Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Şirket
picture Şirket

Search

Longines Global Champions Tour; Paris;2018
2018-07-07
Engel Atlama
Longines Global Şampiyonlar Turu - Paris

Longines Global Şampiyonlar Turu’nun onuncu ayağını da içeren Longines Paris Eiffel Jumping, dünyanın en iyi binicilerini ve atlarını Fransa’nın başkentinde, Champ de Mars meydanında bir araya getirdi. Longines, Cuma günü gerçekleşen ve “Mission Bern” yararına düzenlenen beş yıldızlı engel atlama mücadelesi Longines Eiffel Challenge’ın ilk defa Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olmanın mutluluğunu yaşadı. Explosion W ile yarışan Ben Maher’in baş döndürücü bir performansla kazandığı mücadelede ikincilik Urano de Cartigny ile yarışan Nicolas Delmotte’nin, üçüncülük ise Zinius ile yarışan Harrie Smolders’in oldu. Longines Zarafet Elçisi Aishwarya Rai Bachchan, Ben Maher’e zarif bir Longines saat takdim etti.

 

Prestijli Longines Global Şampiyonlar Turu Paris Grand Prix’sinin Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan marka, Suma’s Zorro ile yarışan Sameh El Dahan’ın galibiyetine tanıklık etmekten de mutluluk duydu.

 

Cumartesi gününün önce çıkan mesajı, Longines’in “Zarafet bir Tavırdır” sloganı ile bütünleşen, kalpten gelen zarafet oldu. Longines Global Şampiyonlar Turu Paris Grand Prix’si esnasında Longines, maddi sıkıntı yaşayan çocuklar için bağış toplayan yardım derneği JustWorld International’a, atlanan her Longines engeli için 200 porsiyon yemeğin bağışlandığı “Longines Clear The Jump” programı ile destek verdi. Etkinlik kapsamında Longines JustWorld International’a toplamda 5000 porsiyon yemek bağışladı.

 

Longines, etkinliğin Resmi Saati olan Longines Master Collection Blue Edition’a ait bir modeli de tanıttı. Pırlanta imleri olan mavi gün ışını kadranlı saat, kadranla renk uyumu yakalayan mavi timsah derisi bir kayışa sahiptir. Saatin şık kromatik rengi, serinin klasik ve ölçülü tarzıyla mükemmel bir uyum sergilemektedir.

Daha fazlası!