Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines FEI World Cup Western European League; Jumping Mechelen 2018
2018-12-30
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Batı Avrupa Ligi - Jumping Mechelen
Jumping Mechelen kapsamında bugün düzenlenen Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Belçika ayağını mücadeleye Clintrexo Z ile katılan Alman binici Christian Ahlmann kazandı. İkinci sıraya Edesa's Cannary ile yarışan Fransız Kevin Staut, üçüncülüğe ise Don VHP Z N.O.P. ile yarışan Hollandalı Harrie Smolders yerleşti. Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Batı Avrupa Ligi’nin Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan İsviçreli saat markası Longines, Ahlmann’a zarif bir saat hediye etti.
Daha fazlası!
Longines FEI World Cup Western European League; London Olympia Horse show; 2018
2018-12-23
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Batı Avrupa Ligi - London Olympia Horse Show 2018

Uluslararası at ve binicilik fuarı London International Horse Show kapsamında 22 Aralık 2018 tarihinde Olympia’da düzenlenen Longines FEI Engel Atlama Dünya KupasıTM’nı Büyük Britanyalı binici Robert Whitaker ve atı El Wee Widge kazandı. Confu ile yarışan Laura Kraut’un (ABD) ikinci olduğu mücadelede üçüncülüğe de Claddagh Iroko ile yarışan Holly Smith (Büyük Britanya) yerleşti. Bu heyecan verici mücadelenin birincisine, Longines FEI Engel Atlama Dünya KupasıTM Batı Avrupa Ligi’nin Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Saati olan İsviçreli saat markası Longines tarafından zarif bir saat hediye edildi.

Daha fazlası!
Longines launches; new boutique; Singapore; Wisma Atria; Orchard Road
2018-12-18
Kurumsal
Longines Orchard Road’daki Wisma Atria’da yeni Singapur butiğini açtı

Longines Wisma Atria’daki yeni Singapur butiğinin açılışını Longines Zarafet Elçisi Chi Ling Lin’in katılımıyla kutladı. 140 metrekarelik bir alana yayılan mekan, Longines’in Singapur’daki en büyük butiği oldu. Açılış seremonisine ve kutlamalara davetlilerin yanı sıra saat koleksiyonerleri ve basın mensupları da katıldı.

Daha fazlası!
Play-off LGCT; Praha; Edwina Tops-Alexander
2018-12-16
Engel Atlama
Longines Global Şampiyonlar Turu Süper Grand Prix’si

İsviçreli saat markası Longines, bugün Çek Cumhuriyeti başkenti Prag’da düzenlenen birinci Longines Global Şampiyonlar Turu Süper Grand Prix’sinin Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olmaktan mutluluk duydu. Üstün performansı fevkalade gösterilerle birleştiren bu heyecan verici etkinlikte 2018 Longines Global Şampiyonlar Turu Grand Prix’lerinin farklı ayaklarında birinci olan 16 isim en iyi atlarıyla yarışarak seyircilere unutulmaz anlar yaşattı.

 

İlk defa düzenlenen yarışmayı podyuma California ile çıkan Avustralyalı binici Edwina Tops-Alexander kazandı. Başarılı binici bu zaferiyle adını bir kere daha binicilik tarihine yazdırdı. Mücadelede Ludger Beerbaum (Almanya) ve atı Casello ikinci, Frank Schuttert (Hollanda) ve Chianti’s Champion ise üçüncü oldu. Longines Genel Müdürü Walter von Känel, dereceye giren tüm sporculara zarif Longines saatler takdim etti.

 

Pazar günü gerçekleşecek olan Global Şampiyonlar Ligi Süper Kupası’nın Resmi Zaman Tutucusu olarak, Miami Celtics için mücadele edecek Longines Marka Dostu Jessica Springsteen’in performansını izlemeyi heyecanla bekliyoruz.

 

Longines hafta sonuna yayılan mücadeleler boyunca etkinliğin Resmi Saati Conquest V.H.P. “Very High Precision” modelini tanıtma fırsatı da yakaladı. Olağanüstü hassasiyeti yüksek teknik özellikler ve markanın benzersiz zarafetinin damgasını taşıyan sportif bir görünümle birleştiren model, kuvars saat alanında yeni bir başarıdır. Gümüş kadranlı saat ultra hassas bir mekanizmaya (+- 5 saniye/yıl) ve bir daimi takvime sahiptir. Bu ve diğer Longines koleksiyonları, 02 Arena’daki Longines Butiğinde keşfedilebilir.

 

Longines Global Şampiyonlar Turu

 

Longines Global Şampiyonlar Turu’nun 2013 yılından bu yana Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan İsviçreli saat markası Longines, mart ayında Doha’da start alacak olan 2019 sezonunu heyecanla beklemektedir. Amerika, Avrupa ve Asya kıtalarını katedecek olan global tura bu yıl ilk defa Kanada ve Stockholm durakları da eklenecek.

Daha fazlası!
2018-12-14
Diğer
Longines 2018 Beach Polo Cup Dubai’ye katılıyor

Longines, 13 ve 14 Aralık tarihlerinde beş yıl üst üste Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olarak 2018 Beach Polo Cup Dubai’de yer almaktan onur duyuyor. Turnuvanın şampiyonu olan Team Tonino Lamborghini Residences Dubai oyuncuları, Maxi Malacalza, Rashid Albwardy ve Saoud Khoory’ye zarif bir Longines saat takdim edildi.

 

2018 Beach Polo Cup Dubai 2018, kanatlı kum saati logolu markanın yarışmanın resmi saatini tanıtması için eşsiz bir fırsat oldu: Conquest V.H.P.  “Very High Precision” koleksiyonuna ait spor bir model.

 

Longines’in yeni Conquest V.H.P. “Very High Precision” saati, İsviçreli markanın öncüsü olduğu yüksek hassasiyet teknolojisini kullanır ve hassas kuvars kol saatlerinin varmış olduğu son noktadır. Bu saat, analog bir saat için çok yüksek hassasiyet seviyesine (± 5 s/y) ve bir darbe ya da manyetik alana maruz kalışın ardından kendini otomatik olarak yeniden ayarlayabilen ibreleriyle tanınan özel bir mekanizmaya sahiptir. Bu ilgi çekici özellikleri, çok uzun bir pil ömrü ve daimi bir takvim tamamlamaktadır.

Daha fazlası!
2018 Longines World’s Best Racehorse; Longines World’s Best Horse Race Ceremony; London
2018-12-10
At Yarışı
2018 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ve Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Töreni Londra’da yapılacak

2018 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ve Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Töreni 23 Ocak 2019’da Londra’da yapılacak. İlk defa, Longines ve Uluslararası At Yarışı Otoriteleri Federasyonu (IFHA) ev sahibi mekan olarak The Landmark’ı seçti.

 

Altıncı yılını dolduran törende, Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamasındaki en yüksek puanı alan üç atın yanı sıra Longines Dünyanın En İyi At Yarışı da ödül alacak. Daha önceki ödül töreninde, 2017 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ödülünü Arrogate (ABD) kazanırken, Enable (İngiltere) adlı atın şampiyon olduğu Qatar Prix de l’Arc de Triomphe 2017 Longines Dünyanın En İyi At Yarışı unvanına sahip olmuştu.%break%Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralaması, atların en önemli yarışlarda gösterdikleri performansa göre uluslararası handikapörler tarafından belirlenir. En yüksek dereceyi alan yarış ise ilk dörde giren atların puanlarının ortalaması alınarak belirlenir. Tam listeye ve Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralaması ile ilgili daha fazla bilgiye IFHA web sitesinden ulaşılabilir: http://www.ifhaonline.org

 

Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ödülü olan kupa Equus adındaki kristal bir vazo, Longines Dünyanın En İyi At Yarışı ödülü olan kupa ise gururlu bir at başıdır. Her yıl, kupalara sırasıyla Longines Dünyanın En İyi Yarış Atının ve Longines Dünyanın En İyi At Yarışının adları işlenir ve birinciliği alanların temsilcilerine zarif bir Longines saat takdim edilir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam