Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr

Search

Dubai Dünya Kupası ve Longines Dubai Sheema Classic; At Yarışları; 2019
2019-03-30
At Yarışı
Dubai World Cup & Longines Dubai Sheema Classic 2019

Meydan Group'un tüm etkinliklerinin Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, 30 Mart günü Meydan Hipodromu'nun etkileyici tesislerinde düzenlenen Dubai Dünya Kupası'nın dokuz yarışında da zaman tutmaktan gurur duydu. İsviçreli marka aynı zamanda dünyanın en önemli çim pist yarışlarından olan ve William Buick jokeyliğinde koşan Old Persian'ın kazandığı Longines Dubai Shema Classic yarışına adını verdi. Old Persian’ın sahibi, antrenörü ve jokeyi Longines Pazarlama Genel Müdürü Matthieu Baumgartner ve Longines Orta Doğu Marka Yöneticisi Patrick Aoun'un elinden zarif saatler aldı.

 

Dubai Dünya Kupası Longines'e yarış gününün resmi saati olan Conquest V.H.P. “ Very High Precision” koleksiyonuna ait modeli tanıtma fırsatı da verdi. Mavi kadranlı bu model, analog bir saate göre çok yüksek hassasiyet seviyesi (± 5 sn./yıl) ve darbe ya da manyetik alana maruz kaldığında akrep ve yelkovanı yeniden ayarlama becerisiyle tanınan özel bir mekanizmaya sahiptir. Bu çekici özellikler sayesinde olağanüstü bir mekanizma statüsüne sahip olan bu saat ayrıca çok uzun bir pil ömrü ve daimi takvim sunmaktadır.

 

Daha fazlası!
Kiamichi; 63. koşu; Longines Golden Slipper
2019-03-23
At Yarışı
Stunning victory of Kiamichi at the 63rd run of the Longines Golden Slipper

23 Mart Cumartesi günü İsviçreli saat markası Longines, Rosehill Karnaval'nın 'Taçtaki Mücevheri´ olarak da bilinen Longines Golden Slipper'ın Unvan Ortağı, Resmi Zaman Turucusu ve Resmi Saati olarak altıncı yılını kutladı. Bu vesileyle, Longines Kiamichi ile yarışarak iki yaşındaki en zengin yarışın gıpta edilen unvanını kazanan jokey Damian Lane'in zaferinde zamanı ölçme şerefine erişti. Yarışın galibi olan atın sahibi, antrenörü ve jokey, Rosehill Gardens Hipodromu’nu dolduran heyecanlı kalabalığın önünde, Longines temsilcisinin elinden zarif Longines saatler aldılar.

Longines Golden Slipper Karnavalı elçileri The Rubens müzik grubunun lideri Sam Margin ve uluslararası model eşi Rosie Tupper yarış gününe katılarak, Longines Zarafet Ödülünü vermek üzere günün en zarif kadın at yarışı meraklısını seçtiler. Kazanana, bu etkinliğin zarafetini ve son derece farklı kıyafetini yansıtan olağanüstü güzellikte bir Longines saat takdim ettiler.

Longines Golden Slipper, markanın Record kolleksiyonundan bi model olan etkinliğin Resmi Saatini öne çıkarması için mükemmel bir ortam sundu. Markanın öncüsü olmaya aday olan bu seri, klasik zarafetle mükemmelliği bir araya getirir. Dahası, bu koleksiyonun otomatik saatleri İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) onaylı, benzersiz özelliklere sahip bir kronometre mekanizmasına sahiptir.

Daha fazlası!
Longines Gran Premio Latinoamericano; At Yarışları; 2019
2019-03-10
At Yarışı
Longines Gran Premio Latinoamericano 2019

Organización Latinoamericana de Fomento del Pura Sangre de Carrera'nın (OSAF) Resmi Ortağı olan Longines, Pazar günü Santiago'da (Şili) düzenlenen Longines Gran Premio Latinoamericano'nun tüm koşularında zaman tutuculuğu yapmaktan gurur duydu. 2019 Longines Gran Premio Latinoamericano'da günün koşusunu Jeremy Laprida'nın jokeyliğini yaptığı Ya Primo kazandı. 2019 Longines Carlos Campino Kupası ise Bernardo Leóon ile Lluvia de Plata'nın oldu. ‘Zarafet Bir Tavırdır’ sloganına her fırsatta hayat veren marka, etkinlik kapsamında ünlü Longines Zarafet Ödülü'nü de sundu. Seyirciler arasındaki en zarif kadın ve erkeğe Longines saatler hediye edildi.

 

Uzun süredir heyecanla beklenen bu yarış randevusunun izleyicileri, etkinliğin Resmi Saatini keşfetme fırsatı da yakaladı: Conquest V.H.P. “ Very High Precision” koleksiyonundan spor bir model. Bu saat, İsviçreli markanın öncüsü olduğu yüksek hassasiyet teknolojisini kullanır ve hassas kuvars kol saatlerinin varmış olduğu son noktadır. Conquest V.H.P. analog bir saate göre çok yüksek hassasiyet seviyesi (± 5 sn/yıl) ve darbe ya da manyetik alana maruz kaldığında akrep ve yelkovanı yeniden ayarlama becerisiyle tanınan özel bir mekanizmaya sahiptir. Bu Longines saatinin çekici özellikleri, çok uzun bir pil ömrü ve daimi bir takvim ile daha da çarpıcı hale gelmektedir.

 

Longines Gran Premio Latinoamericano, OSAF tarafından düzenlenen ve her yıl başka bir Latin Amerika ülkesinde gerçekleşen bir yarışmadır. Longines, kıtanın en önemli uluslararası Grup 1 at yarışı olarak kabul edilen bu etkinliğin Unvan Ortağı olmanın yanı sıra Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olmaktan da gurur duymaktadır. 2020 yılı Longines Gran Premio Latinoamericano buluşması Arjantin'de gerçekleşecektir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam