Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Dubai Dünya Kupası ve Longines Dubai Sheema Classic; At Yarışları; 2019
2019-03-30
At Yarışı
Dubai World Cup & Longines Dubai Sheema Classic 2019

Meydan Group'un tüm etkinliklerinin Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, 30 Mart günü Meydan Hipodromu'nun etkileyici tesislerinde düzenlenen Dubai Dünya Kupası'nın dokuz yarışında da zaman tutmaktan gurur duydu. İsviçreli marka aynı zamanda dünyanın en önemli çim pist yarışlarından olan ve William Buick jokeyliğinde koşan Old Persian'ın kazandığı Longines Dubai Shema Classic yarışına adını verdi. Old Persian’ın sahibi, antrenörü ve jokeyi Longines Pazarlama Genel Müdürü Matthieu Baumgartner ve Longines Orta Doğu Marka Yöneticisi Patrick Aoun'un elinden zarif saatler aldı.

 

Dubai Dünya Kupası Longines'e yarış gününün resmi saati olan Conquest V.H.P. “ Very High Precision” koleksiyonuna ait modeli tanıtma fırsatı da verdi. Mavi kadranlı bu model, analog bir saate göre çok yüksek hassasiyet seviyesi (± 5 sn./yıl) ve darbe ya da manyetik alana maruz kaldığında akrep ve yelkovanı yeniden ayarlama becerisiyle tanınan özel bir mekanizmaya sahiptir. Bu çekici özellikler sayesinde olağanüstü bir mekanizma statüsüne sahip olan bu saat ayrıca çok uzun bir pil ömrü ve daimi takvim sunmaktadır.

 

Daha fazlası!
Longines Balve Optimum Unvan Ortağı,
2019-03-28
Engel Atlama
Longines becomes Title Partner of the Longines Balve Optimum

İsviçreli saat markası Longines, Unvan Ortağı, Resmi Saati ve Resmi Zaman Tutucusu olarak LONGINES BALVE OPTIMUM Engel Atlama ve At Terbiyesi yarışması ile olan yeni iş birliğini ilan etmekten mutluluk duyar. Bundan 70 yıl önce başlayan bu muhteşem spor etkinliği, 13-16 Haziran tarihleri arasında Balve'de (Almanya) bulunan zarif Wocklum Şatosu'nda yapılacaktır.
 

Geleneklerin üzerine kurulu ancak yüzü geleceğe dönük olan bu prestijli binicilik randevusu, Direktörü Rosalie Freifrau von Landsberg-Velen tarafından vurgulanan net bir vizyona sahiptir: “ Bu yıl Balve'de tarih yazacağımız için inanılmaz derecede mutlu ve gururluyuz. Longines, yeni adıyla LONGINES BALVE OPTIMUM etkinliği için harika bir ortaktır. İlkemiz olan “geleceğin köklere ihtiyacı vardır” sözünü temel alıyor ve Longines'le gelenek, dakiklik, motivasyon, bilgi birikimi, üstün performans, zarafet, binicilik sporlarına ve atlara duyulan tutku gibi çeşitli değerleri paylaşıyoruz. LONGINES BALVE OPTIMUM, Sauerland'ın ayakları yere basan karakterini dünyaca tanınan Longines markası ile birleştirerek, bölge sınırlarının çok daha ötesinde parıldayan bir isim olmayı hedefliyor. Harika bir etkinlik vadeden harika bir ortaklık."

%break%Longines Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner ise şunları söyledi: " Longines markasının adının bugünden itibaren LONGINES BALVE OPTIMUM ile de anılacağını ilan etmekten büyük bir gurur duyuyoruz. Bu yeni ortaklık, binicilik dünyasına duyduğumuz bir buçuk yüz yıllık geçmişe sahip tutkuyu daha da sağlamlaştırdı. Longines olarak, özellikle geleneksel değerlerimiz olan zarafet ve performansla aynı çizgide olan etkinlikleri desteklemeye büyük önem veriyoruz; LONGINES BALVE OPTIMUM bu değerleri mükemmel şekilde barındırmaktadır. Longines’in 1830'lu yıllardan, yani en erken dönemlerinden bu yana varlığını sürdürdüğü Almanya ile kurmuş olduğu bağları güçlendiren bu heyecan verici spor etkinliğinde yer almak için sabırsızlanıyoruz.”


Longines gururlu bir at başı oyulmuş bir cep saati ürettiği 1869’dan bu yana binicilik dünyasının içindedir. 1912 yılına gelindiğinde ise, İsviçreli saat markası Portekiz’deki uluslararası bir engel atlama yarışması ile ilk ortaklığını kurmuştur. Longines’in binicilik sporlarıyla olan ilişkisi engel atlama, düz yarış, dayanıklılık yarışı, at terbiyesi, arabalı yarış ve üç günlük yarışma karşılaşmalarını kapsamaktadır.
Daha fazlası!
Kiamichi; 63. koşu; Longines Golden Slipper
2019-03-23
At Yarışı
Stunning victory of Kiamichi at the 63rd run of the Longines Golden Slipper

23 Mart Cumartesi günü İsviçreli saat markası Longines, Rosehill Karnaval'nın 'Taçtaki Mücevheri´ olarak da bilinen Longines Golden Slipper'ın Unvan Ortağı, Resmi Zaman Turucusu ve Resmi Saati olarak altıncı yılını kutladı. Bu vesileyle, Longines Kiamichi ile yarışarak iki yaşındaki en zengin yarışın gıpta edilen unvanını kazanan jokey Damian Lane'in zaferinde zamanı ölçme şerefine erişti. Yarışın galibi olan atın sahibi, antrenörü ve jokey, Rosehill Gardens Hipodromu’nu dolduran heyecanlı kalabalığın önünde, Longines temsilcisinin elinden zarif Longines saatler aldılar.

Longines Golden Slipper Karnavalı elçileri The Rubens müzik grubunun lideri Sam Margin ve uluslararası model eşi Rosie Tupper yarış gününe katılarak, Longines Zarafet Ödülünü vermek üzere günün en zarif kadın at yarışı meraklısını seçtiler. Kazanana, bu etkinliğin zarafetini ve son derece farklı kıyafetini yansıtan olağanüstü güzellikte bir Longines saat takdim ettiler.

Longines Golden Slipper, markanın Record kolleksiyonundan bi model olan etkinliğin Resmi Saatini öne çıkarması için mükemmel bir ortam sundu. Markanın öncüsü olmaya aday olan bu seri, klasik zarafetle mükemmelliği bir araya getirir. Dahası, bu koleksiyonun otomatik saatleri İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) onaylı, benzersiz özelliklere sahip bir kronometre mekanizmasına sahiptir.

Daha fazlası!
Lozan; yeni ayak; Longines Masters Serisi
2019-03-18
Engel Atlama
Lausanne, new leg of the Longines Masters Series

20 - 23 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Yeni Longines Masters of Lausanne, Federation Equestre International (FEI) (Uluslararası Binicilik Federasyonu) da dahil olmak üzere 50'den fazla sporla ilgili oluşuma evsahipliği yapan Lozan şehrinde yarışacak olan dünyanın en iyi engel atlama binicileri ve atları ile sporun güzelliğini kutluyor.

Sporun ve yaşam tarzının en iyisini bir araya getiren benzersiz Longines Masters imza konsepti, ilk kez açık havaya çıkarak, ikonik Longines Speed Challenge, Masters Power ve Longines Grand Prix'sinin de yer aldığı dört yarışma dolu gün sunuyor. Prestijli ortak markalar, ünlü konuklar, benzersiz alışveriş deneyimleri, kaliteli yemekler ve aile aktiviteleri ile, Longines Masters of Lausanne spor ve sosyal aktivite takviminde vazgeçilmez bir etkinlik olmaya aday.

Her biri 100'ü aşkın ülkede yayınlanarak 260 milyondan fazla haneye ulaşan Longines Masters etkinlikleri, bu kapsamlı dijital yayının avantajından yararlanarak eşi görülmemiş bir küresel izleyici kitlesine ve dünyanın her yerinden yeni sporseverlere ulaşmaktadır.

Daha fazlası!
2019 Longines Yükselen Kayak Yıldızları; Meta Hrovat; Clément Noël
2019-03-17
Alp Disiplini Kayakçılığı
The 2019 Longines Rising Ski Stars prizes awarded to Meta Hrovat and Clément Noël

Longines'in Resmi Zaman Tutucusu olduğu FIS Alp Disiplini Dünya Kupası Finalleri kapsamında, İsviçreli saat markası bugün Soldeu, Andorra'da Longines Yükselen Kayak Starları ödüllerini sunmaktan mutluluk duyar. FIS Alp Disiplini Dünya Kupasında sezonun genel sıralamasına göre, 21 yaşından küçük en iyi kadın kayakçıyı ve 23 yaşından küçük en iyi erkek kayakçıyı ödüllendiren bu unvan, Slovenya’dan Meta Hrovat ve Fransa’dan Clément Noël'e verildi.

2018 ve 2019'daki FIS Junior Dünya Şampiyonalarında, slalom disiplininde iki kez birinciliği kazanan Meta Hrovat, FIS Alp Disiplini Dünya Kupasındaki üçüncü sezonunu slalom ve büyük slalom disiplinlerinde dört kez en iyi 10 sonuçla tamamladı, diğer yandan Clément Noël bu sezon pistteki en iyi sonuçlarını alarak, Wengen ve Kitzbhel'de arka arkaya iki slalom zaferine sahip oldu. Yetenekli atletlerin her ikisi de Longines Başkan Yardımcısı Charles Villoz'dan ödül olarak bir Longines saat, bir kupa ve bir çek teslim aldı.

Bu kutlama bugün 2018/2019 FIS Alp Disiplini Dünya Kupasında derece alanlara ödül verme töreninin ardından yapıldı; unvanın sahipleri Longines Zarafet Elçisi Mikaela Shiffrin ve Marcel Hirscher olağanüstü performanslarına istinaden zarif birer saat hediye aldılar. 

Daha fazlası!
Longines Gran Premio Latinoamericano; At Yarışları; 2019
2019-03-10
At Yarışı
Longines Gran Premio Latinoamericano 2019

Organización Latinoamericana de Fomento del Pura Sangre de Carrera'nın (OSAF) Resmi Ortağı olan Longines, Pazar günü Santiago'da (Şili) düzenlenen Longines Gran Premio Latinoamericano'nun tüm koşularında zaman tutuculuğu yapmaktan gurur duydu. 2019 Longines Gran Premio Latinoamericano'da günün koşusunu Jeremy Laprida'nın jokeyliğini yaptığı Ya Primo kazandı. 2019 Longines Carlos Campino Kupası ise Bernardo Leóon ile Lluvia de Plata'nın oldu. ‘Zarafet Bir Tavırdır’ sloganına her fırsatta hayat veren marka, etkinlik kapsamında ünlü Longines Zarafet Ödülü'nü de sundu. Seyirciler arasındaki en zarif kadın ve erkeğe Longines saatler hediye edildi.

 

Uzun süredir heyecanla beklenen bu yarış randevusunun izleyicileri, etkinliğin Resmi Saatini keşfetme fırsatı da yakaladı: Conquest V.H.P. “ Very High Precision” koleksiyonundan spor bir model. Bu saat, İsviçreli markanın öncüsü olduğu yüksek hassasiyet teknolojisini kullanır ve hassas kuvars kol saatlerinin varmış olduğu son noktadır. Conquest V.H.P. analog bir saate göre çok yüksek hassasiyet seviyesi (± 5 sn/yıl) ve darbe ya da manyetik alana maruz kaldığında akrep ve yelkovanı yeniden ayarlama becerisiyle tanınan özel bir mekanizmaya sahiptir. Bu Longines saatinin çekici özellikleri, çok uzun bir pil ömrü ve daimi bir takvim ile daha da çarpıcı hale gelmektedir.

 

Longines Gran Premio Latinoamericano, OSAF tarafından düzenlenen ve her yıl başka bir Latin Amerika ülkesinde gerçekleşen bir yarışmadır. Longines, kıtanın en önemli uluslararası Grup 1 at yarışı olarak kabul edilen bu etkinliğin Unvan Ortağı olmanın yanı sıra Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaktan da gurur duymaktadır. 2020 yılı Longines Gran Premio Latinoamericano buluşması Arjantin'de gerçekleşecektir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam