Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

International Jockeys' Championship; Horse racing, Hong-Kong
2019-12-05
At Yarışı
Karis Teetan emerges victorious in the 2019 LONGINES International Jockeys’ Championship

Mauritian jockey Karis Teetan shined tonight at Happy Valley racecourse (Hong Kong SAR), as he claimed the LONGINES International Jockeys' Championship title. Finishing ahead of Ryan Moore and Vincent Ho, Karis Teetan accumulated the biggest score in the four feature races of the evening, with 20 points in total. During the prize-giving ceremony, LONGINES was delighted to present the winner with an elegant timepiece.

As the Official Watch of the LONGINES International Jockeys' Championship, the brand highlighted a model from The LONGINES Master Collection. Powered by a new self-winding movement developed exclusively for LONGINES, these timepieces are characterised by a moon phase indicator and a refined aesthetic, creating a balance between technical excellence and classic elegance.

Later this week, the jockeys will once again be honoured with the “LONGINES World’s Best Jockey Award” ceremony, to be held during the LONGINES Hong Kong International Races Gala Dinner, on Friday December 6.

Finally, on Sunday December 8, the week will be rounded off with the LONGINES Hong Kong International Races, which include the LONGINES Hong Kong Vase, the LONGINES Hong Kong Sprint, the LONGINES Hong Kong Mile and the LONGINES Hong Kong Cup.

 

Daha fazlası!
Grand Opening of the Brand’s Fourth Boutique in Malaysia, aaron kwok
2019-11-28
Kurumsal
Grand Opening of the Brand’s Fourth Boutique in Malaysia

Located on the Ground Floor of the premier shopping mall Gurney Plaza, the new Longines boutique is designed and furnished with trademark colors and ambience seen in Longines boutiques around the world, embodying the brand’s motto “Elegance is an Attitude”. Measuring 542 square feet, the boutique perfectly combines the impressive heritage of the brand with a timeless design where refinement and elegance are conveyed in every detail.

With its extensive selection of timepieces, the new Longines Gurney Plaza boutique is already an essential destination for discerning customers. But a special visit from Hong Kong superstar Aaron Kwok has elevated the elegance of the boutique even further.

Celebrating this remarkable milestone by making his first appearance as Longines Ambassador of Elegance in Malaysia, Aaron Kwok caught the spotlight with a Longines watch from the new Longines HydroConquest collection, the brand's iconic sports line which features a colored ceramic insert on the bezel. ““It was an honour to be here today to celebrate this amazing milestone with Longines. I congratulate Longines on this achievement and I am excited that the brand is now available in Penang. As a Longines Ambassador of Elegance since 2005, I am delighted to see how the brand continues to grow and expand worldwide and across the Malaysian market.  I would like to take this opportunity to wish Longines every success”, said Aaron Kwok.

Sharing his tips on selecting watches, Aaron said, “Apart from telling time, I think watches are accessories that show our individuality and taste. The Longines HydroConquest collection watches are currently my favourites. These watches feature a bezel enhanced with a coloured ceramic insert adding a touch of brilliance and modern styling. It is elegant yet sporty, making them suitable for daily wear and appropriate for all occasions”.

After the product presentation, Aaron Kwok, Mr. Arnaud Carnal, Longines Asia Pacific Regional Sales Manager, Ms. Selina Ng, General Manager of Mall Management, CapitaLand, Mr. Peter Chan, Gurney Plaza Centre Manager and Mr. Ooi Say Yew, Longines Malaysia Brand Manager were invited for a ribbon-cutting ceremony at entrance of the boutique.

Following the ribbon-cutting ceremony, Aaron Kwok toured the boutique and spent some time at the exclusive space featuring Longines’ historical museum pieces. In addition, Aaron had his autograph signed at the boutique floor-to-ceiling light box poster, featuring him as the Ambassador of Elegance. Attending guests at the momentous event included celebrities such as pop duo Fuying & Sam, Tong Bing Yu, Christinna Kuan.

The Longines boutique is located at Lot 170-G-07, Ground Floor, Gurney Plaza, Persiaran Gurney, 10250 Penang. The boutique’s opening hours are from 10.00am to 10.00pm every day.

Daha fazlası!
Suave Richard; 2019; Longines'in katkılarıyla düzenlenen 2018 Japonya Kupası
2019-11-24
At Yarışı
Longines'in ortaklığında düzenlenen 2019 Japonya Kupası'nda Suave Richard zafere koştu.

24 Kasım Pazar günü ikonik Tokyo At Yarışları, Japonya, Longines'in ortaklığında düzenlenen 39. Japonya Kupası'na ev sahipliği yaptı. Bu heyecan verici spor etkinliğinin Resmi Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, özel yarışta Oisin Murphy'nin binicisi olduğu Suave Richard'ın zaferine zaman tutmaktan mutluluk duydu. Japon atını Akihide Tsumura'nın bindiği Curren Bouquetd’or ve Yuga Kawada'nın bindiği Wagnerian takip etti. Kazanan ekip, Longines Başkanı Walter von Känel ve Longines Pazarlama Başkan Yardımcısı Matthieu Baumgartner tarafından verilen zarif saatlerin sahibi oldu.

 

Tokyo'da 1981 yılından beri Longines'in ortaklığında düzenlenen Japonya Kupası, 3 yaş ve üzeri atlar için 2400 metre uluslararası Grup 1 çim pist yarışıdır. Etkinlik, ülkedeki en büyük yarıştır ve dünyadaki en prestijli yarışlardan biridir. 

 

Longines'in ortaklığında düzenlenen Japonya Kupası, markanın etkinliğin Resmi Saati olan Longines Master Collection'dan yeni bir modeli tanıtması için de benzersiz bir fırsat oldu. Özel olarak Longines için tasarlanmış yeni bir kendinden kurmalı mekanizmayla çalışan, bir ayın evreleri göstergesi ve rafine bir estetikle karakterize edilen bu saat, teknik mükemmellikle klasik zarafet arasında bir denge sağlıyor.

Daha fazlası!
2019; Longines Masters of Paris
2019-11-19
Engel Atlama
2019 Longines Masters of Paris'in açılışı

Longines Masters Serisinin Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Saati olarak İsviçreli marka, 5-8 Aralık 2019 tarihlerinde Parc des Expositions of Paris Nord Villepinte'de yapılacak olan ve dört gün sürecek heyecan verici yarışmalarda 30 farklı ülkeden toplamda 145 biniciyi bir araya getirecek olan 11. Longines Masters of Paris'in bir parçası olmayı sabırsızlıkla bekliyor.

 

Longines Masters of Paris sırasında, İsviçreli saat markası hafta sonunun önemli yarışmalarından ikisine adını vermekten mutluluk duyuyor; bunlardan biri Cumartesi günü yapılacak olan ve dünyanın en hızlı koşularından biri olarak bilinen Longines Speed Challenge, diğeri ise Pazar günü yapılacak olan ve sabırsızlıkla beklenen Longines Grand Prix'si.

 

Bunlardan ikincisi, Longines'in Zarafet Elçisi Koreli aktör Jung Woo-Sung'u ağırlaması için bir fırsat sunacak.%break%Bu görkemli binicilik randevusu ayrıca Longines'in Kurucu Ortağı olduğu Riders Masters Kupası'na da ev sahipliği yapacak. Bu benzersiz engel atlama yaarışması dünyanın iki büyük gücü olan Avrupa ve Amerika kıtalarını bir araya getiriyor. Her bir kıtayı, nefes kesici beş farklı baş başa düellodan oluşan iki tur için, beş biniciden oluşan bir takım temsil edecek.

 

Longines Masters’ın Parizyen ayağı sırasında Prestige Village'ın kalbinde Longines'in zarif pop-up mağazası kapılarını açacak. Tüm ziyaretçilere açık olacak mağazada, etkinliğin Resmi Saati olan Longines Master Collection'dan yeni bir model de dahil, markanın çeşitli koleksiyonlarını keşfetme ve satın alma şansı sunulacak. Bir ayın evreleri göstergesinin de bulunduğu bu öne çıkan saat, tüm dünyada markanın repütasyonunu yükseltmeye katkıda bulunmuş olan kusursuzluk ve zerafet değerlerini de mükemmel şekilde içinde barındırıyor.

 

Daha fazlası!
Semmieke Rothenberger; ödül; 2019 Longines FEI Yükselen Yıldız
2019-11-19
Dayanıklılık
Semmieke Rothenberger 2019 Longines FEI Yükselen Yıldız Ödülü'nü kazandı

2009 yılından bu yana binicilik sporlarının gelişimi ve önemine büyük katkıda bulunan kadınları, erkekleri, gençleri ve organizasyonları onurlandırmak için dağıtılan FEI Ödülleri'nin 2019 seremonisi, Longines'in sunumuyla 19 Kasım Salı günü Moskova'daki Büyük Kremlin Sarayı'nda gerçekleşti. At Terbiyesi disiplininde başarı yakalayan Alman binici Semmieke Rothenberger, binicilik sporlarında olağanüstü bir yetenek gösteren 14 ve 21 yaş arasındaki sporculara verilen Longines FEI Yükselen Yıldız Ödülü'nü kazandı. Gençleri spor yapmaya teşvik etmeye büyük bir önem veren İsviçreli saat markasının genç sporcuya hediye ettiği zarif saati, Longines Pazarlamadan Sorumlu Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner takdim etti.

 

Aralarında markanın Zarafet Elçisi olan ve daha önce Longines FEI Yükselen Yıldız ödülüne layık görülmüş Sönke Rothenberger’in de bulunduğu, at terbiyesi alanında olimpiyat madalyalarına sahip bir aileden gelen Semmieke Rothenberger, şimdiye kadar Pony branşından Genç Biniciler kategorisine 21 FEI Avrupa Şampiyonası madalyası aldı. Bunlardan altısı bireysel klasmanda altın, dokuzu ise takım klasmanında altın madalyaydı. Henüz sadece 20 yaşındayken, yıl içinde katıldığı mücadelelerin neredeyse tümünü kazandı ve FEI At Terbiyesi Genç Biniciler Avrupa Şampiyonası'ndan üç altın madalyayla ayrıldı. Longines FEI Yükselen Yıldız Ödülü, 2018 yılında Fransız Üç Günlük Yarışma binicisi Victor Levecque'e verilmişti.

 

Salı akşamı düzenlenen galada, Longines FEI Yükselen Yıldız Ödülü'nün yanı sıra dört farklı kategoride de ödüller dağıtıldı: FEI Her Şeye Rağmen Ödülü'nü Engel Atlama binicisi Zhenqiang Li (Çin), Cavalor FEI En İyi Seyis Ödülü'nü Madeleine Broek (Hollanda), FEI Dayanışma Ödülü'nü Zambiya'da yürüttüğü Nalbant Eğitim Programı için Uno Yxklinten (İsveç) ve FEI En İyi Sporcu Ödülü'nü Üç Günlük Yarışma binicisi Ingrid Klimke (Almanya) kazandı. Kazanan isimler, her ikisi de %50 ağırlığa sahip halka açık oylamanın sonuçları ve jüri heyetinin verdiği puanlarla belirlendi.

Daha fazlası!
Longines; Resmi Zaman Tutucu;Resmi Saat Resmi Saat; Belmont Park; Saratoga Hipodromu
2019-11-15
At Yarışı
Longines Belmont Park ve Saragota Hipodromu'nun Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaya devam edecek

Longines ve New York Racing Association, Inc. (NYRA) bugün ortaklıklarını yenilediklerini duyurdu. İsviçreli saat markası, Belmont Park ve Saratoga Hipodromu'nun Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaya devam edecek.

 

Yapılan anlaşmanın bir parçası olarak, Longines Haziran ayının ilk hafta sonunda düzenlenen üç günlük Belmont Stakes Yarış Festivali'nin odak noktası olan Grade 1 Belmont Stakes'in Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati oldu. İlk olarak 2015 yılında, çok günlü bir etkinlik olarak düzenlenen Belmont Stakes Yarış Festivali, 2019'da üç güne yayılan ve aralarında Belmont Stakes Day'de koşulacak sekiz Grade 1 yarışının da olduğu 18 yarışa ev sahipliği yapacak.

 

Bu yenilenen ortaklık aynı zamanda Longines'in Belmont Stakes Day'de koşulacak Grade 1 Longines Just A Game koşusunun ve Whitney Day'de Saratoga Hipodromu'nda koşulacak olan Grade 1 Longines Test'in de Unvan Ortağı olmayı sürdürmesini kapsamaktadır.%break%Longines Pazarlamadan Sorumlu Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner, yaptığı açıklamada "NYRA, Belmont Park ve Saratoga Hipodromu ile Tercih Edilen Ortak, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saat olarak ortaklığımızı yenilemekten gurur duyuyoruz” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü: “ Markamız bu ortaklıklar sayesinde Belmont Stakes Day ve Whitney Day'de aktif bir rol üstlenecek olmaktan gurur duymaktadır. Bu heyecan verici iş birliği, at yarışlarına olan 140 yılı aşkın tutkumuzu daha da güçlendirmektedir.”

 

NYRA ve Longines ilk ortaklıklarını 2012 yılında kurdu ve Longines takip eden tüm yıllarda Belmont Park ve Saratoga Hipodromu'nda merkezi bir rol oynadı.

 

NYRA Gelir İdaresi Başkanı Tony Allevatto ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “NYRA, Longines ile ortaklık kurmaktan bu tanınmış markayı Belmont Park ve Saratoga Hipodromu'nun Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olarak seçmekten mutluluk duymaktadır. Aynı zamanda Longines’in at yarışı dünyasının en prestijli etkinliklerinden Belmont Stakes Day ve Whitney Day'de Belmont Park ve Saratoga Hipodromu'nda bizimle olacak olmasından da çok memnunuz.”

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam