Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Longines 2019 BAE Engel Atlama Milletler Kupası; Engel Atlama; 2019
2019-02-24
Engel Atlama
Longines 2019 BAE Engel Atlama Milletler Kupası

23 Şubat 2019 Cumartesi günü, Talisman de Mazure ile yarışan Mario Stevens, Bud Spencer ile yarışan Schlüsselburg, Fidelius G ile yarışan Miriam Schneider ve Catokia ile yarışan Philipp Weishaupt'tan oluşan Almanya Takımı, Abu Dhabi'deki BAE FEI Engel Atlama Milletler Kupasında birinciliği kazandı. İrlanda Takımı ikinci sıraya yerleşirken, BAE Takımı kendi anavatanında üçüncülüğün sahibi oldu. İki gün öncesinde ise, kazanan takımın üyelerinden biri olan Philipp Weishaupt, Longines tarafından sunulan BAE FEI Engel Atlama Milletler Kupasında Catokia ile zafere koştu. Onu Carallo ile yarışan Danimarkalı Tina Lund ve James V.D Oude Heihoef ile yarışan Abdullah Mohd Al Marri (BAE) takip etti. Bu etkinliğin Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Saati olan Longines, yarışmaların kazananlarını zarif kol saatleri ile ödüllendirmekten gurur duydu.  

Bu vesileyle, İsviçreli saat markası etkinliğin Resmi Saati olan Conquest V.H.P. “ Very High Precision” sunmaktan mutluluk duydu; olağanüstü hassasiyeti yüksek teknik özellikler ve markanın benzersiz zarafetinin damgasını taşıyan sportif bir görünümle birleştiren model, kuvars saat alanında yeni bir başarıdır.

Daha fazlası!
Amerika Longines FEI Engel Atlama Milletler Kupası; Wellington Palm Springs; Engel Atlama; 2019
2019-02-17
Engel Atlama
Amerika Longines FEI Engel Atlama Milletler Kupası - Wellington Palm Beach

17 Şubat 2019 günü, Palm Springs Wellington'da yapılan Longines FEI Engel Atlama Milletler KupasıTM serisinin ilk ayağında Cor Bakker ile yarışan Fernando Martinez Sommer, Victer Finn DH Z ile yarışan Eugenio Garza Perez, Tino la Chapelle ile yarışan Juan Jose Zendejas Salgado ve Hortensia van de Leeuwerk ile yarışan Manuel Gonzalez Dufrane'dan oluşan Meksika Takımı zaferin sahibi oldu. Podyumu, kendi anavatanlarında yarışan Amerikalı binicilerin önüne geçen İsrail Takımı tamamladı.

15 Şubat'ta ise, Imerald van’t Voorhof ile yarışan İrlandalı Paul O’Shea Longines Grand Prix'sinde birinciliği kazandı. Onu Royce ile yarışan Margie Goldstein-Engle ve Coulas van de Broy Z ile yarışan Juan Manuel Gallego (COL) takip etti. Bu dünya çapındaki engel atlama etkinliğinin Resmi Ortağı, Zaman Tutucusu ve Saati olan Longines, her iki yarışmanın kazananlarını zarif saatlerle ödüllendirmekten gurur duydu.

Daha fazlası!
Longines Masters of Hong Kong; Engel Atlama; 2019
2019-02-17
Engel Atlama
2019 Longines Masters of Hong Kong

Longines Masters Serisinin Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Saati olan İsviçreli saat firması, 15-17 Şubat tarihleri arasında AsiaWorld-Expo'da yapılan Asya ayağında gururla yer aldı. Dünyanın en iyi binicilerini ve atlarını nefes kesen engel atlama yarışlarında bir araya getiren Longines Masters of Hong Kong, eğlence, şıklık ve gastronomi ile performansını doruğa çıkardı.

 

Yarışmanın son gününe Longines Grand Prix'sinde Chablis ile yarışan İrlandalı binici Denis Lynch muhteşem zaferi damgasını vurdu. Simon Delestre (FR) ve Uccello de Will ikinciliği alırken, Pius Schwizer (CH) ve About A Dream üçüncülüğü elde etti. Cumartesi günü, Longines Speed Challenge'da şampiyonluğu Christy JNR'a binen İrlandalı Bertram Allen kazandı. Engel cezası dört yerine sadece iki saniye olduğundan binicileri hızlanmaya zorlayan bu yarışma, turun en hızlı etkinliği olarak biliniyor. Bu yarışta Vestale de Mazure HDC adlı atla binici Patrice Delaveau ikinciliği alırken, Ayade de Septon Et HDC adlı atla yarışan vatandaşı Kevin Staut podyumu tamamladı.

 

Longines Masters of Hong Kong'un seçkin konukları

 

Bu ışıltılı etkinlik aynı zamanda Longines'in bazı çok özel konukları ağırlaması için mükemmel bir fırsat oldu. Cumartesi günü yapılan Longines Speed Challenge'da Fransız top model Ilona Smet, Kanadalı influencer ve fotoğrafçı Alen Palander ve Tayvanlı sanatçı Marcus Chang duygu ve aksiyon dolu anlara şahit olmak üzere markaya eşlik etti. Serideki üç kıtayı temsil eden ve Longines şıklığını mükemmel şekilde yansıtan Markanın bu üç arkadaşı, 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında New York'da yapılacak olan 2018/2019 serisinin son aşamasında da yer alacak.

 

Pazar günü ise Longines, Zarafet Elçisi olan ünlü sanatçı Aaron Kwok'u etkinliğin büyük finali olan Longines Grand Prix'sinde ağırlamaktan büyük mutluluk duydu. Bu bir çok yeteneğe sahip ünlü, Ödül Törenine katıldı ve kazanan biniciye kupa ile birlikte bir Longines saat takdim etti. Aaron Kwok ayrıca bu fırsatı değerlendirerek Longines mağazasında hayranlarıyla buluştu.

 

 

Etkinliğin Resmi Saati Conquest V.H.P. “Very High Precision” 

 

Longines Masters of Hong Kong'da, Longines Conquest V.H.P. “Very High Precision” saatin bir modelini etkinliğin Resmi Saati olarak lanse etmekten gurur duydu. Kuvars saat alanında yeni bir başarının temsilcisi olan bu seri, üstün hassasiyeti yüksek teknoloji ve markanın eşsiz zarafetiyle damgalanmış spor bir görünümle birleştirmektedir. Analog bir saat için çok yüksek hassasiyet seviyesine sahip özel mekanizması (± 5 saniye/yıl) ve bir darbe ya da manyetik alana maruz kalışın ardından GPD (dişli konum tespiti) sistemini kullanarak kendini otomatik olarak yeniden ayarlayabilen ibreleriyle tanınan Conquest V.H.P. uç noktada hassasiyetin standardı haline gelmiştir. Lanse edilen model zarif mavi kadrana sahiptir Village Prestige'de bulunan Longines Mağazasında daha bir çok koleksiyonla birlikte keşfedilmeyi beklemektedir.

Daha fazlası!
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Batı Avrupa Ligi - Jumping International de Bordeaux; Engel Atlama; 2019
2019-02-10
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Batı Avrupa Ligi - Jumping International de Bordeaux

Engel Atlama Dünya Kupası serilerinin Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan İsviçreli saat markası Longines, Alman binici Daniel Deusser'in atı Tobago Z ile aldığı galibiyete tanıklık etmekten mutluluk duydu. İkinciliğe Belçikalı binici Gregory Wathelet ve atı Iron Man van de Padenborre'in yerleştiği mücadelede üçüncülük de İspanyol binici Eduardo Alvarez Aznar ve atı Rokfeller de Pleville Bois Margot'nun oldu. Longines, bu büyük başarısını tebrik etmek için Daniel Deusser'a zarif bir Longines saat hediye etmenin onurunu yaşadı.

Longines ayrıca hafta sonu boyunca etkinliğin Resmi Saati olan Conquest V.H.P. “Very High Precision” modelini tanıtma fırsatı da yakaladı. Kuvars alanında yeni bir başarının temsilcisi olan bu saat olağanüstü hassasiyet ve yüksek teknik özellikleri, markanın imzasını taşıyan sportif bir görünümle bir araya getirir. Gümüş kadranlı saat ultra hassas bir mekanizmaya (+- 5 saniye/yıl) ve bir daimi takvime sahiptir.
 

Longines FEI Dünyanın En İyi Engel Atlama Binicisi ve Atı Ödülleri

Longines ve FEI ayrıca, 2018’de engel atlama branşında resmi olarak dünyanın en yüksek puanını alan ata ve biniciye, Longines FEI Dünyanın En İyi Engel Atlama Atı ve Binicisi Ödüllerini sunarak binicilikte mükemmelliği teşvik etmekten büyük mutluluk duymuştur. 2018'nin en önemli engel atlama yarışmalarından bazılarında önemli dereceler alan İsviçreli binici Steve Guerdat, Longines Sıralaması'nda 3050 puan alarak, yılı 2995 puan alan Harrie Smolders (Hollanda) ile 2936 puan alan Marcus Ehning’in (Almanya) önünde bitirdi. 2018 Longines FEI Dünyanın En İyi Engel Atlama Atı Ödülü ise, özellikle Dünya Binicilik Oyunları'nda unutulmaz bir zafer kazanan İsveçli kısrak Albfuehren’s Bianca’nın oldu.

Longines Fransa Marka Yöneticisi Frederic Bondoux ve FEI Sponsorluk ve Etkinlik Yönetimi Müdürü Alix Rossi, Steve Guerdat ve Albfuehren’s Bianca’nın temsilcilerine zarif Longines saatler ve markanın amblemi olan kanatlı kum saati şekilli kupa replikaları takdim etti.

FEI'nin en önemli ortağı olan Longines, 3-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Göteborg™da düzenlenecek ve dünyanın en iyi binicilerini ve atlarını bir araya getirecek olan Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Final’ini heyecanla beklemektedir.

Daha fazlası!
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Kuzey Amerika Ligi - Wellington; Alp Disiplini Kayak; 2019
2019-02-03
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Kuzey Amerika Ligi - Wellington

Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Kuzey Amerika Ligi'nin 3 Şubat 2019 Pazar günü düzenlenen Wellington ayağında birincilik Carlchen W isimli atıyla Alex Granato'nun oldu. Kanadalı binici Mario Deslauriers atı Bardolina ile ikinci olurken İsviçreli Beat Mändli ve atı Dsarie üçüncü sıraya yerleşti. İsviçreli saat markası Longines, bu önemli başarısını tebrik etmek için Alex Granato'ya zarif bir saat hediye etmenin mutluluğunu yaşadı.


Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Kuzey Amerika Ligi'nin Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, aynı zamanda etkinliğin Resmi Saati olan Conquest V.H.P. “Very High Precision” modelini tanıtma fırsatı da yakaladı. Olağanüstü hassasiyeti yüksek teknik özellikler ve sportif bir görünümle bir araya getiren model, kuvars saat alanında yeni bir başarının temsilcisidir.
Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam