Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr

Search

White Turf - 2. Yarış Günü; At Yarışları; 2019
2019-02-10
At Yarışı
White Turf - 2. Yarış Günü

Longines Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olduğu White Turf St. Moritz'in ikinci yarış günü 10 Şubat'ta düzenlenen Longines Grand Prix'sinde Dennis Schiergen ve atı Berrahri'nin galibiyetine kronometresiyle tanıklık etti. Grad Prix Longines, Longines 80 için bir hazırlık yarışıdır. Grosser Preis von St. Moritz ise 17 Şubat günü koşulacaktır.

 

Üç gün süren geleneksel White Turf St. Moritz etkinliği 1907’den bu yana şubat ayında turizmiyle ünlü Graubünden Gölü’nün donmuş yüzeyinde gerçekleştirilir. Her yıl 30.000’i aşkın ziyaretçiyi kendine çeken etkinlik, Engadine Vadisi’nin kış takvimindeki en önemli sportif ve sosyal an olarak kabul edilmektedir. Bu yıl 3, 10 ve 17 Şubat tarihlerinde düzenlenen etkinlik kapsamında 80. Grosser Preis von St. Moritz ödülü verilecektir.

 

Etkinliğin Resmi Saati Record koleksiyonuna ait zarif bir modeldir. Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu seri, markanın en önemli modelleri arasına girmeye adaydır. Tüm kalibreleri benzersiz özellikler sunan monokristalin silikon denge yayına sahip olduğu gibi, İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından ”kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

Daha fazlası!
White Turf - 1. Yarış Günü; At Yarışları; 2019
2019-02-03
At Yarışı
Longines, White Turf St. Moritz'in ilk yarış gününde zaman tuttu

İsviçreli saat markası Longines, Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olduğu White Turf St. Moritz'in ilk pazarında koşulan yarışların kronometresi olmaktan mutluluk duydu. St. Moritz Yarış Derneği'yle olan ortaklığı kapsamında, Longines ayrıca günün en önemli at yarışının da Unvan Ortağı'ydı: 17 Şubat'ta düzenlenecek Longines 80. Grosser Preis von St. Moritz için bir hazırlık yarışı olan Grand Prix Longines.

 

Yarışı Schiergen Dennis jokeyliğinde koşan New Agenda kazanırken ikinciliğe Bürgin Tim jokeyliğinde yarışan Fiesta, üçüncülüğe de Lingg Raphael jokeyliğinde yarışan Berrahri yerleşti.

 

Şubat ayının ilk üç pazar gününe yayılan geleneksel White Turf St. Moritz etkinliği 1907’den bu yana her yıl turizmiyle ünlü Graubüünden Gölü’nün donmuş yüzeyinde gerçekleştirilir. Her yıl 30.000'i aşkın ziyaretçiyi kendine çeken yarışlar, kış takviminin en önemli sportif ve sosyal etkinliklerinden biri olarak kabul edilir. Bu yıl 80. Grosser Preis von St. Moritz ödülünün verileceği etkinlik 3, 10 ve 17 Şubat günlerinde gerçekleşecektir.

 

Etkinliğin resmi saati Record koleksiyonuna ait zarif bir modeldir. Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu seri, markanın önde gelen modelleri arasına girmeye adaydır. Serinin tüm kalibreleri monokristalin silikon denge yayı ile benzersiz özellikler sunan bir mekanizmaya sahip olduğu gibi İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

Daha fazlası!
Fegentri Genel Kurulu ve Longines Fegentri Erkek ve Kadın Biniciler Dünya Şampiyonaları ödül seremonisi; At Yarışları; 2019
2019-02-02
At Yarışı
Fegentri Genel Kurulu ve Longines Fegentri Erkek ve Kadın Biniciler Dünya Şampiyonaları 2019 ödül seremonisi

İsviçreli saat markası Longines, 2019 FEGENTRI (Uluslararası Erkek ve Kadın Amatör Jokeyler Federasyonu) Genel Kurulu’nun Saint Moritz'de düzenlenen gala yemeğine katılmanın mutluluğunu yaşadı. Longines'i temsil eden İsviçre Marka Yöneticisi Christophe Jeanneret ve FEGENTRI’yi temsil eden Federasyon Başkanı Elie Hennau gala yemeği gecesinde 2018 Longines FEGENTRI Kadın Biniciler Dünya Şampiyonası’nı kazanan Alman binici Lilli-Marie Engels'e ve 2018 Longines FEGENTRI Erkek Biniciler Dünya Şampiyonası'nı kazanan İtalyan Alberto Berton'a ödüllerini takdim etmekten gurur duydu. Bu önemli başarılarını tebrik etmek için her iki biniciye de zarif Longines saatler hediye edildi.%break%Binicilik dünyasıyla güçlü bağlar kurmuş bir marka olan Longines amatör jokeyleri destekler ve FEGENTRI'nin Resmi Ortağı ve Saati'dir. Marka ayrıca, erkek ve kadın biniciler için düzenlenen Dünya Şampiyonası ile Longines FEGENTRI Kadın Biniciler Dünya Şampiyonası Sıralaması ve Longines FEGENTRI Erkek Biniciler Dünya Şampiyonası Sıralaması'na da adını vermiştir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!
Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin. 3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz
%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı
En fazla üç ürün karşılaştırılabilir
Tamam
Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz? Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?
İptal
Tamam