Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Longines FEI Jumping World Cup Western European League - Amsterdam; Jumping; 2019
2019-01-27
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Batı Avrupa Ligi - Amsterdam

İsveçli binici Henrik von Eckermann atı Toveks Mary Lou ile katıldığı Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası’nın 27 Ocak 2019’da düzenlenen Amsterdam ayağını kazandı. Pius Schwitzer’in (İsviçre) atı Cortney Cox ile ikincilik aldığı mücadelede Alman binici Daniel Deusser de atı Tobago Z ile üçüncü oldu. Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Batı Avrupa Ligi Serilerinin Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Saati olan İsviçreli saat markası Longines, bu önemli başarısını tebrik etmek için Henrik von Eckermann’a zarif bir saat hediye etmekten mutluluk duydu.

Daha fazlası!
Longines FEI Jumping World Cup North American League - Guadalajara; Jumping; 2019
2019-01-27
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Kuzey Amerika Ligi - Guadalajara

Meksikalı binici Salvador Onate atı Big Red ile 27 Ocak 2019 günü The Guadalajara Country Club’da düzenlenen Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Kuzey Amerika Ligi ayağında kendi ülkesinde birincilik kazandı. Yarışmaya V.I.P. ile katılan İspanyol Paola Amilibia ikinci olurken, üçüncülük de D Amour From Second Life Z ile katılan Simon Nizri’nin (İsrail) oldu.

 

Onate’ye bu büyük başarısını tebrik etmek için zarif bir Longines saat hediye edildi. İsviçreli saat markası, Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Kuzey Amerika Ligi serilerinin Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Saatidir.

Daha fazlası!
Longines FEI Jumping World Cup Western European League - Longines CSI 5* Basel; Jumping; 2019
2019-01-13
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Batı Avrupa Ligi - Longines CSI 5* Basel

FEI’in Resmi Ortağı, Resmi Kronometresi ve Resmi Saati olan Longines, aynı zamanda Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ - Batı Avrupa Ligi’nin de Unvan Ortağı’dır. Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Batı Avrupa Ligi’nin Pazar günü gerçekleşen İsviçre ayağını Martin Fuchs (İsviçre) ve atı Clooney kazanırken ikinciliği Marc Houtzager (Hollanda) ve Sterrehof's Calimero, üçüncülüğü de Pieter Devos (Belçika) ve Apart aldı. Yarışmanın galibine zaferini taçlandıran zarif bir Longines saat hediye edildi.

 

Cuma günü gerçekleşen Longines Grand Prix’sini ise, mücadeleye Delux van T & L ile katılan Niels Bruynseels (Belçika) kazandı. İkinciliğe Marc Houtzager (Hollanda) ve Sterrehof's Calimero, üçüncülüğe de Philippe Rozier (Fransa) ve Cristallo A Lm yerleşti.

 

Logines CSI Basel ayrıca Longines’e etkinliğin Resmi Saati olan Record koleksiyonuna ait sedef kadranlı ve pırlantalı zarif modelini tanıtmak için de harika bir fırsat sundu. Record serisi, klasik zarafet ile mükemmelliği bir araya getirerek markanın simgesi olmayı amaçlıyor. Bu serinin tüm kalibreleri benzersiz özellikler sunan monokristalin silikon denge yayına sahip olduğu gibi, İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

 

Marka ve Longines CSI Basel ortaklığı, markanın binicilik sporlarına olan geleneksel bağlılığını vurgularken bu alandaki büyük aktörlerden biri olduğunu da kanıtlamıştır. Longines, kurulduğu günden bu yana binicilik dünyasıyla ilişki halinde olmuştur. Binicilikle ilgili motiflerle süslenmiş Longines saatlerin bilinen en eski modeli, binicilik temalı şık bir cep saati serisine öncülük eden 1869 yılına ait bir modeldir. Binicilik dünyasıyla kurulan bu ilk ilişkiler, Saint-Imier’li saat markasını binicilik müsabakaları için zaman tutuculuğunda ilerlemeye teşvik etmiştir. Marka ilk kronograf mekanizması olan efsanevi 20H’yi 1878’de geliştirir. İsviçreli markanın bir engel atlama etkinliğiyle kurduğu ilk iş birliği ise 1912 yılında gerçekleşir. Longines günümüzde binicilik dünyasına ve farklı binicilik disiplinlerine tutkuyla bağlıdır.

Daha fazlası!
Longines China Tour; Guangzhou
2019-01-06
Engel Atlama
Longines Çin Turu - Guangzhou

Bu hafta sonu düzenlenen Longines Çin Turu’nun Guangzhou ayağına, Cognac du Vlist Z ile yarışan Fransız binici Olivier Guillon’un Longines Grand Prix’sinde kazandığı zafer damgasını vurdu. İkinci sıraya Yu Long Qi Ki ile yarışan Çinli Tongyan Liu’nun yerleştiği yarışta, üçüncülüğü de Freedom ile yarışan Hong Kong’lu Patrick Lam aldı.

 

Fransız binici, Cumartesi günü düzenlenen Longines Challenge yarışmasını da birincilikle tamamladı. Mücadelede ikincilik Zafira ile yarışan Jeroen De Winter’in, üçüncülük de Syrius du Bocoage ile yarışan Maodong Yuan’ın oldu.

 

Longines Çin Turu’nun Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan İsviçreli saat markası Longines, Guangzhou ayağının Resmi Saati olarak Record koleksiyonuna ait kadın modelini de tanıttı. Pırlanta indekslere sahip sedef kadranlı bu saat, İsviçre Kronometre Resmi Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak onaylanmıştır.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam