Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Longines tarafından verilen HH Emir Kupası; At Yarışları; 2019
2019-02-23
At Yarışı
Longines tarafından verilen 2019 HH Emir Kupası

Longines, Katar Racing Equestrian Club ile ortaklığı kapsamında, 21-23 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen HH Amir's Sword Festival'in son günü yapılan ve sabırsızlıkla beklenen HH Emir Kupası'nın Takdim Ortağı olmaktan gurur duydu.

İsviçre markası, Longines tarafından takdim edilen – Şeyh Abdullah Bin Khalifa Al Thani için Henri-Alex Pantall tarafından Fransa'da eğitilen ve Olivier Peslier'nin bindiği French King'in aldığı – HH Emir Kupası'nın kazanan takımını zarif Longines saatlerle ödüllendirmekten gurur duydu.

Festivalin Resmi Saati, Conquest V.H.P. “ Very High Precision” koleksiyonundan mavi kadranlı bir modeldi. Model, analog bir saate göre çok yüksek hassasiyet seviyesi (± 5 sn/yıl) ve darbe ya da manyetik alana maruz kaldığında akrep ve yelkovanı yeniden ayarlama becerisi sunmak üzere yenilenmiş özel bir mekanizmaya sahiptir. Bu çekici özelliklerinin yanı sıra çok uzun bir pil ömrü ve bir daimi takvim sunmaktadır. Bu modele mavi bir kauçuk kayış eklenmiştir.
Daha fazlası!
White Turf - 3. Yarış Günü At Yarışları; 2019
2019-02-17
At Yarışı
White Turf - 3. Yarış Günü

Nefes kesen yarışmaların yapıldığı üç Pazar gününün ardından, Longines 80. Grosser Preis von St. Moritz, Berrahri ile yarışan Kieren Fox'un zaferine sahne oldu, onu Jungleboogie ile yarışan Eddy Hardouin ve Nimrod ile yarışan Kieran O'Neill takip etti. 111’111 CHF ile bu yarış İsviçre'deki en yüksek para ödülünü veren yarışmadır. Longines bir kez daha Resmi Ortak, Resmi Zaman Tutucu ve Resmi Saat olmaktan gurur duymuştur.

 

Bu üç yarış dolu Pazar gününden sonra, Longines Dennis Schiergen'e yarışmanın en iyi jokeyi olduğu için “Longines Jockey Silver Trophy” ödülünü verdi.

 

Üç gün süren geleneksel White Turf St. Moritz etkinliği 1907’den bu yana şubat ayında turizmiyle ünlü Graubünden Gölü’nün donmuş yüzeyinde gerçekleştirilir. Her yıl 30.000’i aşkın ziyaretçiyi kendine çeken etkinlik, kış takvimindeki en önemli sportif ve sosyal etkinlik olarak kabul edilmektedir. Bu yıl 3, 10 ve 17 Şubat tarihlerinde düzenlenen etkinlik kapsamında 80. Grosser Preis von St. Moritz ödülü verilecektir.

 

İsviçreli saat markası ile St. Moritz arasındaki bağlantı bir yüzyıl öncesine dayanır. 1894 yılında, Longines Engadin vadisindeki ünlü kasabaya üzerinde patentli bir elle kurmalı mekanizmanın bulunduğu iki kronograf gönderir. Bu olay özellikle Alp Disiplini, Jimnastik ve At Yarışı olmak üzere, zaman tutma etkinliklerinde düzenli bir ortaklığın temelini atar.

 

2015'ten bu yana, Longines St. Moritz'in Resmi Ortağı ve Saatidir. Bu ortaklık çerçevesinde, Turizm Ofisi, İsviçre Kayak Okulu ve ihtişamlı alplerdeki kayak teleferikleri markamızın renklerini taşımaktadır.

 

Etkinliğpin Resmi Saati, Record koleksiyonundan sedef kadranlı ve pırlantalı zarif bir modeldir. Record serisi, klasik zarafet ile mükemmelliği bir araya getirerek markanın simgesi olmayı amaçlıyor. Tüm kalibreleri benzersiz özellikler sunan monokristalin silikon denge yayına sahip olduğu gibi, İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından ”kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

 

Longines, kurulduğu günden bu yana binicilik dünyasıyla ilişki halinde olmuştur. Binicilikle ilgili motiflerle süslenmiş Longines saatlerin bilinen en eski modeli, binicilik temalı şık bir cep saati serisine öncülük eden 1869 yılına ait bir modeldir. Binicilik dünyasıyla kurulan bu ilk ilişkiler, Saint-Imier’li saat markasını binicilik müsabakaları için zaman tutuculuğunda ilerlemeye teşvik etmiştir. Marka ilk kronograf mekanizması olan efsanevi 20H’yi 1878’de geliştirir. Longines günümüzde binicilik dünyasına ve farklı binicilik disiplinlerine tutkuyla bağlıdır.

Daha fazlası!
White Turf - 2. Yarış Günü; At Yarışları; 2019
2019-02-10
At Yarışı
White Turf - 2. Yarış Günü

Longines Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olduğu White Turf St. Moritz'in ikinci yarış günü 10 Şubat'ta düzenlenen Longines Grand Prix'sinde Dennis Schiergen ve atı Berrahri'nin galibiyetine kronometresiyle tanıklık etti. Grad Prix Longines, Longines 80 için bir hazırlık yarışıdır. Grosser Preis von St. Moritz ise 17 Şubat günü koşulacaktır.

 

Üç gün süren geleneksel White Turf St. Moritz etkinliği 1907’den bu yana şubat ayında turizmiyle ünlü Graubünden Gölü’nün donmuş yüzeyinde gerçekleştirilir. Her yıl 30.000’i aşkın ziyaretçiyi kendine çeken etkinlik, Engadine Vadisi’nin kış takvimindeki en önemli sportif ve sosyal an olarak kabul edilmektedir. Bu yıl 3, 10 ve 17 Şubat tarihlerinde düzenlenen etkinlik kapsamında 80. Grosser Preis von St. Moritz ödülü verilecektir.

 

Etkinliğin Resmi Saati Record koleksiyonuna ait zarif bir modeldir. Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu seri, markanın en önemli modelleri arasına girmeye adaydır. Tüm kalibreleri benzersiz özellikler sunan monokristalin silikon denge yayına sahip olduğu gibi, İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından ”kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

Daha fazlası!
White Turf - 1. Yarış Günü; At Yarışları; 2019
2019-02-03
At Yarışı
Longines, White Turf St. Moritz'in ilk yarış gününde zaman tuttu

İsviçreli saat markası Longines, Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olduğu White Turf St. Moritz'in ilk pazarında koşulan yarışların kronometresi olmaktan mutluluk duydu. St. Moritz Yarış Derneği'yle olan ortaklığı kapsamında, Longines ayrıca günün en önemli at yarışının da Unvan Ortağı'ydı: 17 Şubat'ta düzenlenecek Longines 80. Grosser Preis von St. Moritz için bir hazırlık yarışı olan Grand Prix Longines.

 

Yarışı Schiergen Dennis jokeyliğinde koşan New Agenda kazanırken ikinciliğe Bürgin Tim jokeyliğinde yarışan Fiesta, üçüncülüğe de Lingg Raphael jokeyliğinde yarışan Berrahri yerleşti.

 

Şubat ayının ilk üç pazar gününe yayılan geleneksel White Turf St. Moritz etkinliği 1907’den bu yana her yıl turizmiyle ünlü Graubüünden Gölü’nün donmuş yüzeyinde gerçekleştirilir. Her yıl 30.000'i aşkın ziyaretçiyi kendine çeken yarışlar, kış takviminin en önemli sportif ve sosyal etkinliklerinden biri olarak kabul edilir. Bu yıl 80. Grosser Preis von St. Moritz ödülünün verileceği etkinlik 3, 10 ve 17 Şubat günlerinde gerçekleşecektir.

 

Etkinliğin resmi saati Record koleksiyonuna ait zarif bir modeldir. Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu seri, markanın önde gelen modelleri arasına girmeye adaydır. Serinin tüm kalibreleri monokristalin silikon denge yayı ile benzersiz özellikler sunan bir mekanizmaya sahip olduğu gibi İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

Daha fazlası!
Fegentri Genel Kurulu ve Longines Fegentri Erkek ve Kadın Biniciler Dünya Şampiyonaları ödül seremonisi; At Yarışları; 2019
2019-02-02
At Yarışı
Fegentri Genel Kurulu ve Longines Fegentri Erkek ve Kadın Biniciler Dünya Şampiyonaları 2019 ödül seremonisi

İsviçreli saat markası Longines, 2019 FEGENTRI (Uluslararası Erkek ve Kadın Amatör Jokeyler Federasyonu) Genel Kurulu’nun Saint Moritz'de düzenlenen gala yemeğine bu yıl da katılmanın mutluluğunu yaşadı. Longines'i temsil eden İsviçre Marka Yöneticisi Christophe Jeanneret ve FEGENTRI’yi temsil eden Federasyon Başkanı Elie Hennau gala yemeği gecesinde 2018 Longines FEGENTRI Kadın Biniciler Dünya Şampiyonası’nı kazanan Alman binici Lilli-Marie Engels'e ve 2018 Longines FEGENTRI Erkek Biniciler Dünya Şampiyonası'nı kazanan İtalyan Alberto Berton'a ödüllerini takdim etmekten gurur duydu. Bu önemli başarılarını tebrik etmek için her iki biniciye de zarif Longines saatler hediye edildi.%break%Binicilik dünyasıyla güçlü bağlar kurmuş bir marka olan Longines amatör jokeyleri destekler ve FEGENTRI'nin Resmi Ortağı ve Saati'dir. Marka ayrıca, erkek ve kadın biniciler için düzenlenen Dünya Şampiyonası ile Longines FEGENTRI Kadın Biniciler Dünya Şampiyonası Sıralaması ve Longines FEGENTRI Erkek Biniciler Dünya Şampiyonası Sıralaması'na da adını vermiştir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam