Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Longines; yeni tümüyle seramik; Longines'in HydroConquest serisi; Meksiko
2019-04-12
Kurumsal
Longines launches the new all-ceramic version broadening Longines’ HydroConquest in Mexico City

Longines 12 Nisan Cuma günü Meksiko'nun Polanco semtindeki Palacio de Hierro butiğinde düzenlenen özel bir etkinlikle Longines HydroConquest koleksiyonuna yeni eklenen, tümüyle seramikten yapılmış modelin lansmanını gerçekleştirdi. Longines Genel Müdür Yardımcısı Charles Villoz tamamen siyah seramikten üretilen bu yeni saatin dünya prömiyerinde hazır bulundu ve modeli seçkin misafir ve basın mensuplarına tanıttı.

Bu saatin dinamik profili, yakın zamanda renkli seramikten diskleriyle göz dolduran çerçevelere sahip modellerle geliştirilen seriyi tamamlamaktadır. Markanın geleneksel zarafetinin üstün bir teknolojiyle buluştuğu HydroConquest koleksiyonu, su sporları dünyasından ilham almıştır.

Longines kısa süre önce renkli seramikten disklerle güzelleştirilen çerçevelerle donatılmış şık modellerle HydroConquest serisine yeni bir soluk vermişti. Marka bugün tümüyle siyah seramikten yapılmış yeni modeliyle bu özel malzemenin kullanımında yeni bir sayfa açmıştır. Saat kadranındaki ZrO2 ibaresi, malzemenin kimyasal bileşimini ifade etmektedir. Bu son derece teknik ve çizilmeye karşı dayanıklı malzeme, yeni HydroConquest saatin sportif stiliyle mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Modelin cüretkar karakteri mat bir kadran, cilalı bir kasa, satensi dokulu yuvarlak bir çerçeve ve hem satensi hem mat bir yapıya sahip bir kasa arkası gibi aykırı rötuşlarla daha da vurgulanmıştır.

Longines'in yarattığı sportif saatlerin ikonlaşmış bir temsili olan HydroConquest koleksiyonu, açık denizlere doğru ilerlerken İsviçreli saat markasının zarafetinden ödün vermek istemeyenlerin beklentilerini karşılamaktadır. Dalgıç saatlerinin geleneksel stilini muhafaza eden yeni HydroConquest, bu sporun kendine özgü gereksinimlerinden ilham almıştır. 300 metreye kadar su geçirmezlik özelliği, tek yöne döndürülebilen çerçevesi, vidalı kurma kolu ve çift emniyetli katlanabilir tokası, saatin stilini daha da vurgulamaktadır.

Daha fazlası!
new; all-ceramic version;Longines HydroConquest collection
2019-04-10
Kurumsal
Longines HydroConquest koleksiyonu, tamamıyla seramikten oluşan yeni bir modelle genişliyor.

Longines kısa bir süre önce renkli seramik parçalarla süslediği çerçevelerle şık modeller yaratarak HydroConquest serisine yeni bir görkem kazandırmıştı. Bugün Longines, tamamıyla siyah seramikten üretilen modeliyle bu özel malzemenin kullanımını daha da ileriye taşıyor. Saatin kadranı, yapımında kullanılan zirkonyum dioksit (ZrO2) kimyasal bileşiğini gururla sergiliyor. Çizilmeye karşı dayanıklı bu son derece teknik malzeme, yeni HydroConquest saatin sportif görünümüne mükemmel uyum sağlıyor. Mat bir kadran, parlatılmış bir kasa, pürüzsüz yuvarlak bir bezel ve parlaklık ile matlığı bir araya getiren arka kapak gibi tüm bileşenlerine eklenen dokunuşlarla saatin iddialı duruşu daha da artıyor.

 

Longines'in yarattığı spor saatlerin ikonik bir simgesi olan HydroConquest koleksiyonu, bir yandan açık denizlerin cazibesine kapılanların beklentilerini karşılarken diğer yandan İsviçreli saat üreticisinin zarafetinden ödün vermiyor. HydroConquest saatler, dalış saatlerinin geleneksel tarzını korurken sporun özel gereksinimlerinden de esinleniyor. 300 metre derinliğe kadar su geçirmezliği, tek yönde dönen bezeli, vidalı kurma kolu ve çift kilitli tokası, bu saat tarzını vurgulayan özelliklerdendir.%break%Bu üç ibreli ve takvimli saat, 43 mm'lik kasasında yalnızca Longines için geliştirilmiş otomatik kurmalı bir mekanizma (L888.3) içeriyor. Super-LumiNova® kaplı indekslerinin ve ibrelerinin ışıltılı beyazı kadranının koyu siyah rengiyle nefis bir kontrast oluşturuyor. HydroConquest koleksiyonuna yeni eklenen saati, üst düzey konfor için hassas boyut ayarlama özelliği sunan siyah kauçuk bir kayış tamamlıyor.

 

Tamamıyla seramikten üretilen bu saat, güçlü kimliği ve seçkin çizgileriyle performans ile zarafeti birleştirmek isteyen su sporları severlerin bileklerinde asıl yerini bulacak.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam