “chronometer” by the Swiss Official Testing Institute (COSC).

Daha fazlası!
FEI World Equestrian Games Tryon 2018, Para-Dressage
2018-09-19
FEI World Equestrian Games
Rixt van der Horst (NED), Sara Morganti (IT) and Team Germany are the gold medallists of the day at FEI World Equestrian Games Tryon 2018

On Wednesday 19 September 2018, Dutch rider Rixt van der Horst and Findsley took the win at the Individual Grade III Para-Dressage World Championship at FEI World Equestrian GamesTM Tryon 2018. She was followed by Natasha Baker (GBR) on Mount St John Diva Dannebrog and American rider Rebecca Hart on El Corona Texel.

 

In the Individual Grade I Para-Dressage competition, the gold went to Italy’s Sara Morganti and her mount Royal Delight. Laurentia Yen-Yi Tan (SGP) on Fuerst Sherlock arrived second ahead of German rider Elke Philipp on Fuerst Sinclair.

 

On the same day, the first medals in the discipline of vaulting went to Team Germany, Team Switzerland and Team Austria, who respectively claimed the gold, silver and bronze medals at the Nations Team Vaulting World Championship. As the Official Partner, Timekeeper and Watch of the FEI World Equestrian Games, Longines was delighted to offer elegant watches to all medallists as a reward for their great performances.

Daha fazlası!
WEG, World Equestrian Games 2018, Tryon, Record Collection
2018-09-19
FEI World Equestrian Games
Para-Dressage championships of the day at FEI World Equestrian Games Tryon 2018

On Tuesday 18 September 2018, Dutch rider Sanne Voets and her mount Demantur N.O.P. claimed first place at the Individual Grade IV Para-Dressage World Championship at FEI World Equestrian GamesTM Tryon 2018. Brasilian rider Rodolpho Riskalla and Don Henrico followed ahead of Susanne Jensby Sunesen (DEN) on CSK’s Que Faire.
 

On the same day, Stinna Tange Kaastrup (DEN) and Horsebo Smarties took the win at the Individual Grade II Para-Dressage World Championship. She was followed by Austrian rider Pepo Puch on Sailor’s Blue and  the Netherland’s Nicole den Dulk on Wallace N.O.P.


In addition, the Individual Grade V Para-Dressage World Championship was won by British rider Sophie Wells on C Fatal Attraction. Frank Hosmar (NED) earned silver on Alphaville N.O.P. and Regine Mispelkamp (GER) finished third.


Swiss watchmaking brand Longines was delighted to offer elegant timepieces to all medallists as a reward for their great victories.

Daha fazlası!
Performance at its peak during the first week of the  FEI World Equestrian Games™ Tryon 2018
2018-09-17
FEI World Equestrian Games
Tryon’da düzenlenen 2018 FEI Dünya Binicilik Oyunları™’nın ilk haftasında performans doruktaydı

Tryon’da düzenlenen ve 54 ülkeden toplam 349 sporcuyu bir araya getiren 2018 FEI Dünya Binicilik Oyunları™’nın ilk haftası, Florence kasırgası sebebiyle yaşanan yoğun yağış nedeniyle pazar günü yerine bugün tamamlandı. 3 Günlük Yarışma disiplininde biniciler dört güne yayılan bireysel ve takım mücadelelerinde At Terbiyesi, Açık Arazi Koşusu ve son olarak bugün Engel Atlama disiplinlerinde yarıştı. Takım mücadelesinde Rosalind Canter ve Allstar B, Gemma Tattersall ve Arctic Soul, Piggy French ve Quarrycrest Echo ile Tom McEwen ve Toledo de Kerser’den oluşan Büyük Britanya Takımı birinci olurken ikincilik İrlanda Takımı’nın, üçüncülük ise Fransa Takımı’nın oldu. Bireysel mücadelede ise altın madalyayı Büyük Britanyalı Rosalind Canter ve atı Allstar B kazandı. Gümüş madalyayı Mr Chunky ile yarışan Padraig McCarthy (İrlanda), bronz madalyayı da SAP Hale Bob OLD ile yarışan Ingrid Klimke (Almanya) aldı.

 

At terbiyesi disiplininde Bella Rose’la yarışan Isabell Werth (Almanya) cuma günü gösterdiği zarafet dolu performansıyla bireysel klasmanda birincilik alırken Verdades ile yarışan Laura Graves (ABD) ikinci, Mount St. John ile yarışan İngiliz binici Charlotte Dujardin ise üçüncü oldu. Takım mücadelesinde birinciliği Bella Rose’la yarışan Isabell Werth, TSF Dalera BB ile yarışan Jessica von Bredow-Werndl, Sammy Davis Jr. ile yarışan Dorothee Scheider ve Cosmo ile yarışan Sönke Rothenberger’den oluşan Almanya Takımı kazandı. İkincilik Amerika Takımı’nın, üçüncülük de Büyük Britanya Takımı’nın oldu. Pazar günü yaşanan yoğun yağış nedeniyle, At Terbiyesi Bireysel Serbest Stil Grand Prix’si ne yazık ki iptal edildi.

 

Reining disiplininde ise birinciliği kendi evinde mücadele eden ABD Takımı, ikinciliği Belçika Takımı, üçüncülüğü de Almanya Takımı kazandı. Bireysel Reining mücadelesinde altın madalyayı What a Wave ile yarışan Belçikalı binici Bernard Fonck, gümüş ve bronz madalyaları ise her ikisi de Amerikalı olan Cade McCutcheon ve Daniel L Huss kazandı.

 

Mücadelenin ilk haftasında, kanatlı kum saati logolu marka tüm disiplinlerde madalya kazanan sporculara başarılarını tebrik etmek için zarif Longines saatler hediye etti. Longines, etkinliğin 18-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek ikinci haftasında Engel Atlama, Atlı Araba Yarışları, Engelliler İçin At Terbiyesi ve Atlı Jimnastik disiplinlerinde madalya mücadelesi verecek binici ve atların performansına kronometresiyle tanıklık etmeyi heyecanla bekliyor.

 

Marka, etkinlik boyunca FEI Dünya Binicilik Oyunları™’nın Resmi Saati olan Record koleksiyonunu tanıtmanın da mutluluğunu yaşayacak. Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu serinin her parçası monokristalin silikon denge yayı ile benzersiz özellikler sunan bir mekanizmaya sahip olduğu gibi İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

 

Record koleksiyonu ve markanın diğer serileri, etkinlik alanına kurulan Longines Butiği’nde keşfedilebilir.

Daha fazlası!