Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines; Resmi Zaman Tutucu;Resmi Saat Resmi Saat; Belmont Park; Saratoga Hipodromu
2019-11-15
At Yarışı
Longines Belmont Park ve Saragota Hipodromu'nun Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaya devam edecek

Longines ve New York Racing Association, Inc. (NYRA) bugün ortaklıklarını yenilediklerini duyurdu. İsviçreli saat markası, Belmont Park ve Saratoga Hipodromu'nun Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaya devam edecek.

 

Yapılan anlaşmanın bir parçası olarak, Longines Haziran ayının ilk hafta sonunda düzenlenen üç günlük Belmont Stakes Yarış Festivali'nin odak noktası olan Grade 1 Belmont Stakes'in Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati oldu. İlk olarak 2015 yılında, çok günlü bir etkinlik olarak düzenlenen Belmont Stakes Yarış Festivali, 2019'da üç güne yayılan ve aralarında Belmont Stakes Day'de koşulacak sekiz Grade 1 yarışının da olduğu 18 yarışa ev sahipliği yapacak.

 

Bu yenilenen ortaklık aynı zamanda Longines'in Belmont Stakes Day'de koşulacak Grade 1 Longines Just A Game koşusunun ve Whitney Day'de Saratoga Hipodromu'nda koşulacak olan Grade 1 Longines Test'in de Unvan Ortağı olmayı sürdürmesini kapsamaktadır.%break%Longines Pazarlamadan Sorumlu Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner, yaptığı açıklamada "NYRA, Belmont Park ve Saratoga Hipodromu ile Tercih Edilen Ortak, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saat olarak ortaklığımızı yenilemekten gurur duyuyoruz” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü: “ Markamız bu ortaklıklar sayesinde Belmont Stakes Day ve Whitney Day'de aktif bir rol üstlenecek olmaktan gurur duymaktadır. Bu heyecan verici iş birliği, at yarışlarına olan 140 yılı aşkın tutkumuzu daha da güçlendirmektedir.”

 

NYRA ve Longines ilk ortaklıklarını 2012 yılında kurdu ve Longines takip eden tüm yıllarda Belmont Park ve Saratoga Hipodromu'nda merkezi bir rol oynadı.

 

NYRA Gelir İdaresi Başkanı Tony Allevatto ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “NYRA, Longines ile ortaklık kurmaktan bu tanınmış markayı Belmont Park ve Saratoga Hipodromu'nun Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olarak seçmekten mutluluk duymaktadır. Aynı zamanda Longines’in at yarışı dünyasının en prestijli etkinliklerinden Belmont Stakes Day ve Whitney Day'de Belmont Park ve Saratoga Hipodromu'nda bizimle olacak olmasından da çok memnunuz.”

Daha fazlası!
Longines; Zarafet Elçisi; Eddie Peng; yeni Butiğin; açılışını yaptı; Çengçou
2019-11-13
Kurumsal
Longines ve Zarafet Elçisi Eddie Peng, Çengçou'daki yeni Butiğin açılışını yaptı

İsviçreli saat markası Longines, 13 Kasım Çarşamba günü markanın Zarafet Elçisi oyuncu Eddie Peng'in katılımıyla Çengçou'daki (Çin) yeni butiğinin açılışını yaptı.  

 

Zhengzhou Department Store'da yer alan 115 metre karelik yeni Butik, aralarında en ikonlaşmış saatlerin ve markanın en yeni modellerinin de bulunduğu geniş bir Longines saatleri seçkisi sunuyor.

  

Açılışa Eddie Peng'in yanı sıra aralarında basın, VIP ve yerel temsilcilerin de bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Konuklar, kurdele kesme seremonisinin ardından Longines’in zarif Butiğini ve saatlerini keşfetmeye davet edildi.

 

Kanatlı kum saati logolu marka, açılışta imza serilerinden biri olan Longines Master Collection'a ait yeni bir modeli tanıtma fırsatı da yakaladı. Longines için özel olarak üretilen otomatik kurmalı bir mekanizmaya sahip bu saat ay evresi göstergesine ve teknik mükemmellik ile klasik zarafet arasında denge kuran rafine bir estetiğe sahiptir.

 

Yeni Longines Butiği Çengçou şehrinin Huicheng semtindeki Erqi Caddesi üzerinde 49 numarada bulunan Zhengzhou Department Store binasında yer almaktadır.

Daha fazlası!
Frank Schuttert; Queensland E; Longines Trophy Maastricht Grand Prix’si
2019-11-10
Engel Atlama
Longines Trophy Maastricht Grand Prix'sini Queensland E isimli atıyla Frank Schuttert kazandı

Longines 8-10 Kasım tarihleri arasında Hollanda'nın Maastricht şehrinde düzenlenen 2019 Jumping Indoor Maastricht'e Ana Ortak, Resmi Zaman Tutucu ve Resmi Saat olarak katılmaktan gurur duydu.

Longines, bu prestijli binicilik etkinliği kapsamında cumartesi günü düzenlenen ve Hollandalı Boyd Exell'in kazandığı FEI Atlı Araba Dünya KupasıTM'nın Sunum Ortağı olmaktan da mutluluk duydu.

Etkinliğin son mücadelesi, pazar günü düzenlenen ve Queensland Eisimli atıyla Frank Schuttert'in kazandığı Longines Trophy Maastricht Grand Prix'si oldu. Hollandalı biniciyi VDL Groep Miss Untouchable  isimli atıyla Leopold van Asten (Hollanda) ve Beauville Z isimli atıyla Maikel van der Vleuten (Hollanda) takip etti.

 

2019 Jumping Indoor Maastricht, Longines'e etkinliğin Resmi Saati olan HydroConquest koleksiyonuna ait mavi bir modeli tanıtma fırsatı da verdi. Yeni HydroConquest saatlerin çerçevesine son derece teknik ve yenilikçi bir seramik eklenmiştir. Gri, siyah ve mavi renklerde mevcut olan bu çizilmeye dayanıklı disk, kadranın rengiyle uyum yakaladığı gibi koleksiyonun tümüyle modernleştirilmiş tasarımı ve sportif silüeti arasında bir bağ yaratmaktadır.

Daha fazlası!
LONGINES EQUITA LYON - Concours Hippique International; Engel Atlama; 2019
2019-11-03
Engel Atlama
LONGINES EQUITA LYON - Concours Hippique International

İsviçreli saat üreticisi markası Longines, Longines Equita Lyon, Concours Hippique International'da etkinliğin Unvan Ortağı ve Resmi Saat Tutucusu olarak yer almaktan mutluluk duydu. Bu dünya klasmanındaki etkinlikte, Clooney 51 ile yarışan Martin Fuchs'un (İsviçre) kazandığı Longines FEI Engel Atlama Dünya KupasıTM Batı Avrupa Liginin üçüncü ayağı ile heyecan zirveye ulaştı. Podyumu ise RMF Zecilie ile yarışarak ikinciliği alan Amerikalı binici Jessica Springsteen ile Claire Z ile yarışarak üçüncülüğü alan Pieter Devos (BEL) tamamladı. Bu eleme ayağında, katılan yetenekli sporcular 2020 Nisan ayında Las Vegas'ta düzenlenecek olan ve sabırsızlıkla beklenen Final için puan toplayabiliyorlar.

 

1 Kasım Cuma günü, marka Urhelia Lutterbach ile yarışan Kevin Staut'un kendi evinde kazandığı, etkinliğin ikinci öne çıkan Engel Atlama yarışı olan Longines Grand Prix'sinde zaman tuttu. Vatandaşı Alexis Deroubaix ve atı Timon d’Aure, Silver Shine ile yarışan Martin Fuchs'un (İsviçre) önüne geçerek ikinciliği kazandı. Her iki yarışın birincilerine Longines Pazarlama Başkan Yardımcısı Matthieu Baumgartner tarafından zarif birer Longines saat hediye edildi.

 

Avrupa’nın her yıl yapılan en büyük binicilik etkinliği olarak bilinen Longines Equita Lyon CHI, izleyicilere Engel Atlama, Atlı Araba Sürme ve Dresaj disiplinlerinde her seviyeden binicilere göre beş gün süren ulusal ve uluslararası yarışmalar sunar.

 

2019 Longines Equita Lyon CHI'de, İsviçreli saat yapım markası imza serisi Longines Master Koleksiyonunun yeni yüzünü etkinliğin Resmi Saati olarak sunmaktan gurur duydu. Ayın evreleri göstergesine sahip bu saat, markanın ününün dünya çapında yayılmasına katkıda bulunan kusursuzluk ve zarafet değerlerini mükemmel şekilde içinde barındırmaktadır.

 

Daha fazlası!
The 2019 Longines WBFSH Breeders Awards; Breeding; Equestrian; 2019
2019-11-02
Diğer
The 2019 Longines WBFSH Breeders Awards

On the occasion of the Longines Equita Lyon Concours Hippique International, during which the third leg of the Longines FEI Jumping World CupTM took place, Longines and its new partner, the World Breeding Federation for Sport Horses (WBFSH), were proud to present the Longines WBFSH Breeders Awards. The awards went to Zuchtgemeinschaft Strunk, namely Heike, Wilhelm and Heinrich Strunk for breeding Bella Rose 2 (Belissimo M / Cacir AA) (Dressage category), to Wilhelmus Wijnen for breeding Explosion W (Chacco-Blue / Baloubet du Rouet) (Jumping category) and to Zuchtgemeinschaft Meyer-Kulenkampff, namely Hilmer and Ilse, for breeding Fischerchipmunk FRH (Contendro I / Heraldik XX) (Eventing category).

WBFSH President Jan Pedersen and Longines Vice President of Marketing Matthieu Baumgartner presented the winners with certificates, as well as elegant Longines timepieces.

Daha fazlası!
At Yetiştiricileri Kupası Dünya Şampiyonası; Kasım; 2019
2019-11-02
At Yarışı
At Yetiştiricileri Kupası Dünya Şampiyonası

İsviçreli saat markası Longines, 1 ve 2 Kasım tarihlerinde Longines Kaliforniya'daki (ABD) Santa Anita Park'ta gerçekleşen, 36. At Yetiştiricileri Kupası Dünya Şampiyonası'nın Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati görevlerini üstlendi. Cumartesi günü, Longines At Yetiştiricileri Kupası'nda Vino Rosso ve jokeyi Irad Ortiz Jr. zafere koştu. Aynı gün Longines, Blue Prize'ın kazandığı Longines At Yetiştiricileri Kupası Distaff ve Bricks and Mortar'ın kazandığı Longines At Yetiştiricileri Kupası Turf'ün Unvan Ortağı olarak geri döndü. Bu üç yarışın kazananlarıyla bağlantılı olan kişiler Longines temsilcilerinin ellerinden zarif saatler aldılar.

 

Ayrıca hafta sonuna, markanın Zarafet bir Tavırdır sloganı doğrultusunda sabırsızlıkla beklenen Longines Zarafet Ödülü damgasını vurdu. Moda yarışması, At Yetiştiricileri Kupası'nın katılan stil, sadelik ve kendine güven sergileyen konuklarını bir Longines saat ile ödüllendirerek zarafetin bireysel ifadelerini kutladı.

 

At Yetiştiricileri Kupası'nın Resmi Saati olan Longines, Longines Master Koleksiyonundan yeni bir modelin de tanıtımını yaptı. Özel olarak Longines için tasarlanmış yeni bir kendinden kurmalı mekanizmayla çalışan ve bir ayın evreleri göstergesi ve rafine bir estetikle karakterize edilen bu saat, teknik mükemmellikle klasik zarafet arasında bir denge sağlıyor.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam