Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

GOLD COAST'TA BİR DÜNYA REKORU DAHA KIRILDI

İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları
2018-04-11

Müsabakanın yedinci gününe gelindiğinde, 2018 Gold Coast İngiliz Milletler Topluluğu Oyunlarında şimdiden on dünya rekoru kırıldı, bu sayı dokuz dünya rekoruna ev sahipliği yapan Glascow'daki son İngiliz Milletler Topluluğu Oyunlarında kırılan rekor sayısından bir tane daha fazla.

En son kırılan rekor, kadınlar 50 kilo Powerlifting müsabakasında etkileyici bir şekilde 131 kg kaldıran Nijeryalı kadın atlet Esther Oyema'dan geldi.

2018 Gold Coast İngiliz Milletler Topluluğu Oyunlarının Resmi Zaman Tutucusu ve ortağı olan Longines, tüm dünya rekoru sahiplerini Gold Coast, Broadbeach'teki Longines Rekorlar Kulübü'nde Longines Rekorlar Töreni ile onurlandırmaya karar verdi.

Dünya rekoru kıran ve Longines Rekorlar Törenine katılan tüm atlet ve takımlara Conquest V.H.P. Commonwealth Games saat verilecektir.

Conquest V.H.P. Gold Coast Commonwealth Games 2018

Markayla özdeşleşen eşsiz zarafeti, üstün hassasiyet, yüksek teknik özellikler ve sportif bir görüntüyle birleştiren Conquest V.H.P. serisi, kuvars saatlerde yeni bir dönüm noktasını temsil ediyor. Conquest V.H.P. (V.H.P: Çok Yüksek Hassasiyet) ile özellikle zaman ölçümü faaliyetleriyle, öncüsü ve uzmanı olduğu teknolojiye geri dönüş yapıyor.


Keşfet

Tüm Longines yarışlarının canlı sonuçlarını www.longinestiming.com adresinden takip edin. İsviçreli saat markası Longines kurumsal deneyimine dayanarak zamanla spor dünyasıyla özel bir ilişki geliştirdi. Artık dünya şampiyonalarında zaman tutuculuğu olarak veya uluslararası spor federasyonlarının ortağı olarak yıllara yayılan bir deneyime sahiptir.


www.longinestiming.com

Takvim

Tarihi farklı kaydet
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam