Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Longines Irish Champions Weekend; At Yarışları; 2019
2019-09-15
At Yarışı
Longines Irish Champions Weekend Yarışları

Longines Irish Champions Weekend Yarışları kapsamında Leopardstown'da düzenlenen QIPCO Irish Champion Stakes koşusunu Ryan Moore jokeyliğinde koşan Magical kazanırken, Curragh'da düzenlenen Comer Group International Irish St Leger yarışında birincilik Chris Hayes jokeyliğinde koşan Search For A Song'un oldu. Longines bu iki prestijli yarışta birincilik kazanan atların sahiplerine, antrenörlerine ve jokeylerine Longines saatler hediye etti.

Longines ayrıca Leopardstown ve Curragh hipodromlarında günün en zarif kadın ve erkek seyircisine Longines Zarafet Ödülü'nü sundu ve zarif saatler takdim etti.

Daha fazlası!
Longines Grosser Preis von Baden; At Yarışları; 2019
2019-09-01
At Yarışı
Longines Grosser Preis von Baden - 2018

Bugün Iffezheim yarış parkurunda koşulan tüm yarışlarda yine nefes kesici performanslara sahne olan Longines Grosser Preis von Baden, katılan tüm coşkulu yarış fanlarına keyifli anlar yaşattı. Uzun süredir beklenen 1. Grup Longines Grosser Preis von Baden yarışını, Donjah ve Laccario'nun önünde bitiren Ghaiyyath ile binicisi William Buick kazandı. Etkinliğin Unvan Ortağı v Resmi Zaman Turucusu olarak Longines, Ghaiyyath’'ın şampiyon takımına zarif saatler takdim etmekten mutluluk duydu.

Marka, Zarafet Elçisi Ingeborga Dapkunaite'i de etkinliğe katılmak üzere davet ederek ve katılanlar arasındaki Mariam Weiland adındaki en zarif kadın izleyiciye Longines Zarafet Ödülünü vererek, etkinliğe zarif bir dokunuş daha ekledi.

 

Longines Grosser Preis von Baden Resmi Saati

2019 Longines Grosser Preis von Baden'in Resmi Saati, Conquest “Very High Precision” koleksiyonundan bir modeldir; kuvars saat alanında yeni bir başarının temsilcisi olan bu saat, üstün hassasiyeti yüksek teknoloji ve markanın eşsiz zarafetiyle damgalanmış spor bir görünümle birleştirmektedir. Gümüş rengi kadrana sahip bu modelde, analog bir saat için çok yüksek hassasiyet seviyesine sahip oluşu (± 5 saniye/yıl) ve bir darbe ya da manyetik alana maruz kalışın ardından kendini otomatik olarak yeniden ayarlayabilme becerisiyle tanınan özel bir mekanizma vardır. Bu çekici özellikler sayesinde olağanüstü bir mekanizma statüsüne sahip olan bu saat ayrıca çok uzun bir pil ömrü ve daimi takvim sunmaktadır.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam