Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

FIS Alpine Ski World Cup Men - Kitzbüehl; Alpine Skiing; 2019
2019-01-27
Alp Disiplini Kayakçılığı
FIS Alp Disiplini Dünya Kayak Kupası Erkekler - Kitzbühel 2019

FIS’in Resmi Ortağı ve Zaman Tutucusu olan Longines, zaman tutmadaki uzmanlığını bu hafta sonu Kitzbühel’de düzenlenen Hahnenkamm yarışlarında kullanmaktan gurur duydu. Marka, İniş Disiplini’nde Dominik Paris’in (İtalya), Slalom’da Noël Clément’in (Fransa) ve Süper Büyük Slalom’da Josef Ferstl’in (Almanya) galibiyetlerine kronometresiyle tanıklık etti.


Longines ayrıca Streif pistinde profesyonel kayakçıların ünlülerle yarıştığı ve geliri Kuzey, Doğu ve Güney Tyrol yöresinde çiftçilik yapan ailelere aktarılan Kitz-Charity Kupası yarışına da destek verdi.

 
Daha fazlası!
Longines Hahnenhkam Future Champions; Alpine Skiing; 2019
2019-01-24
Alp Disiplini Kayakçılığı
Longines Hahnenhkam Geleceğin Şampiyonları

İsviçreli saat markası Longines, FIS Alp Disiplini Kayak Dünya Kupası kapsamında Kitzbühel Kayak Kulübü tarafından düzenlenen Longines Geleceğin Hahnenkamm Şampiyonları yarışının isim babası olmaktan gurur duyar. Aynı gün bir büyük slalom ve bir slalom yarışından oluşan bu uluslararası etkinliğe yedi farklı ülkeden (Avusturya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Liechtenstein, Slovenya ve İsviçre), üç kız üç erkekten oluşan dokuz takım katıldı. Avusturya Takımı 1, ikinci olan Almanya Takımı ve üçüncü olan Tirol Takımının önüne geçerek yarışın galibi oldu ve zarif bir Longines saat aldı.

Daha fazlası!
Longines times; Lauberhorn races; Wengen
2019-01-20
Alp Disiplini Kayakçılığı
Longines Wengen’deki Lauberhorn yarışlarında zaman tuttu

Wengen’in efsanevi Lauberhorn yarışı, klasik yarışların en eskisi ve belki de kazanması en zor olanıdır. Longines bu birinci sınıf etkinliğin Resmi Ortağı ve Zaman Tutucusu olmaktan ve hafta sonuna yayılan üç mücadelenin birincilerine zarif saatler hediye etmekten gurur duymuştur: Avusturyalı Marco Schwarz (kombine Alp disiplini) ve Vincent Kriechmayr (iniş disiplini) ile Fransız Clément Noël (slalom).
 

Daha fazlası!
The Longines Family; Swiss Alpine skier Marco Odermatt; new member
2019-01-17
Alp Disiplini Kayakçılığı
İsviçreli kayakçı Marco Odermatt Longines Ailesi’ne katıldı

Longines Ailesi, Alp disiplini kayağın yeni yeteneklerinden İsviçreli kayakçı Marco Odermatt’ın katılımıyla daha da büyüdü. Nidwald Kantonu’nda 8 Ekim 1997 günü dünyaya gelen genç sporcu, Davos’ta düzenlenen 2018 FIS Gençler Dünya Kayak Şampiyonası’nda Kombine Alp Disiplini, İniş Disiplini, Süper Büyük Slalom, Büyük Slalom ve takım mücadelesinde toplam beş altın madalya aldı. 2016’da aldığı iki madalyaya (Büyük Slalom’da altın ve Süper Büyük Slalom’da bronz) eklenen bu etkileyici performans, Odermatt’ı tarihin en başarılı ikinci genç kayakçısı yaptı.%break%İlk Dünya Kupası mücadelesine 2016’da katılan ve bu sezonun en önemli 10 yarışından üçünü (Büyük Slalom - Val d’Isère ve Adelboden); Süper Büyük Slalom - Bormio) kazanan genç sporcunun başarıları gelecek vadediyor.

 

FIS’in Resmi Ortağı ve Zaman Tutucusu olan Longines’in Alp disiplini kayakla sürdürmekte olduğu ilişki, bu yeni iş birliğiyle daha da güçleniyor. İsviçreli marka, Marco Odermatt’ı prestijli Longines ailesine dahil ederek yarının şampiyonlarına olan desteğini bir kere daha gözler önüne seriyor.

Daha fazlası!
Mélanie; Loïc Meillard; Longines Family
2019-01-11
Alp Disiplini Kayakçılığı
İsviçreli Mélanie ve Loïc Meillard kardeşler resmi olarak Longines Ailesi’ne katıldı

İsviçreli saat markası Longines, aynı ülkeden kayakçı Mélanie ve Loïc Meillard kardeşleri resmi olarak ailesine kabul etmekten gurur duymaktadır. Sporcu kardeşlerin büyük başarıları arasında, 2017/2018 Dünya Kupası sezonunda en iyi kadın kayakçı (21 yaş altı) ve en iyi erkek kayakçı (23 yaş altı) olarak aldıkları Longines Yükselen Kayak Yıldızları Ödülü de vardır.
 

2018’in şubat ayından bu yana pistlerden uzak kalmasına neden olan bir diz sakatlığına rağmen olağanüstü bir 2017/2018 sezonu geçiren Mélanie Meillard, Oslo (Norveç) Şehir Festivali’nde üçüncülük aldı ve Dünya Kupası ayaklarında toplamda on defa ilk 10’a girdi. Üç defa Gençler Dünya Şampiyonu olan Loïc Meillard da, geçtiğimiz sezonda katıldığı yedi Dünya Kupası yarışının hepsinde ilk 10’daki yerini aldı. Bu sezonki en iyi sonuçlarını ise hem slalom hem de büyük slalom için podyuma çıktığı Saalbach-Hinterglemm Dünya Kupası ayağında elde etti.
 

FIS Resmi Ortağı ve Zaman Tutucusu olan Longines’in Alp disiplini kayakla kurduğu uzun soluklu ilişki, bu yeni iş birliğiyle daha da güçleniyor. Marka, Mélanie ve Loïc Meillard’ı prestijli Longines Ailesi’ne dahil ederek, yarının şampiyonlarına verdiği desteğin de altını çiziyor.%break%Longines Yükselen Kayak Yıldızları Ödülü Hakkında
 

İlk defa 2012/2013 Alp disiplini kayak sezonunda verilen Longines Yükselen Kayak Yıldızları Ödülü, FIS Alp Disiplini Kayak Dünya Kupası yarışlarında en iyi sonucu alan genç kadın (21 yaş altı) ve erkek (23 yaş altı) sporculara verilir. Kazananlara bir Longines saat, bir kupa ve bir çek takdim edilir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam