Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr

Search

Longines Balve Optimum Unvan Ortağı,
2019-03-28
Engel Atlama
Longines becomes Title Partner of the Longines Balve Optimum

İsviçreli saat markası Longines, Unvan Ortağı, Resmi Saati ve Resmi Zaman Tutucusu olarak LONGINES BALVE OPTIMUM Engel Atlama ve At Terbiyesi yarışması ile olan yeni iş birliğini ilan etmekten mutluluk duyar. Bundan 70 yıl önce başlayan bu muhteşem spor etkinliği, 13-16 Haziran tarihleri arasında Balve'de (Almanya) bulunan zarif Wocklum Şatosu'nda yapılacaktır.
 

Geleneklerin üzerine kurulu ancak yüzü geleceğe dönük olan bu prestijli binicilik randevusu, Direktörü Rosalie Freifrau von Landsberg-Velen tarafından vurgulanan net bir vizyona sahiptir: “ Bu yıl Balve'de tarih yazacağımız için inanılmaz derecede mutlu ve gururluyuz. Longines, yeni adıyla LONGINES BALVE OPTIMUM etkinliği için harika bir ortaktır. İlkemiz olan “geleceğin köklere ihtiyacı vardır” sözünü temel alıyor ve Longines'le gelenek, dakiklik, motivasyon, bilgi birikimi, üstün performans, zarafet, binicilik sporlarına ve atlara duyulan tutku gibi çeşitli değerleri paylaşıyoruz. LONGINES BALVE OPTIMUM, Sauerland'ın ayakları yere basan karakterini dünyaca tanınan Longines markası ile birleştirerek, bölge sınırlarının çok daha ötesinde parıldayan bir isim olmayı hedefliyor. Harika bir etkinlik vadeden harika bir ortaklık."

%break%Longines Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner ise şunları söyledi: " Longines markasının adının bugünden itibaren LONGINES BALVE OPTIMUM ile de anılacağını ilan etmekten büyük bir gurur duyuyoruz. Bu yeni ortaklık, binicilik dünyasına duyduğumuz bir buçuk yüz yıllık geçmişe sahip tutkuyu daha da sağlamlaştırdı. Longines olarak, özellikle geleneksel değerlerimiz olan zarafet ve performansla aynı çizgide olan etkinlikleri desteklemeye büyük önem veriyoruz; LONGINES BALVE OPTIMUM bu değerleri mükemmel şekilde barındırmaktadır. Longines’in 1830'lu yıllardan, yani en erken dönemlerinden bu yana varlığını sürdürdüğü Almanya ile kurmuş olduğu bağları güçlendiren bu heyecan verici spor etkinliğinde yer almak için sabırsızlanıyoruz.”


Longines gururlu bir at başı oyulmuş bir cep saati ürettiği 1869’dan bu yana binicilik dünyasının içindedir. 1912 yılına gelindiğinde ise, İsviçreli saat markası Portekiz’deki uluslararası bir engel atlama yarışması ile ilk ortaklığını kurmuştur. Longines’in binicilik sporlarıyla olan ilişkisi engel atlama, düz yarış, dayanıklılık yarışı, at terbiyesi, arabalı yarış ve üç günlük yarışma karşılaşmalarını kapsamaktadır.
Daha fazlası!
Lozan; yeni ayak; Longines Masters Serisi
2019-03-18
Engel Atlama
Lausanne, new leg of the Longines Masters Series

20 - 23 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Yeni Longines Masters of Lausanne, Federation Equestre International (FEI) (Uluslararası Binicilik Federasyonu) da dahil olmak üzere 50'den fazla sporla ilgili oluşuma evsahipliği yapan Lozan şehrinde yarışacak olan dünyanın en iyi engel atlama binicileri ve atları ile sporun güzelliğini kutluyor.

Sporun ve yaşam tarzının en iyisini bir araya getiren benzersiz Longines Masters imza konsepti, ilk kez açık havaya çıkarak, ikonik Longines Speed Challenge, Masters Power ve Longines Grand Prix'sinin de yer aldığı dört yarışma dolu gün sunuyor. Prestijli ortak markalar, ünlü konuklar, benzersiz alışveriş deneyimleri, kaliteli yemekler ve aile aktiviteleri ile, Longines Masters of Lausanne spor ve sosyal aktivite takviminde vazgeçilmez bir etkinlik olmaya aday.

Her biri 100'ü aşkın ülkede yayınlanarak 260 milyondan fazla haneye ulaşan Longines Masters etkinlikleri, bu kapsamlı dijital yayının avantajından yararlanarak eşi görülmemiş bir küresel izleyici kitlesine ve dünyanın her yerinden yeni sporseverlere ulaşmaktadır.

Daha fazlası!
Longines Global Şampiyonlar Turu - Doha; Engel Atlama; 2019
2019-03-03
Engel Atlama
Longines Global Champions Tour of Doha 2019

2019 sezonu, Longines Global Şampiyonlar Turu’nun üst düzey engel atlama biniciliğini yeni mekanlara taşıyarak genişlemesiyle, 20 etkinlikten oluşan olağanüstü bir kıtalar arası seriye şahit olacak. Bu yıl tura heyecan verici üç yeni durağın, Stockholm, Montreal ve New York'un da dahil edilmesiyle, tur Amerika'dan Avrupa'ya, Asya'dan Orta Doğu'ya tüm dünyada izini bırakacak. Bu yıl ilk defa Turun sonraki durakları arasında Meksiko, Şangay, Monako, Paris ve Roma gibi ikonik kentler yer alacak. Prestijli final ise New York'taki Governor Island'da düzenlenecek. Turun kapanışı, her ayağın Longines Global Şampiyonlar Turu Grand Prix'sini kazanan binicileri karşı karşıya getirecek olan, Prag'daki Longines Global Şampiyonlar Turu Süper Grand Prix'si ile yapılacak.
 

Turun Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan İsviçreli saat markası Longines, yarışların ilk ayağında Usual Suspect d’Auge ile yarışan Julien Epaillard'ın (Fransa), Doha Longines Global Şampiyonlar Turu Grand Prix’sinde aldığı galibiyete tanıklık etmekten mutluluk duydu. Breen bu zaferi ile turun ilk altın biletini kazanarak, sonraki ayakların kazananları ile karşılaşacağı Longines Global Şampiyonlar Süper Grand Prix’sine katılma hakkı elde etti. Yarışmada ikincilik Ben Maher (Büyük Britanya) ve atı Explosion W'nin olurken üçüncü sıraya da Nicola Philippaerts (Belçika) ve H&M Chilli Willi yerleşti.
 

Hafta sonu boyunca, izleyiciler Conquest V.H.P. “ Very High Precision” Chronograph modelini keşfetme fırsatı buldu; olağanüstü hassasiyeti yüksek teknik özellikler ve markanın benzersiz zarafetinin damgasını taşıyan sportif bir görünümle birleştiren model, kuvars saat alanında yeni bir başarıdır. Analog bir saat için çok yüksek hassasiyet seviyesine sahip özel mekanizması (± 5 saniye/yıl) ve bir darbe ya da manyetik alana maruz kalışın ardından kendini otomatik olarak yeniden ayarlayabilen ibreleriyle tanınan Conquest V.H.P., uç noktada hassasiyetin standardı haline gelmiştir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam