Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr

Search

Lozan; yeni ayak; Longines Masters Serisi
2019-03-18
Engel Atlama
Lausanne, new leg of the Longines Masters Series

20 - 23 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Yeni Longines Masters of Lausanne, Federation Equestre International (FEI) (Uluslararası Binicilik Federasyonu) da dahil olmak üzere 50'den fazla sporla ilgili oluşuma evsahipliği yapan Lozan şehrinde yarışacak olan dünyanın en iyi engel atlama binicileri ve atları ile sporun güzelliğini kutluyor.

Sporun ve yaşam tarzının en iyisini bir araya getiren benzersiz Longines Masters imza konsepti, ilk kez açık havaya çıkarak, ikonik Longines Speed Challenge, Masters Power ve Longines Grand Prix'sinin de yer aldığı dört yarışma dolu gün sunuyor. Prestijli ortak markalar, ünlü konuklar, benzersiz alışveriş deneyimleri, kaliteli yemekler ve aile aktiviteleri ile, Longines Masters of Lausanne spor ve sosyal aktivite takviminde vazgeçilmez bir etkinlik olmaya aday.

Her biri 100'ü aşkın ülkede yayınlanarak 260 milyondan fazla haneye ulaşan Longines Masters etkinlikleri, bu kapsamlı dijital yayının avantajından yararlanarak eşi görülmemiş bir küresel izleyici kitlesine ve dünyanın her yerinden yeni sporseverlere ulaşmaktadır.

Daha fazlası!
Longines Global Şampiyonlar Turu - Doha; Engel Atlama; 2019
2019-03-03
Engel Atlama
Longines Global Champions Tour of Doha 2019

2019 sezonu, Longines Global Şampiyonlar Turu’nun üst düzey engel atlama biniciliğini yeni mekanlara taşıyarak genişlemesiyle, 20 etkinlikten oluşan olağanüstü bir kıtalar arası seriye şahit olacak. Bu yıl tura heyecan verici üç yeni durağın, Stockholm, Montreal ve New York'un da dahil edilmesiyle, tur Amerika'dan Avrupa'ya, Asya'dan Orta Doğu'ya tüm dünyada izini bırakacak. Bu yıl ilk defa Turun sonraki durakları arasında Meksiko, Şangay, Monako, Paris ve Roma gibi ikonik kentler yer alacak. Prestijli final ise New York'taki Governor Island'da düzenlenecek. Turun kapanışı, her ayağın Longines Global Şampiyonlar Turu Grand Prix'sini kazanan binicileri karşı karşıya getirecek olan, Prag'daki Longines Global Şampiyonlar Turu Süper Grand Prix'si ile yapılacak.

Turun Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan İsviçreli saat markası Longines, yarışların ilk ayağında Usual Suspect d’Auge ile yarışan Julien Epaillard'ın (Fransa), Doha Longines Global Şampiyonlar Turu Grand Prix’sinde aldığı galibiyete tanıklık etmekten mutluluk duydu. Breen bu zaferi ile turun ilk altın biletini kazanarak, sonraki ayakların kazananları ile karşılaşacağı Longines Global Şampiyonlar Süper Grand Prix’sine katılma hakkı elde etti. Yarışmada ikincilik Ben Maher (Büyük Britanya) ve atı Explosion W'nin olurken üçüncü sıraya da Nicola Philippaerts (Belçika) ve H&M Chilli Willi yerleşti.

Seyirciler hafta sonu boyunca Conquest V.H.P. “Very High Precision” Chronograph modelini keşfetme fırsatı da yakaladı. Kuvars alanında yeni bir başarının temsilcisi olan bu saat olağanüstü hassasiyet ve yüksek teknik özellikleri, markanın imzasını taşıyan sportif bir görünümle bir araya getirir. Analog bir saat için çok yüksek hassasiyet seviyesine sahip özel mekanizması (± 5 saniye/yıl) ve bir darbe ya da manyetik alana maruz kalışın ardından kendini otomatik olarak yeniden ayarlayabilen ibreleriyle tanınan Conquest V.H.P., uç noktada hassasiyetin standardı haline gelmiştir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!
Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin. 3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz
%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı
En fazla üç ürün karşılaştırılabilir
Tamam
Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz? Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?
İptal
Tamam