Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines Prix Allez France ve Prix Ganay; At Yarışı; 2019
2019-04-28
At Yarışı
Longines Prix Allez France ve Prix Ganay

ParisLongchamp Hipodromu'nun Resmi Ortağı olan İsviçreli saat markası Longines, Prix Ganay koşusunda Pierre-Charles Boudot'un jokeyliğini yaptığı Waldgeist'in muhteşem performansına kronometresiyle tanıklık etmekten gurur duydu. Longines aynı zamanda ismini verdiği Prix Allez France Longines koşusunu sunmanın mutluluğunu da yaşadı. Yarışın galibi, Mickaël Barzalona'nın jokeyliğini yaptığı Morgan le Faye oldu. Tosen Gift ve Fabrice Veron ikinci olurken, üçüncü sıraya da Shahnaza ve Christophe Soumillon yerleşti. Morgan La Faye’nin sahibi, antrenörü ve jokeyine hediye edilen zarif Longines saatleri, Longines Fransa Marka Müdürü Frédéric Bondoux takdim etti.

Daha fazlası!
Longines Masters of New York; Engel Atlama; 2019
2019-04-28
Engel Atlama
Longines Masters of New York 2019

Longines'in Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olduğu Longines Masters serilerinin üçüncü ayağı, binicilerin en iyi zamanlamayı yakalamaya çalıştığı ve her faulün dört yerine iki ceza puanı aldığı Longines Hız Yarışı ile geçtiğimiz Cuma günü açıldı. Bu heyecan dolu yarışı Lucifer V ile yarışan Nayel Nassar kazanırken ikinciliğe  Bull Run's Faustino de Tili ile yarışan Kristen Vanderveen, üçüncülüğe ise Insolente Des Dix Bonniers ile yarışan Olivier Philippaerts yerleşti.

 

Longines aynı gece, Marka Arkadaşları Fransız manken Ilonat Smet, Kanadalı yapımcı Alen Palander ve Tayvanlı aktör ve şarkıcı Marcus Chang'i ağırlamanın ve bu kapalı saha serisinin Paris ve Hong Kong ayaklarına da katılmış olan bu önemli isimlerle çıktığı kıtalar arası yolculuğu harika bir şekilde noktalamanın mutluluğunu yaşadı.

Marka, Cumartesi günü ise kurucu ortağı olduğu ve biniciliğin iki büyük gücü olan Amerika Birleşik Devletleri ile Avrupa'yı karşı karşıya getiren yenilikçi transatlantik engel atlama yarışması Riders Masters Cup'a desteğini verdi. Geçtiğimiz Aralık ayında Paris'ten de zaferle ayrılan ve Pius Schwizer, Edward Levy, Olivier Philippaerts, Darragh Kenny ve Harrie Smolders'ten oluşan Avrupa takımı bu yarışmanın da galibi oldu.

 

Pazar günü sona eren Longines Masters of New York, öğleden sonra düzenlenen ve etkinliğin hem en önemli yarışı hem de finali olan Longines Grand Prix'sinde etkinlik kapsamında ikinci zaferini alan Nayel Nassar'ın olağanüstü galibiyetiyle tamamlandı. Yarışmada Une de l'Othain ile yarışan Harrie Smolders (Hollanda) ikinci, H&M Cue Channa 42 ile yarışan Olivier Philippaerts (Belçika) ise üçüncü oldu. Bu önemli galibiyetini tebrik etmek için Mısırlı biniciye etkinliğin ikonlaşmış kupasının yanı sıra Longines Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner’ın elinden zarif bir Longines saat takdim edildi.

 

Longines Masters of New York'un Resmi Saati

Bu birinci sınıf engel atlama etkinliği esnasında Longines, marka için çok önemli iki değer olan teknik mükemmellik ile geleneksek zarafeti bir araya getiren yeni HydroConquest koleksiyonunu tanıtmaktan gurur duydu. Büyüleyici su sporları dünyasından ilham alan bu yeni ve zarif modeller, tarzına ışıltı ve modernlik katan renkli seramikten bir diskle güzelleştirilmiş bir çerçeveye sahiptir. Koleksiyonun ayırt edici özellikleri arasında 300 metreye kadar su geçirmezlik, tek yöne döndürülebilen çerçeve, vidalı kurma kolu ve arka kasa, kurma kolu muhafazası ve dalış için entegre uzatma sistemine sahip çift emniyetli katlanabilir bir toka vardır.
Daha fazlası!
Longines; Unvan Ortağı; Longines PfingstTurnier Wiesbaden
2019-04-23
Engel Atlama
Longines becomes the Title Partner of the Longines PfingstTurnier Wiesbaden

Kurulduğu yıllardan bu yana binicilik dünyasına tutkuyla bağlı olan İsviçreli saat markası Longines, binicilik sporlarıyla olan ilişkilerini Longines PfingstTurnier Wiesbaden'in Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olarak güçlendirmekten mutluluk duymaktadır. WRFC tarafından 90 yıl önce yaratılan ve engel atlama, at terbiyesi, üç günlük yarışma ve atlı jimnastik disiplinlerini bir araya getiren bu uluslararası müsabaka 7-10 Haziran 2019 tarihlerinde Biebrich Schlosspark'ta gerçekleşecek. Etkinlik, Longines'in adını vermekten gurur duyduğu Longines Großer Preis der Landeshauptstadt Wiesbaden Grand Prix'si ile kapanacak.

 

“WRFC ve Longines'in sürekliliği fırsatlarla harmanlayan bu yeni ortaklığından mutluluk duyuyoruz“ diyen WRFC Başkanı Kristina Dyckerhoff, sözlerine şöyle devam etti:“ Atlar ben ve iş arkadaşlarım için olduğu kadar Longines için de mutlak bir odak noktası. Bu karşılaşmanın geleneğinden aldığı önemli güç, binicilik sporlarına olan sevgimiz ve Biebrich Schlosspark'ın eşsiz ortamıyla bir araya gelerek her yıl benzersiz bir etkinlik yaratıyor. Longines ile ortak olarak gerçekleştireceğimiz bir sonraki etkinliği iple çekiyoruz.”Longines Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner ise duygularını şöyle ifade etti: " Longines'in Wiesbadener Reit- und Fahr-Club ile kurduğu iş birliğinden ve Longines PfingstTurnier Wiesbaden'in Unvan Ortağı olmasından büyük gurur duyuyoruz. Önemli bir tarihe sahip olan bu etkinlik, hem binicilik sporlarının hem de Longines'in çok önemsediği gelenek, zarafet ve performans değerleriyle bağdaşmaktadır.  Markamız bir buçuk yüzyılı aşkın süredir binicilik sporlarıyla ilişki içindedir. Etkinlik kapsamında gerçekleşecek tüm karşılaşmalarda zaman tutma uzmanlığımızı ve teknik becerimizi sunacağımız için çok heyecanlıyız.”

Longines vakur bir at başı oyulmuş bir cep saati ürettiği 1869’dan bu yana binicilik dünyasının içindedir. 1912 yılına gelindiğinde ise, İsviçreli saat markası Portekiz’deki uluslararası bir engel atlama yarışması ile ilk ortaklığını kurmuştur. Longines günümüzde binicilik sporlarının engel atlama, at terbiyesi, atlı araba, atlı dayanıklılık, üç günlük yarışma ve at yarışı disiplinleri ile ilişki içindedir.
Daha fazlası!
Longines Global Şampiyonlar Turu - Miami; Engel Atlama; 2019
2019-04-20
Engel Atlama
Longines Global Champions Tour of Miami 2019

Longines Global Şampiyonlar Turu'nun üçüncü ayağı bu hafta sonu dünyanın en iyi jokeyleri ve atlarını South Beach’te topladı. Turun Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, hafta sonunun en önemli mücadelesi olan Longines Global Şampiyonlar Turu Miami Beach Grand Prix’sini kazanan Belçikalı Pieter Devos ve jokeyliğini yaptığı Claire Z’nin galibiyetine kronometresiyle tanıklık etmenin gururunu yaşadı. Don VHP Z N.O.P. ile yarışan Hollandalı Harrie Smolders’in ikinci olduğu yarışmada üçüncülük de H&M Indiana ile yarışan İsveçli Malin Baryard-Johnsson'un oldu. Longines ABD Marka Müdürü Pascal Savoy, bu muhteşem performansını kutlamak için Pieter Devos'a zarif bir Longines saat takdim etti.

Cumartesi gününün önce çıkan mesajı, Longines’in “Zarafet bir Tavırdır” sloganı ile bütünleşen, kalpten gelen zarafet oldu. Longines Global Şampiyonlar Turu Miami Beach Grand Prix’si esnasında Longines, maddi sıkıntı yaşayan çocuklar için bağış toplayan yardım derneği JustWorld International’a, atlanan her Longines engeli için 200 porsiyon yemeğin bağışlandığı “Longines Clear The Jump” programı ile destek verdi. Etkinlik kapsamında Longines JustWorld International’a toplamda 5000 porsiyon yemek bağışladı.

Longines, hafta sonunda etkinliğin Resmi Saati olan HydroConquest koleksiyonuna ait bir modeli tanıtmanın da gururunu yaşadı. Su sporlarının büyüleyici dünyasından ilham alan ve teknik mükemmellik ile geleneksel zarafeti bir araya getiren HydroConquest koleksiyonu, okyanus kıyısında gerçekleşen bu prestijli binicilik etkinliği ile mükemmel bir uyum yakaladı.

Daha fazlası!
Longines; yeni tümüyle seramik; Longines'in HydroConquest serisi; Meksiko
2019-04-12
Kurumsal
Longines launches the new all-ceramic version broadening Longines’ HydroConquest in Mexico City

Longines 12 Nisan Cuma günü Meksiko'nun Polanco semtindeki Palacio de Hierro butiğinde düzenlenen özel bir etkinlikle Longines HydroConquest koleksiyonuna yeni eklenen, tümüyle seramikten yapılmış modelin lansmanını gerçekleştirdi. Longines Genel Müdür Yardımcısı Charles Villoz tamamen siyah seramikten üretilen bu yeni saatin dünya prömiyerinde hazır bulundu ve modeli seçkin misafir ve basın mensuplarına tanıttı.

Bu saatin dinamik profili, yakın zamanda renkli seramikten diskleriyle göz dolduran çerçevelere sahip modellerle geliştirilen seriyi tamamlamaktadır. Markanın geleneksel zarafetinin üstün bir teknolojiyle buluştuğu HydroConquest koleksiyonu, su sporları dünyasından ilham almıştır.

Longines kısa süre önce renkli seramikten disklerle güzelleştirilen çerçevelerle donatılmış şık modellerle HydroConquest serisine yeni bir soluk vermişti. Marka bugün tümüyle siyah seramikten yapılmış yeni modeliyle bu özel malzemenin kullanımında yeni bir sayfa açmıştır. Saat kadranındaki ZrO2 ibaresi, malzemenin kimyasal bileşimini ifade etmektedir. Bu son derece teknik ve çizilmeye karşı dayanıklı malzeme, yeni HydroConquest saatin sportif stiliyle mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Modelin cüretkar karakteri mat bir kadran, cilalı bir kasa, satensi dokulu yuvarlak bir çerçeve ve hem satensi hem mat bir yapıya sahip bir kasa arkası gibi aykırı rötuşlarla daha da vurgulanmıştır.

Longines'in yarattığı sportif saatlerin ikonlaşmış bir temsili olan HydroConquest koleksiyonu, açık denizlere doğru ilerlerken İsviçreli saat markasının zarafetinden ödün vermek istemeyenlerin beklentilerini karşılamaktadır. Dalgıç saatlerinin geleneksel stilini muhafaza eden yeni HydroConquest, bu sporun kendine özgü gereksinimlerinden ilham almıştır. 300 metreye kadar su geçirmezlik özelliği, tek yöne döndürülebilen çerçevesi, vidalı kurma kolu ve çift emniyetli katlanabilir tokası, saatin stilini daha da vurgulamaktadır.

Daha fazlası!
Longines Global Şampiyonlar Turu Meksiko ayağı; Engel Atlama; 2019
2019-04-12
Engel Atlama
Longines Global Champions Tour of Mexico 2019

Longines'in Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olduğu Longines Global Şampiyonlar Turu'nun Meksiko'da düzenlenen ikinci ayağı, geçtiğimiz Pazar günü Belçikalı binici Jerome Guery ve atı Quel Homme de Hus'un aldığı baş döndürücü zaferle tamamlandı. Longines Genel Müdür Yardımcısı Charles Villoz, bu önemli başarısını tebrik etmek için Jerome Guery'e zarif bir Longines saat takdim etti.

Heyecan dolu mücadelelerle geçen hafta sonu, aynı zamanda Longines'e etkinliğin Resmi Saati olan ve markanın ayırt edici özelliklerinden teknik mükemmellik ve geleneksel mükemmelliği bir araya getiren HydroConquest koleksiyonuna ait modeli tanıtma fırsatı da verdi. Bu modelin renkli seramik bir diskle güzelleştirilen çerçevesi saate ışıltı ve modern bir stil katmaktadır.

Longines 12 Nisan Cuma günü Meksiko’nun Polanco semtindeki Palacio de Hierro butiğinde düzenlenen özel bir etkinlikle Longines HydroConquest koleksiyonuna yeni eklenen, tümüyle seramikten yapılmış bir modelin lansmanını gerçekleştirdi. Longines Genel Müdür Yardımcısı Charles Villoz, tamamen siyah seramikten üretilen bu yeni saatin dünya prömiyerinde hazır bulundu ve modeli seçkin misafir ve basın mensuplarına tanıttı. Saat kadranındaki ZrO2 ibaresi, malzemenin kimyasal bileşimini ifade etmektedir. Bu son derece teknik ve çizilmeye karşı dayanıklı malzeme, yeni HydroConquest saatin sportif stiliyle mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Modelin cüretkar karakteri mat bir kadran, cilalı bir kasa, satensi dokulu yuvarlak bir çerçeve ve hem satensi hem mat bir yapıya sahip bir kasa arkası gibi aykırı rötuşlarla daha da vurgulanmıştır.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam