Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Ortak; Avrupa Binicilik Federasyonu; Longines EEF Serileri
2020-02-21
Engel Atlama
Longines markası, Longines EEF Serileri için Avrupa Binicilik Federasyonu ile iş birliği kurdu

Longines, Avrupa Binicilik Federasyonu ile olan ortaklığı kapsamında Longines EEF Serilerinin Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati oldu. Longines FEI Engel Atlama Milletler KupasıTM 1. Ligine eklemlenen yeni seviye 3* engel atlama mücadelesinde birinci olan takım, bir sonraki yıl 1. Ligde mücadele etme hakkı kazanacak. Bu yeni Milletler Kupası serileri, Avrupa'nın yeni nesil binicilerini, hakemlerini ve spor profesyonellerini bir araya getirecek. Bu format ilk defa 2020 açık hava sezonunda uygulanacak. Takımlar farklı bölgelerde düzenlenen sekiz eleme turunun ve yarı finallerin ardından eylül ayında Varşova'da (Polonya) düzenlenecek final mücadelesine katılmak için rekabet edecek.

 

EEF Başkanı Theo Ploegmakers düşüncelerini şöyle ifade etti: “ Avrupa Binicilik Federasyonu, yeni Longines EEF Serileri ile Longines'le olan ilişkilerini güçlendirmekten ve Avrupa'da Engel Atlama disiplinine destek olmaktan mutluluk duymaktadır. Lojistikten medya ilişkilerine tüm organizasyon safhalarını geliştirmeyi hedefleyen bu iddialı proje, sporun teknik yönüne özel bir itina gösteriyor ve adil oyun ile atların esenliğini bir numaralı önceliği olarak görüyor.”%break%Longines Pazarlamadan Sorumlu Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner ise şunları ekledi: “ Longines EEF Serilerinin Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu seriler tüm Avrupa'dan binicilere ve binicilik sporları tutkunlarına önemli anlar vadeden yeni bir mücadele formatı sunacak. Longines, Avrupa Binicilik Federasyonu ile el ele vererek bu heyecan verici maceranın bir parçası olmaktan mutluluk duyuyor.”

 

Longines ve Avrupa Binicilik Federasyonu arasında 2015 yılında kurulan ortaklık, Avrupa'da binicilik sporunun geliştirilmesine katkıda bulunduğu gibi saat markasının binicilik dünyasına gösterdiği, geçmişi çok eskiye dayanan bağlılığı güçlendiriyor. Longines'in binicilik dünyasıyla olan ilişkileri, üstünde at motifi bulunan cep saatleri üretmeye başladığı 19. yüzyıla dayanmaktadır. İsviçreli saat markası 1912'de Portekiz’deki uluslararası bir engel atlama yarışması ile ilk ortaklığını kurmuştur. Longines günümüzde engel atlama, düz yarış, at terbiyesi, atlı araba ve dayanıklılık yarışı disiplinlerinde binicilik sporlarına dünya çapında destek vermektedir.

 

Longines EEF Serilerinin ilk eleme turu 7 - 10 Mayıs 2020 tarihlerinde Le Touquet'de (Fransa) gerçekleşecek.

Daha fazlası!
2020 Longines FEI Engel Atlama Milletler Kupası'nın ilk ayağında ABD ekibi kendi vatanında zaferin sahibi oldu
2020-02-18
Engel Atlama
2020 Longines FEI Engel Atlama Milletler Kupası ABD

Longines 16 Şubat Pazar günü Wellington'da yapılan 2020 Longines FEI Engel Atlama Milletler KupasıTM sezonunun açılış ayağının bir parçası olmaktan gurur duydu. Gelecek Ekim ayında Barcelona'daki Finale kadar yapılacak olan 11 eleme ayağının startının verildiği Longines FEI Engel Atlama Milletler Kupası ABD'de zafer ABD ekibinin oldu. Jessica Springsteen ve atı RMF Zecilie, Margie Goldstein-Engle ve atı Royce, Laura Kraut ve atı Confu ile Elizabeth Madden ve atı Darry Lou kendi anavatanlarında podyumun ilk sırasına yerleştiler. İkinciliğin sahibi olan İngiltere ekibini ise Meksika ekibi takip etti.

Hafta başında, Noche de Ronda ile yarışan McLain Ward (ABD), Longines Grand Prix'sini Kimba Flamenco ile yarışan İrlanda'dan Billy Twomey ve Dicas ile yarışan Amerikalı binici Margie Goldstein-Engle'ın önünde bitirerek birinci oldu. Bu dünya klasmanındaki engel atlama etkinliğinin Resmi Ortağı, Zaman Tutucusu ve Saati olan Longines, her iki yarışmanın galiplerini zarif saatlerle ödüllendirmekten gurur duydu.

Daha fazlası!
8 Şubat 2020 Cumartesi günü, Bordeaux'da yapılan Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Batı Avrupa'da Victorio Des Frotards ile yarışan Steve Guerdat (İsviçre) zaferin sahibi oldu.
2020-02-18
Engel Atlama
Bordeaux'daki Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Batı Avrupa Ligi

8 Şubat 2020 Cumartesi günü, Bordeaux'da yapılan Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Batı Avrupa Ligi'nin sondan bir önceki ayağında İsviçreli binici Steve Guerdat atı Victorio Des Frotards ile zaferin sahibi oldu. Jasmien v. Bisschop ile yarışan Almanya'dan Daniel Deusser ikinciliği alırken, onu Ilusionata van’t Meulenhof ile yarışan Niels Bruynseels (Belçika) takip etti. Longines, muhteşem performansını kutlamak için Steve Guerdat'ya zarif bir saat hediye etti.

Longines, binicilerin Nisan 2020'de Las Vegas'ta yapılacak olan Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Finali için puan topladıkları Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ serisinin (Batı Avrupa Ligi, Kuzey Amerika Ligi ve Çin Ligi) Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Saati olmaktan mutluluk duymaktadır.

Daha fazlası!
Suudi Kupası; At Yarışları; 2020
2020-02-14
At Yarışı
Longines ilk SUUDİ KUPASI'nın Resmi Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu oluyor

Uluslararası at yarışları dünyası ile uzun yıllardır süregelen bağlara sahip Saint-Imier merkezli bir şirket olan Longines, verdiği 20 milyon dolarlık ödülle dünyanın en değerli at yarışlarından biri olan SUUDİ KUPASI yarışı kapsamındaki heyecanla beklenen bu binicilik etkinliğinin Resmi Ortağı, Resmi Saati ve Resmi Zaman Tutucusu olarak görev alacak.

 

Buna ilaveten Longines, Suudi Arabistan Krallığı'nda ilk kez yapılacak çim pist yarışı olan LONGINES TURF HANDICAP yarışının da (hipodromun en son teknolojiye sahip yeni çim pistinde 3000 metreden (1m 7f) geniş bir alanda yapılan yarışma) Unvan Ortağı olacak. Dünyanın her yerinden katılımcıları kendine çeken ve orijinal adı Red Sea Handicap olan yarış, bir çim pist yarışı için oluşturulan en güçlü sahalardan biri olmaya aday görünüyor.

 

Longines Pazarlama Başkan Yardımcısı Matthieu Baumgartner konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “ Etkinliğin Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olarak SUUDİ KUPASI ile yeni bir işbirliğine başlamak bizi son derece gururlandırıyor. Bu ortaklık, at yarışlarına olan 140 yılı aşkın tutkumuzu daha da güçlendirmektedir. İlk kez yapılacak olan bu heyecan verici spor olayının bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz.”%break%Riyad Binicilik Kulübü Genel Müdürü Adel A Almazroa ise: “ Longines’in uluslararası at yarışlarına olan adanmışlığı çok iyi bilinmektedir ve böylesine prestijli bir şirketin SUUDİ KUPASI'na ortak olarak katılması bizi çok gururlandırıyor“ şeklinde konuştu.

 

İlk kez yapılacak olan ve 28 Şubat Cuma günü Kingdom Day jokeyler şampiyonası, 29 Şubat Cumartesi günü ise SUUDİ KUPASI günü olmak üzere iki gün sürecek olan Riyad'daki Kral Abdulaziz Hipodromu'nda gerçekleşecek SUUDİ KUPASI yarışı buluşması, toplamda 30 milyon dolarlık ödülün verileceği 16 yarışa sahne olacak.

Daha fazlası!
2020 White Turf St. Moritz; 2. Pazar Günü At Yarışları; 2020
2020-02-14
At Yarışı
2020 White Turf St. Moritz – 2. Pazar günü

9 Şubat'ta Longines Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olduğu White Turf St. Moritz'deki Longines Grand Prix'sinde Ulster ile Clément Lheureux'nün zaferine zaman tuttu. Longines Grand Prix'si 16 Şubat'ta yapılacak olan Longines Grosser Preis von St. Moritz için hazırlık yarışı niteliğindedir.

 

1907 yılından bu yana, her yıl Şubat ayının üç Pazar günü boyunca yapılan White Turf St. Moritz etkinliği, turist bölgesi olarak bilinen donmuş Graubünden Gölü üzerinde gerçekleştirilir. Her yıl 30.000’i aşkın ziyaretçiyi kendine çeken etkinlik, kış takvimindeki en önemli sportif ve sosyal olay olarak kabul edilmektedir. Etkinlik bu sene 2, 9 ve 16 Şubat tarihlerinde gerçekleşecektir.

 

Etkinliğin Resmi Saati, Conquest V.H.P. (Very High Precision) modelidir. Bu 41 mm gümüş kaplama saat bir perpetual takvime ve çok uzun bir pil ömrüne sahiptir. Yılda ± 5 saniye ile, bu saat üstün hassasiyet, yüksek teknik özellikler ve spor bir görünümü markanın eşsiz zarafeti ile birleştirir.

Daha fazlası!
Cortina 2021'e 365 gün kaldı : Yeni Longines dijital geri sayım saati Cortina'da başlatıldı
2020-02-07
Alp Disiplini Kayakçılığı
2021 FIS ALP DİSİPLİNİ DÜNYA KAYAK ŞAMPİYONASI

Yerlerinize, hazır ... başla! 7-21 Şubart 2021 tarihleri arasında Cortina'da yapılması planlanan bir sonraki FIS Alp Disiplini Dünya Kayak Şampiyonası'nın başlamasına bir yıl kala, dünyanın her yerinden çok sayıdaki spor, dağcılık ve kayak tutkunu bu heyecan verici maceraya atılmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Fondazione Cortina 2021 tarafından tasarlanan ve Dünya Şampiyonasının Resmi Ana Ortağı ve Zaman Tutucusu olan Longines'in ürettiği yepyeni bir dijital saat, bu uluslarararası spor olayının geri sayımını yapacak. Cortina o zamana kadar Audi FIS Dünya Kayak Kupası Finallerine evsahipliği yapmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

 

Piazza Dibona'da (önümüzdeki Mart ayında Audi FIS Dünya Kayak Şampiyonası Finalleri kura çekiliş törenlerine evsahipliği yapacak olan meydan) bulunan geri sayım saati, Cortina d’Ampezzo Valisi Gianpietro Ghedina, Fondazione Cortina 2021 CEO'su Valerio Giacobbi ve Cortina 2021 Elçisi Kristian Ghedina'nın yanı sıra hissedarlar, ortaklar, kasaba halkı ve medyanın hazır bulunduğu bir törenle bugün saat 18:30'da başlatıldı.

 

Longines Saati uluslararası etkinliğin başlayacağı ana kadar günleri, saatleri ve dakikaları sayacak, 7 Şubat 2021 Pazar günü açılış seremonisinden hemen önce de sıfırı gösterecek. Ampezzo Dolomites'in eşsiz gökyüzünü tasvir eden bir enstalasyonun içine yerleştirilmiş olan saat, bütün bu zaman boyunca, Corso Italia boyunca yürüyenlere geri sayımı gösterecek. %break%

 

Fondazione Cortina 2021 CEO'su Valerio Giacobbi "Dünya Şampiyonasının geri sayımı bugün resmi olarak başladı" şeklinde bir açıklama yaptı. "Piazza Dibona'da bulunan Longines Saati, Dünya Şampiyonası yaklaştıkça heyecanları daha da artan kasaba halkı ve turistler için olduğu kadar, bu muhteşem deneyime değer katan ortaklarımız için de özel bir çekim noktası olacak. Önümüzdeki 365 gün boyunca, bizi beklemekte olan bu büyük meydan okumanın üstesinden gelebilmek için sıkı çalışmaya devam edeceğiz.

 

Longines Pazarlama Başkan Yardımcısı Matthieu Baumgartner ise şunları söyledi: “ Cortina 2021 kapsamındaki FIS Alp Disiplini Dünya Kayak Şampiyonası'nın Resmi Zaman Tutucusu olarak, bugün başlatılan Longines geri sayım saati ile, bu dünya klasmanındaki etkinliğin heyecan dolu bekleyişinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Cortina 2021, markanın Dünya Şampiyonasında Resmi Zaman Tutucu olarak 24. kez görev almasına sahne olacak ve biz, bundan 365 gün sonra dünyanın en iyi kayakçılarının performanslarına zaman tutmayı sabırsızlıkla bekliyoruz."

 

Geceleri dijital saati çevreleyen dağların aydınlanması, Dünya Şampiyonasından önce herkese hoş bir atmosfer sunacak.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam