Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Monako Longines Global Şampiyonlar Turu; Engel Atlama; 2019
2019-06-29
Engel Atlama
2019 Monako Longines Global Şampiyonlar Turu

Longines geçtiğimiz hafta sonu dünyanın en iyi binicilerini ve atlarını Port d’Hercule’nin muhteşem ambiyansında bir araya getiren Monako Longines Global Şampiyonlar Turu'nda bir kere daha hazır bulunmaktan mutluluk duydu. Serinin Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan İsviçreli marka, hafta sonunun en önemli mücadelesi olan Longines Global Champions Tour Grand Prix du Prince de Monaco’yu Beauville Z isimli atı ile kazanan Maikel van der Vleuten'in başarısına kronometresiyle tanıklık etmenin gururunu yaşadı. Longines Satıştan Sorumlu Müdür Yardmcısı Charles Villoz, bu büyük başarısını tebrik etmek için Hollandalı biniciye zarif bir Longines saat hediye etti.  Maikel van der Vleuten bu zaferi ile turun onuncu altın biletini kazanarak, önceki ayakların kazananları ile karşılaşacağı Longines Global Şampiyonlar Süper Grand Prix’sine katılma hakkı elde etti.

Charlotte Casiraghi'nin desteğiyle cuma akşamı düzenlenen Longines Pro-Am Cup’u kazananlar ise Inigo Lopez de la Osa Franco ve Laura Kraut oldu. Bu mücadele, bir amatör ve bir profesyonel binicinin beraber yarışmasına izin verir ve hız ve çevikliğe odaklanır. Longines bu mücadeleye Longines Zarafet Elçisi Jane Richard Philips ve Jan Tops’un kızı Julia Tops'tan oluşan bir takım ile katıldı.

Etkinliğin seyircileri ayrıca etkinliğin Resmi Saati olan HydroConquest koleksiyonuna ait ikonik modeli keşfetme şansı da yakaladı. Bu seri, her ikisi de kanatlı kum saati markasının ayırt edici özelliği olan klasik zarafetle saat yapımında kusursuzluğu birleştirir. Büyüleyici su sporları dünyasından ilham alan bu koleksiyondaki parçalarda, kadranın rengiyle uyumlu, modernize edilmiş bir tasarım ve spor bir görünüm katan seramik renkli bir diskle desteklenmiş bir çerçeve bulunur.

Daha fazlası!
Longines Global Champions Tour of Cascais-Estoril; Jumping; 2019
2019-06-23
Engel Atlama
Longines Global Champions Tour of Cascais-Estoril

The ninth leg of the Longines Global Champions Tour, of which Longines is the Title Partner and the Official Timekeeper, ended this Saturday in Cascais. The weekend’s highlight trial, the Longines Global Champions Tour Grand Prix of Cascais, was marked by the victory of Martin Fuchs on Chaplin. Longines was delighted to grant him an elegant timepiece as a reward for his great achievement.

 

This weekend of intense competition was the perfect occasion for Longines to present the Official Watch of the event, a model of the iconic HydroConquest collection, which combines technical excellence and traditional excellence, both distinguished hallmarks of the brand. This timepiece features a bezel enhanced with a coloured ceramic insert adding a touch of brilliance and modern styling.

Daha fazlası!
Longines Masters of Lausanne; Engel Atlama; 2019
2019-06-23
Engel Atlama
Longines Masters of Lausanne

Lake Leman tarafından Place Bellerive'de yapılan yoğun karşılaşmaların dördüncü gününde, Longines Masters'ın ilk İsviçre etabı Pazar günü sporun en büyük isimlerini bir araya getiren ve sabırsızlıkla beklenen Longines Lozan Grand Prix'si ile sona erdi. Duygusal bir deneme koşusunun ardından, binici Gudrun Patteet (BEL), Sea Coast Pebbles Z ile hak ettiği zafere ulaştı. Elzas ile yarışan Giulia Martinengo Marquet (IT) ve Katanga v/h Dingeshof ile yarışan Nicola Philippaerts (BEL) sırasıyla ikinciliği ve üçüncülüğü alarak podyumu paylaştılar.

 

Cumartesi gecesi, – hafta sonunun ikinci büyük deneme koşusu – Longines Speed Challenge'ın katılımcıları, dünyanın en hızlısı olarak bilinen bu deneme koşusunda hız limitlerini zorlayarak izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı. Deneme koşusunun galibi Evita ile yarışan Steve Guerdat ve Cristallo A LM ile yarışan Philippe Rozier'nin önünde bitiren Emanuele Gaudiano/Carlotta çifti oldu.

 

Longines Masters of Lausanne'ın Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olarak, İsviçreli saat markası, EEM ve organizatörlerle birlikte, bu iki deneyimli biniciyi deneme koşusu kupasının yanı sıra zarif Longines saatlerle ödüllendirmekten gurur duydu.

 

Spor performansına adanmış bu binicilik etkinliğinde hazır bulunan izleyiciler, Longines Masters of Lausanne’ın Resmi Saati olan, ikonik HydroConquest koleksiyonundan bir modeli de keşfetme şansını yakaladı. Bu seri, her ikisi de kanatlı kum saati markasının ayırt edici özelliği olan klasik zarafetle saat yapımında kusursuzluğu birleştirir. Büyüleyici su sporları dünyasından ilham alan bu koleksiyondaki parçalarda, kadranın rengiyle uyumlu, modernize edilmiş bir tasarım ve spor bir görünüm katan seramik renkli bir geçme parçasıyla desteklenmiş bir bezel bulunur.

Daha fazlası!
Royal Ascot; At Yarışları; 2019
2019-06-19
At Yarışı
2019 Royal Ascot

Bu hafta, Ascot koşu parkuru (UK) yılın en sabırsızlıkla beklenen spor olayına ev sahipliği yapıyor: Royal Meeting. İsviçreli saat markası Longines, Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olarak bu prestijli at yarışı randevusunda yer almaktan onur duymaktadır.

 

Longines 19 Haziran Çarşamba günü, Zarafet Elçisi Chi Ling Lin'i Royal Meeting’in eşsiz atmosferini deneyimlemek üzere davet etti. Dashing Willoughby'nin Queen’s Vase yarışındaki muazzam zaferinin ardından, Asyalı tanınmış aktres, Longines Başkan Yardımcısı Richard Strohmeier ile birlikte, kazanan atın sahiplerine (Mick ve Janice Mariscotti), eğiticisine (Andrew Balding), jokeyine (Oisin Murphy) ve seyisine (Angela Cheshire) zarif birer kol saati takdim etti. Aynı günün ilerleyen saatlerinde, Prince of Wales’ Stakes'i kazanan at olan Crystal Ocean'ın sahipleri (Sir Evelyn ve Lady Lynn De Rothschild), eğiticisinin temsilcisi, jokeyi (Frankie Dettori) ve seyisi (Corrado Morale) de Majesteleri Galler Prensi ve Cornwal Düşesi'nin elinden zarif Longines saatlerini aldılar.

 

Longines, Royal Meeting'in zarafetiyle uyumlu olan, Record koleksiyonundan çelik ve altın bir modeli Royal Ascot'un Resmi Saati olarak tanıtmaktan gurur duyar. Klasik zarafeti mükemmel saat yapımcılığı ile bir araya getiren bu serinin her parçası monokristalin silikon denge yayı ile benzersiz özellikler sunan bir mekanizmaya sahip olduğu gibi İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından kronometre olarak tasdik edilmiştir.

 

Longines ve Binicilik Dünyası

Longines binicilikle ilişkili ilk cep saati olan, vakur bir at başı işlemesine sahip cep saatini ürettiği 1869’dan bu yana binicilik dünyasının içindedir. Longines bundan kısa süre sonra, 1878'de, kasasına bir jokey ve atının işlenmiş olduğu bir kronograf mekanizması üretmiştir. 1881’den itibaren yarış pistlerinde görülmeye başlanan bu tip saatler, performansları saniye hassasiyetinde ölçme olanağı tanıdığı için jokeyler arasında olduğu kadar yarış severler arasında da çok popüler hale gelmiştir. Longines’in günümüzde binicilik sporlarıyla olan ilişkisi düz yarış, engel atlama, at terbiyesi, arabalı yarış ve üç günlük yarışma disiplinlerini kapsamaktadır. Longines binicilik sporlarını, markanın temel değerleri olan gelenek, zarafet ve performansı mükemmel biçimde temsil ettiği için desteklemektedir.

Daha fazlası!
Longines Balve Optimum; Engel Atlama; 2019
2019-06-16
Engel Atlama
Longines Balve Optimum

Longines, geçen hafta düzenlenen Longines Balve Optimum'a ilk defa Unvan Ortağı, Resmi Saat ve Resmi Zaman Tutucu olarak katılmaktan gurur duydu. Bu Engel Atlama ve At Terbiyesi mücadelesi, 1948'den bu yana her yaz Almanya'nın Balve kentinde düzenlenmektedir. Bu yılki etkinlik 13-16 Haziran tarihlerinde gerçekleşmiştir.

 

Longines Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner bu iş birliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: " İsmimizi Longines Balve Optimum'a vermekten büyük gurur duyuyoruz. Bu yeni ortaklık, binicilik dünyasına duyduğumuz bir buçuk yüz yıllık geçmişe sahip tutkuyu daha da sağlamlaştırdı. Longines olarak, özellikle geleneksel değerlerimiz olan zarafet ve performansla aynı çizgide olan etkinlikleri desteklemeye büyük önem veriyoruz; Longines Balve Optimum bu değerleri mükemmel şekilde barındırmaktadır.”

 

16 Haziran Pazar günü tamamlanan Longines Grosser Optimum Preis At Terbiyesi mücadelesini Isabell Werth ve Emilio 107 isimli atı kazandı. Longines Optimum Preis Engel Atlama yarışmasının birinciliği ise, aynı günün ilerleyen saatlerinde Felix Hassmann ve Cayenne WZ isimli atının oldu. Longines, bu önemli başarılarını tebrik etmek için her iki biniciye de zarif saatler hediye etti.

 

Yarışmaları takip etmek için Balve'de toplanan izleyiciler, etkinliğin Resmi Saati olan HydroConquest Collection'a ait modeli keşfetme fırsatını da yakaladı. Markanın ayırt edici özellikleri olan teknik mükemmellik ve geleneksel zarafeti bir araya getiren bu seri, saate ışıltı ve modern bir stil katan renkli bir seramik diskle güzelleştirilmiş çerçeveye sahiptir.

Daha fazlası!
Prix de Diane Longines; At Yarışları; 2019
2019-06-16
At Yarışı
Prix de Diane Longines 2019

Longines'in üst üste 9 senedir Unvan Ortağı olduğu, dünyanın en büyük ve heyecan verici kısrak yarışı Prix de Diane Longines'e, Channel ve Pierre-Charles Boudot’nun (Fransa) aldığı inanılmaz zafer damgasını vurdu. İsviçreli saat markasının Channel'in sahibi, antrenörü ve jokeyine hediye etmekten mutluluk duyduğu zarif saatleri, markanın Zarafet Elçisi Simon Baker takdim etti. Avustralyalı başarılı oyuncu, Longines ailesine 2012 yılının Prix de Diane Longines etkinliği sırasında Longines Zarafet Elçisi ilan edilerek girmişti.

 

Dokuz yarış içeren prestijli ve görkemli Prix de Diane Longines, etkinliği izlemek için toplanan at yarışı tutkunlarına heyecan ve zevk dolu anlar yaşattı. Etkinliğin Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, özellikle Prix Longines Future Racing Stars ve Prix de la Reine Marie-Amélie Longines yarışlarının bir parçası olmaktan büyük gurur duydu. Bu yarışlardan ilki tüm dünyadaki binicilik okullarının genç jokeylerine açık bir yarışken, ikincisi de FEGENTRI (Uluslararası Erkek ve Kadın Biniciler Federasyonu) üyesi kadın biniciler arasında düzenlenmektedir. Prix Longines Future Racing Stars'ı Espionne isimli atıyla yarışan Fransız jokey Thomas Trullier kazanırken, Prix de La Reine Marie-Amélie Longines ise Bubble Brook ile yarışan Tereza Grbavcicova'nın (Çek Cumhuriyeti) oldu. Marka her iki yarışın da birincilerine zarif Longines saatler hediye etmenin gururunu yaşadı. Longines ayrıca genç jokey Trullier'e bir eğitim bursu da bağladı.

 

Zarafetle dolu bu binicilik randevusunun 170. yılı şerefine görkemli Chantilly Hipodromu'nu süsleyen renkli yarış desenleri, zarif seyircilerin büyük beğenisini topladı. Longines, ortağı France Galop ile hipodromun en zarif kadınına verilen “Mademoiselle Diane by Longines” ödülünü de sundu. Jürinin bu yıl en zarif kadın olarak seçtiği Abigail Lopez-Cruz, kendisine hediye edilen zarif saati Simon Baker'in elinden aldı.

 

Record koleksiyonu – 2019 yarışlarının Resmi Saati

 

Prix de Diane Longines aynı zamanda markaya etkinliğin Resmi Saati olan, Record koleksiyonuna ait paslanmaz çelik ve pembe altından yapılmış modeli tanıtma fırsatı verdi. Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu serinin her parçası monokristalin silikon denge yayı ile benzersiz özellikler sunan bir mekanizmaya sahip olduğu gibi İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

 

Bu koleksiyon Cumartesi akşamı görkemli Château de Chantilly'de düzenlenen ve Longines Zarafet Elçisi Hollywood yıldızlarından Kate Winslet ve Simon Baker'in katıldığı özel bir etkinlikle de kutlanmıştı. Longines bu benzersiz ve özel etkinlikte, tüm koleksiyonlarında hem erkek hem de kadın müşterilerine geniş bir çeşitlilik sunarak kendi zevk ve kişiliklerine en uygun saati bulmalarını mümkün kılmayı hedefleyen marka felsefesiyle tam bir uyum içinde olan Record koleksiyonuna ait paslanmaz çelik ve pembe altından bir çift saati, Elçilerinin bileklerinde tanıttı.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam