Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Eddie Peng ile Royal Ascot’ta zarif bir yarış günü

At Yarışı
2018-06-21

Tipik İngiliz giyim tarzının zarafeti ile karakterize edilen Royal Ascot, tüm dünyada takvimdeki en prestijli spor etkinliklerinden biri olarak kabul edilir. 2016 yılında Ascot ile on yıllık ortaklığını kutlayan Longines, geçen hafta Berkshire hipodromu ile uzun süreli birlikteliğinin yenilendiğini gururla açıkladı. Bu anlaşma kapsamında, marka Ascot’un Resmi Ortağı olacak ve Resmi Zaman Tutucusu ve Saati olmaya devam edecektir. Ayrıca markaya, Royal Ascot’ta Çarşamba günleri loca marka çalışmasını içeren yükseltilmiş bir profil verilmiştir.

 

Bu nedenle bu gün, Longines tarafından Zarafet Elçisi olan sevilen Asyalı aktör Eddie Peng’i Royal Meeting’in eşsiz atmosferini deneyimlemek üzere davet etmek için seçildi. Kew Gardens’ın Queens’ Vase’deki etkileyici zaferini takiben, Eddie Peng, Longines Genel Müdür Yardımcısı ve Uluslararası Pazarlama Müdürü Juan-Carlos Capelli ile birlikte kazanan at sahibi, seyis, eğitici Aidan O’Brien ve jokey Ryan Moore’a birer Longines saat hediye etti. Aynı günün ilerleyen saatlerinde Galler Prensi ve Cornwall Düşesi de, Poet’s Word’un kazanan bağlantılarını markanın saatleri ile ödüllendirdi.

 

Royal Meeting’in zarafetiyle uyumlu olarak, Longines Record koleksiyonunu etkinliğin Resmi Saati olarak öne çıkarıyor. Markanın öncüsü olmaya aday olan bu serinin otomatik modelleri, klasik zarafetle mükemmelliği bir araya getiriyor. Mekanizmasında benzersiz özellikler sunan monokristal silikon denge yayı bulunan bu olağanüstü saatler hakkında azımsanmayacak kadar argüman mevcut. İlaveten, Record koleksiyonundaki tüm parçalar gibi, İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

Royal Ascot; Longines Ambassador of Elegance; Eddie Peng
Custom bloc background
a horse magazine
by Longines

Longines’ passion for equestrian sport dates back to 1878, when it produced a chronograph engraved with a jockey and his mount. Three years later, it can be found on American racecourses, adopted by horse enthusia­sts. In 1912, the company partnered for the first time with an international show jumping competition. Today Longines’ involvement in equestrian sports includes show-jumping, flat racing, endurance, driving, dressage and eventing competitions.


Discover the Blue Horse
Takvim
2014
2015
2016
2017
2018
Ocak
Şubat
Mart
Nisan
Mayıs
Haziran
Temmuz
Ağustos
Eylül
Ekim
Kasım
Aralık
Breeders' Cup World Championships -  Longines Breeders' Cup Distaff; Longines Breeders' Cup Turf; 2018
Takvimime ekle
Tüm

Aralık

etkinliklerini gör
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!
Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin. 3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz
%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı
En fazla üç ürün karşılaştırılabilir
Tamam
Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz? Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?
İptal
Tamam