Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Longines World's Best Racehorse & Best Race 2018; Horse Racing; 2019
2019-01-23
At Yarışı
Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ve At Yarışı 2018

Longines ve kadim ortağı Uluslararası At Yarışı Otoriteleri Federasyonu (IFHA), 2018 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ve Longines Dünyanın En İyi At Yarışı ödüllerini 23 Ocak’ta Londra’da (İngiltere) düzenlenen bir seremoni ile takdim etmenin mutluluğunu yaşadı. 2018 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı unvanını, her ikisi de 130 puan alan Winx ve Cracksman paylaştı.

 

2015 yılından bu yana Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralaması’nda ilk 10’da yer alan Winx, 2016 yılından beri de en yüksek skorlu yavru kısrak/kısraktır. 2018’de sezonun en önemli yarışlarının tümünü kazanmanın yanı sıra, Ladbrokes Cox Plate’i dört defa kazanan ilk at olarak tarihe geçmiştir.

 

Cracksman’i öne çıkaran zafer ise Longines’in Ana Ortak ve Resmi Zaman Tutucu olduğu Ascot’taki İngiliz Şampiyonlar Günü’nde QIPCO Champion Stakes koşusunda aldığı galibiyettir. İngiliz yarış atı, 2015’te dünyanın en yüksek skorlu çim pist yarış atı olan Golden Horn ile aynı yetiştiriciden gelmektedir. Ayrıca Cracksman’in 2018 yılındaki jokeyi, 2018 ve 2015 yıllarında Longines Dünyanın En İyi Jokeyi unvanını alan Frankie Dettori idi.

 

Londra’nın ikonlaşmış Landmark otelinde düzenlenen seremonide, Accelerate de 128 puanla dünyanın en yüksek skorlu üçüncü atı olarak onurlandırıldı. 2018 yılında Amerika’nın en başarılı atı olan Accelerate’in birinci olduğu Churchill Downs’da düzenlenen Breeder’s Cup Classic’in zaman tutucusu da Longines’di.

 

Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı sıralaması, atların önemli uluslararası yarışlarda gösterdikleri performansa göre uluslararası handikapörlerce verilen puanlarla belirlenir. 2017 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı, Florida’da düzenlenen Pegasus Dünya Kupası ve Dubai Dünya Kupası’nda aldığı efsanevi zaferlerle safkan Amerikan Arrogate olmuştu.

 

Longines, sıralamada ilk üçe giren atların temsilcilerine zarif Longines saatler hediye etti. Winx ve Cracksman’ın temsilcileri ayrıca IFHA yetkililerinin elinden Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı vazosunun bir replikasını aldı.%break%Bir seremoni, iki ödül

 

Longines ve IFHA, 2018 Longines Dünyanın En İyi At Yarışı ödülünü de Qatar Prix de l’Arc de Triomphe’e takdim etmekten mutluluk duydu. Longines, ParisLongchamp Hipodromu’nda düzenlenen ve dünyanın en iyi atlarını, yetiştiricilerini, antrenörlerini ve at sahiplerini bir araya getiren bu efsanevi yarışın Resmi Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olmaktan gurur duymaktadır.

 

Çarşamba günü Londra’da düzenlenen törene, ödülü yarış adına kabul etmek için France Galop Başkanı Edouard de Rothschild katıldı. Rothschild’e zarif bir Longines saat, bir anı plaketi ve vakur bir atın tasvir edildiği kupanın bir replikası hediye edildi. 2018 yılı Qatar Prix de l’Arc de Triomphe yarışlarında ilk dört sıraya yerleşenler Enable, Sea Of Class, Cloth Of Stars ve Waldgeist olmuştu. Yarış ayrıca hem geçen yıl hem de Longines Dünyanın En İyi At Yarışı Ödülü’nün düzenlendiği ilk yıl olan 2015’te ödülü kazanmıştı.

 

Longines Dünyanın En İyi At Yarışı Ödülü, uluslararası handikapörlece belirlenen puanlara göre uluslararası Grup 1 yarışları arasında en yüksek puanı alan yarışa verilir. Değerlendirme, yarışlarda ilk dörde giren atların puanlarına dayanılarak yapılır.

 

Longines ve IFHA: uzun soluklu ortaklık, ortak değerler

 

Yüzyılı aşkın süredir at yarışlarının tutkulu bir destekçisi olan Longines, IFHA’nın Resmi Ortağı ve Resmi Saati olmaktan ve ismini Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamalarına vermekten gurur duymaktadır. Longines ve IFHA arasındaki uzun vadeli ortaklık, at yarışında mükemmelliği temsil edenlere sunulan birçok prestijli ödülün yaratılmasına vesile olmuştur. Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ve Longines Dünyanın En İyi At Yarışı ödülleri, Longines IFHA Uluslararası Liyakat Ödülü ve Longines Dünyanın En İyi Jokeyi Ödülü yarış atlarını, at yarışlarını, at yarışı dünyasının önde gelen isimlerini ve bu sporda en üst düzeye ulaşmış jokeyleri ödüllendirir.

Daha fazlası!
The trophies; Longines World’s Best Racehorse and Longines World’s Best Horse Race; London
2019-01-09
At Yarışı
Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ve Longines Dünyanın En İyi At Yarışı kupaları Londra’da sergileniyor

Longines ve kadim ortağı Uluslararası At Yarışı Otoriteleri Federasyonu (IFHA), 2018 Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı ve Longines Dünyanın En İyi At Yarışı ödüllerini 23 Ocak’ta Londra’daki Landmark Otel’de düzenlenen bir törende takdim edecek. Altı yıldır dağıtılan ödül, Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralaması’nda en yüksek puanı alan üç atın yanı sıra Longines Dünyanın En İyi At Yarışı seçilen yarışa verilecek.

 

Bu görkemli etkinliği müjdelemek için, Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı kristal vazosu ve vakur bir atı tasvir eden Longines Dünyanın En İyi At Yarışı kupası, 22 Ocak tarihine kadar 411, Oxford Street adresindeki Longines Londra Butiği’nde sergilenecek.%break%Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralamaları, atların önde gelen yarışlarda gösterdikleri performanslara göre uluslararası handikapörlerce verilen puanlara dayanarak oluşturulmaktadır. En yüksek dereceyi alan yarış ise ilk dörde giren atların aldıkları derecelerin ortalamasına göre belirlenir. Tam listeye ve Longines Dünyanın En İyi Yarış Atı Sıralaması ile ilgili daha fazla bilgiye IFHA internet sitesinden ulaşılabilir: http://www.ifhaonline.org

Daha fazlası!
Dubai World Cup Carnival Opening night; Races; Presented by Longines: 2019
2019-01-03
At Yarışı
Longines Tarafından Sunulan 2019 Dubai Dünya Kupası Karnavalı Açılış Gecesi ve Yarışları

İsviçreli saat markası Longines, Resmi Ortağı, Zaman Tutucusu ve Saati olduğu 2019 Dubai Dünya Kupası Karnavalı Açılış Gecesi’ne katılmaktan ve düzenlenen yarışların birincilerine zarif saatler hediye etmekten mutluluk duydu.

 

Marka, etkinlik kapsamında bir Conquest V.H.P. “Very High Precision” modelini de tanıttı. Olağanüstü hassasiyeti, yüksek teknik özellikler ve markanın benzersiz zarafetinin damgasını taşıyan sportif bir görünümle birleştiren saat, kuvars saat alanında yeni bir başarıdır. Mavi kadrana sahip bu model, analog bir saate göre çok yüksek hassasiyet seviyesi (± 5 sn./yıl) ve darbe ya da manyetik alana maruz kaldığında akrep ve yelkovanı yeniden ayarlama becerisi sunmak için yenilenmiş özel bir mekanizmaya sahiptir. Bu çekici özellikler sayesinde olağanüstü bir mekanizma statüsüne sahip olan bu saat ayrıca çok uzun bir pil ömrü ve daimi takvim sunmaktadır.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam