Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

White Turf - 2. Yarış Günü; At Yarışları; 2019
2019-02-10
At Yarışı
White Turf - 2. Yarış Günü

Longines Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olduğu White Turf St. Moritz'in ikinci yarış günü 10 Şubat'ta düzenlenen Longines Grand Prix'sinde Dennis Schiergen ve atı Berrahri'nin galibiyetine kronometresiyle tanıklık etti. Grad Prix Longines, Longines 80 için bir hazırlık yarışıdır. Grosser Preis von St. Moritz ise 17 Şubat günü koşulacaktır.

 

Üç gün süren geleneksel White Turf St. Moritz etkinliği 1907’den bu yana şubat ayında turizmiyle ünlü Graubünden Gölü’nün donmuş yüzeyinde gerçekleştirilir. Her yıl 30.000’i aşkın ziyaretçiyi kendine çeken etkinlik, Engadine Vadisi’nin kış takvimindeki en önemli sportif ve sosyal an olarak kabul edilmektedir. Bu yıl 3, 10 ve 17 Şubat tarihlerinde düzenlenen etkinlik kapsamında 80. Grosser Preis von St. Moritz ödülü verilecektir.

 

Etkinliğin Resmi Saati Record koleksiyonuna ait zarif bir modeldir. Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu seri, markanın en önemli modelleri arasına girmeye adaydır. Tüm kalibreleri benzersiz özellikler sunan monokristalin silikon denge yayına sahip olduğu gibi, İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından ”kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

Daha fazlası!
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Batı Avrupa Ligi - Jumping International de Bordeaux; Engel Atlama; 2019
2019-02-10
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Batı Avrupa Ligi - Jumping International de Bordeaux

Engel Atlama Dünya Kupası serilerinin Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan İsviçreli saat markası Longines, Alman binici Daniel Deusser'in atı Tobago Z ile aldığı galibiyete tanıklık etmekten mutluluk duydu. İkinciliğe Belçikalı binici Gregory Wathelet ve atı Iron Man van de Padenborre'in yerleştiği mücadelede üçüncülük de İspanyol binici Eduardo Alvarez Aznar ve atı Rokfeller de Pleville Bois Margot'nun oldu. Longines, bu büyük başarısını tebrik etmek için Daniel Deusser'a zarif bir Longines saat hediye etmenin onurunu yaşadı.

Longines ayrıca hafta sonu boyunca etkinliğin Resmi Saati olan Conquest V.H.P. “Very High Precision” modelini tanıtma fırsatı da yakaladı. Kuvars alanında yeni bir başarının temsilcisi olan bu saat olağanüstü hassasiyet ve yüksek teknik özellikleri, markanın imzasını taşıyan sportif bir görünümle bir araya getirir. Gümüş kadranlı saat ultra hassas bir mekanizmaya (+- 5 saniye/yıl) ve bir daimi takvime sahiptir.
 

Longines FEI Dünyanın En İyi Engel Atlama Binicisi ve Atı Ödülleri

Longines ve FEI ayrıca, 2018’de engel atlama branşında resmi olarak dünyanın en yüksek puanını alan ata ve biniciye, Longines FEI Dünyanın En İyi Engel Atlama Atı ve Binicisi Ödüllerini sunarak binicilikte mükemmelliği teşvik etmekten büyük mutluluk duymuştur. 2018'nin en önemli engel atlama yarışmalarından bazılarında önemli dereceler alan İsviçreli binici Steve Guerdat, Longines Sıralaması'nda 3050 puan alarak, yılı 2995 puan alan Harrie Smolders (Hollanda) ile 2936 puan alan Marcus Ehning’in (Almanya) önünde bitirdi. 2018 Longines FEI Dünyanın En İyi Engel Atlama Atı Ödülü ise, özellikle Dünya Binicilik Oyunları'nda unutulmaz bir zafer kazanan İsveçli kısrak Albfuehren’s Bianca’nın oldu.

Longines Fransa Marka Yöneticisi Frederic Bondoux ve FEI Sponsorluk ve Etkinlik Yönetimi Müdürü Alix Rossi, Steve Guerdat ve Albfuehren’s Bianca’nın temsilcilerine zarif Longines saatler ve markanın amblemi olan kanatlı kum saati şekilli kupa replikaları takdim etti.

FEI'nin en önemli ortağı olan Longines, 3-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Göteborg™da düzenlenecek ve dünyanın en iyi binicilerini ve atlarını bir araya getirecek olan Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Final’ini heyecanla beklemektedir.

Daha fazlası!
Longines Zarafet Elçisi; Aksel Lund Svindal; olağanüstü kariyer
2019-02-09
Alp Disiplini Kayakçılığı
Longines, Zarafet Elçisi Aksel Lund Svindal'ı olağanüstü kariyeri için tebrik eder

Norveçli kayak şampiyonu Aksel Lund Svindal 17 yıllık bir FIS Alp Disiplini Dünya Kupası kariyerinin ardından son yarışına bugün düzenlenen FIS Alp Disiplini Dünya Kayak Şampiyonası 2019 Are ayağında katılarak iniş disiplini yarışında ikinci oldu.

Longines’in sporda zarafet idealine 2007 yılından bu yana mükemmel biçimde hayat veren Aksel Lund Svindal bugüne kadar 386 FIS Alp Disiplini Kayak Dünya Kupası yarışına katılmış ve 36 zafer kazanmıştır. En önemli başarıları arasında 2006/07 ve 2008/09 FIS Alp Disiplini Dünya Kupası, 2010 yılında FIS Alp Disiplini Dünya Kayak Şampiyonaları'nda aldığı beş altın madalya ve Süper-G Olimpiyat birinciliği ile 2018 Pyeongchang Kış Olimpiyatları iniş disiplini birinciliği vardır.

Aksel Lund Svindal kariyeri boyunca büyük dayanıklılık göstermiş, aralarında 2016'da Kitzbühel'deki unutulmaz kazanının da bulunduğu çok sayıda ciddi sorun ve sakatlığın ardından pistlere daima başarıyla dönüştür.
Daha fazlası!
White Turf - 1. Yarış Günü; At Yarışları; 2019
2019-02-03
At Yarışı
Longines, White Turf St. Moritz'in ilk yarış gününde zaman tuttu

İsviçreli saat markası Longines, Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olduğu White Turf St. Moritz'in ilk pazarında koşulan yarışların kronometresi olmaktan mutluluk duydu. St. Moritz Yarış Derneği'yle olan ortaklığı kapsamında, Longines ayrıca günün en önemli at yarışının da Unvan Ortağı'ydı: 17 Şubat'ta düzenlenecek Longines 80. Grosser Preis von St. Moritz için bir hazırlık yarışı olan Grand Prix Longines.

 

Yarışı Schiergen Dennis jokeyliğinde koşan New Agenda kazanırken ikinciliğe Bürgin Tim jokeyliğinde yarışan Fiesta, üçüncülüğe de Lingg Raphael jokeyliğinde yarışan Berrahri yerleşti.

 

Şubat ayının ilk üç pazar gününe yayılan geleneksel White Turf St. Moritz etkinliği 1907’den bu yana her yıl turizmiyle ünlü Graubüünden Gölü’nün donmuş yüzeyinde gerçekleştirilir. Her yıl 30.000'i aşkın ziyaretçiyi kendine çeken yarışlar, kış takviminin en önemli sportif ve sosyal etkinliklerinden biri olarak kabul edilir. Bu yıl 80. Grosser Preis von St. Moritz ödülünün verileceği etkinlik 3, 10 ve 17 Şubat günlerinde gerçekleşecektir.

 

Etkinliğin resmi saati Record koleksiyonuna ait zarif bir modeldir. Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu seri, markanın önde gelen modelleri arasına girmeye adaydır. Serinin tüm kalibreleri monokristalin silikon denge yayı ile benzersiz özellikler sunan bir mekanizmaya sahip olduğu gibi İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

Daha fazlası!
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Kuzey Amerika Ligi - Wellington; Alp Disiplini Kayak; 2019
2019-02-03
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Kuzey Amerika Ligi - Wellington

Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Kuzey Amerika Ligi'nin 3 Şubat 2019 Pazar günü düzenlenen Wellington ayağında birincilik Carlchen W isimli atıyla Alex Granato'nun oldu. Kanadalı binici Mario Deslauriers atı Bardolina ile ikinci olurken İsviçreli Beat Mändli ve atı Dsarie üçüncü sıraya yerleşti. İsviçreli saat markası Longines, bu önemli başarısını tebrik etmek için Alex Granato'ya zarif bir saat hediye etmenin mutluluğunu yaşadı.


Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Kuzey Amerika Ligi'nin Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, aynı zamanda etkinliğin Resmi Saati olan Conquest V.H.P. “Very High Precision” modelini tanıtma fırsatı da yakaladı. Olağanüstü hassasiyeti yüksek teknik özellikler ve sportif bir görünümle bir araya getiren model, kuvars saat alanında yeni bir başarının temsilcisidir.
Daha fazlası!
Fegentri Genel Kurulu ve Longines Fegentri Erkek ve Kadın Biniciler Dünya Şampiyonaları ödül seremonisi; At Yarışları; 2019
2019-02-02
At Yarışı
Fegentri Genel Kurulu ve Longines Fegentri Erkek ve Kadın Biniciler Dünya Şampiyonaları 2019 ödül seremonisi

İsviçreli saat markası Longines, 2019 FEGENTRI (Uluslararası Erkek ve Kadın Amatör Jokeyler Federasyonu) Genel Kurulu’nun Saint Moritz'de düzenlenen gala yemeğine katılmanın mutluluğunu yaşadı. Longines'i temsil eden İsviçre Marka Yöneticisi Christophe Jeanneret ve FEGENTRI’yi temsil eden Federasyon Başkanı Elie Hennau gala yemeği gecesinde 2018 Longines FEGENTRI Kadın Biniciler Dünya Şampiyonası’nı kazanan Alman binici Lilli-Marie Engels'e ve 2018 Longines FEGENTRI Erkek Biniciler Dünya Şampiyonası'nı kazanan İtalyan Alberto Berton'a ödüllerini takdim etmekten gurur duydu. Bu önemli başarılarını tebrik etmek için her iki biniciye de zarif Longines saatler hediye edildi.%break%Binicilik dünyasıyla güçlü bağlar kurmuş bir marka olan Longines amatör jokeyleri destekler ve FEGENTRI'nin Resmi Ortağı ve Saati'dir. Marka ayrıca, erkek ve kadın biniciler için düzenlenen Dünya Şampiyonası ile Longines FEGENTRI Kadın Biniciler Dünya Şampiyonası Sıralaması ve Longines FEGENTRI Erkek Biniciler Dünya Şampiyonası Sıralaması'na da adını vermiştir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!
Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin. 3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz
%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı
En fazla üç ürün karşılaştırılabilir
Tamam
Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz? Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?
İptal
Tamam