Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Longines Masters of New York; Engel Atlama; 2019
2019-04-28
Engel Atlama
Longines Masters of New York 2019

Longines'in Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olduğu Longines Masters serilerinin üçüncü ayağı, binicilerin en iyi zamanlamayı yakalamaya çalıştığı ve her faulün dört yerine iki ceza puanı aldığı Longines Hız Yarışı ile geçtiğimiz Cuma günü açıldı. Bu heyecan dolu yarışı Lucifer V ile yarışan Nayel Nassar kazanırken ikinciliğe  Bull Run's Faustino de Tili ile yarışan Kristen Vanderveen, üçüncülüğe ise Insolente Des Dix Bonniers ile yarışan Olivier Philippaerts yerleşti.

 

Longines aynı gece, Marka Arkadaşları Fransız manken Ilonat Smet, Kanadalı yapımcı Alen Palander ve Tayvanlı aktör ve şarkıcı Marcus Chang'i ağırlamanın ve bu kapalı saha serisinin Paris ve Hong Kong ayaklarına da katılmış olan bu önemli isimlerle çıktığı kıtalar arası yolculuğu harika bir şekilde noktalamanın mutluluğunu yaşadı.

Marka, Cumartesi günü ise kurucu ortağı olduğu ve biniciliğin iki büyük gücü olan Amerika Birleşik Devletleri ile Avrupa'yı karşı karşıya getiren yenilikçi transatlantik engel atlama yarışması Riders Masters Cup'a desteğini verdi. Geçtiğimiz Aralık ayında Paris'ten de zaferle ayrılan ve Pius Schwizer, Edward Levy, Olivier Philippaerts, Darragh Kenny ve Harrie Smolders'ten oluşan Avrupa takımı bu yarışmanın da galibi oldu.

 

Pazar günü sona eren Longines Masters of New York, öğleden sonra düzenlenen ve etkinliğin hem en önemli yarışı hem de finali olan Longines Grand Prix'sinde etkinlik kapsamında ikinci zaferini alan Nayel Nassar'ın olağanüstü galibiyetiyle tamamlandı. Yarışmada Une de l'Othain ile yarışan Harrie Smolders (Hollanda) ikinci, H&M Cue Channa 42 ile yarışan Olivier Philippaerts (Belçika) ise üçüncü oldu. Bu önemli galibiyetini tebrik etmek için Mısırlı biniciye etkinliğin ikonlaşmış kupasının yanı sıra Longines Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner’ın elinden zarif bir Longines saat takdim edildi.

 

Longines Masters of New York'un Resmi Saati

Bu birinci sınıf engel atlama etkinliği esnasında Longines, marka için çok önemli iki değer olan teknik mükemmellik ile geleneksek zarafeti bir araya getiren yeni HydroConquest koleksiyonunu tanıtmaktan gurur duydu. Büyüleyici su sporları dünyasından ilham alan bu yeni ve zarif modeller, tarzına ışıltı ve modernlik katan renkli seramikten bir diskle güzelleştirilmiş bir çerçeveye sahiptir. Koleksiyonun ayırt edici özellikleri arasında 300 metreye kadar su geçirmezlik, tek yöne döndürülebilen çerçeve, vidalı kurma kolu ve arka kasa, kurma kolu muhafazası ve dalış için entegre uzatma sistemine sahip çift emniyetli katlanabilir bir toka vardır.
Daha fazlası!
Longines; Unvan Ortağı; Longines PfingstTurnier Wiesbaden
2019-04-23
Engel Atlama
Longines becomes the Title Partner of the Longines PfingstTurnier Wiesbaden

Kurulduğu yıllardan bu yana binicilik dünyasına tutkuyla bağlı olan İsviçreli saat markası Longines, binicilik sporlarıyla olan ilişkilerini Longines PfingstTurnier Wiesbaden'in Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olarak güçlendirmekten mutluluk duymaktadır. WRFC tarafından 90 yıl önce yaratılan ve engel atlama, at terbiyesi, üç günlük yarışma ve atlı jimnastik disiplinlerini bir araya getiren bu uluslararası müsabaka 7-10 Haziran 2019 tarihlerinde Biebrich Schlosspark'ta gerçekleşecek. Etkinlik, Longines'in adını vermekten gurur duyduğu Longines Großer Preis der Landeshauptstadt Wiesbaden Grand Prix'si ile kapanacak.

 

“WRFC ve Longines'in sürekliliği fırsatlarla harmanlayan bu yeni ortaklığından mutluluk duyuyoruz“ diyen WRFC Başkanı Kristina Dyckerhoff, sözlerine şöyle devam etti:“ Atlar ben ve iş arkadaşlarım için olduğu kadar Longines için de mutlak bir odak noktası. Bu karşılaşmanın geleneğinden aldığı önemli güç, binicilik sporlarına olan sevgimiz ve Biebrich Schlosspark'ın eşsiz ortamıyla bir araya gelerek her yıl benzersiz bir etkinlik yaratıyor. Longines ile ortak olarak gerçekleştireceğimiz bir sonraki etkinliği iple çekiyoruz.”Longines Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner ise duygularını şöyle ifade etti: " Longines'in Wiesbadener Reit- und Fahr-Club ile kurduğu iş birliğinden ve Longines PfingstTurnier Wiesbaden'in Unvan Ortağı olmasından büyük gurur duyuyoruz. Önemli bir tarihe sahip olan bu etkinlik, hem binicilik sporlarının hem de Longines'in çok önemsediği gelenek, zarafet ve performans değerleriyle bağdaşmaktadır.  Markamız bir buçuk yüzyılı aşkın süredir binicilik sporlarıyla ilişki içindedir. Etkinlik kapsamında gerçekleşecek tüm karşılaşmalarda zaman tutma uzmanlığımızı ve teknik becerimizi sunacağımız için çok heyecanlıyız.”

Longines vakur bir at başı oyulmuş bir cep saati ürettiği 1869’dan bu yana binicilik dünyasının içindedir. 1912 yılına gelindiğinde ise, İsviçreli saat markası Portekiz’deki uluslararası bir engel atlama yarışması ile ilk ortaklığını kurmuştur. Longines günümüzde binicilik sporlarının engel atlama, at terbiyesi, atlı araba, atlı dayanıklılık, üç günlük yarışma ve at yarışı disiplinleri ile ilişki içindedir.
Daha fazlası!
Longines Global Şampiyonlar Turu - Miami; Engel Atlama; 2019
2019-04-20
Engel Atlama
Longines Global Champions Tour of Miami 2019

Longines Global Şampiyonlar Turu'nun üçüncü ayağı bu hafta sonu dünyanın en iyi jokeyleri ve atlarını South Beach’te topladı. Turun Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, hafta sonunun en önemli mücadelesi olan Longines Global Şampiyonlar Turu Miami Beach Grand Prix’sini kazanan Belçikalı Pieter Devos ve jokeyliğini yaptığı Claire Z’nin galibiyetine kronometresiyle tanıklık etmenin gururunu yaşadı. Don VHP Z N.O.P. ile yarışan Hollandalı Harrie Smolders’in ikinci olduğu yarışmada üçüncülük de H&M Indiana ile yarışan İsveçli Malin Baryard-Johnsson'un oldu. Longines ABD Marka Müdürü Pascal Savoy, bu muhteşem performansını kutlamak için Pieter Devos'a zarif bir Longines saat takdim etti.

Cumartesi gününün önce çıkan mesajı, Longines’in “Zarafet bir Tavırdır” sloganı ile bütünleşen, kalpten gelen zarafet oldu. Longines Global Şampiyonlar Turu Miami Beach Grand Prix’si esnasında Longines, maddi sıkıntı yaşayan çocuklar için bağış toplayan yardım derneği JustWorld International’a, atlanan her Longines engeli için 200 porsiyon yemeğin bağışlandığı “Longines Clear The Jump” programı ile destek verdi. Etkinlik kapsamında Longines JustWorld International’a toplamda 5000 porsiyon yemek bağışladı.

Longines, hafta sonunda etkinliğin Resmi Saati olan HydroConquest koleksiyonuna ait bir modeli tanıtmanın da gururunu yaşadı. Su sporlarının büyüleyici dünyasından ilham alan ve teknik mükemmellik ile geleneksel zarafeti bir araya getiren HydroConquest koleksiyonu, okyanus kıyısında gerçekleşen bu prestijli binicilik etkinliği ile mükemmel bir uyum yakaladı.

Daha fazlası!
Longines Global Şampiyonlar Turu Meksiko ayağı; Engel Atlama; 2019
2019-04-12
Engel Atlama
Longines Global Champions Tour of Mexico 2019

Longines'in Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olduğu Longines Global Şampiyonlar Turu'nun Meksiko'da düzenlenen ikinci ayağı, geçtiğimiz Pazar günü Belçikalı binici Jerome Guery ve atı Quel Homme de Hus'un aldığı baş döndürücü zaferle tamamlandı. Longines Genel Müdür Yardımcısı Charles Villoz, bu önemli başarısını tebrik etmek için Jerome Guery'e zarif bir Longines saat takdim etti.

Heyecan dolu mücadelelerle geçen hafta sonu, aynı zamanda Longines'e etkinliğin Resmi Saati olan ve markanın ayırt edici özelliklerinden teknik mükemmellik ve geleneksel mükemmelliği bir araya getiren HydroConquest koleksiyonuna ait modeli tanıtma fırsatı da verdi. Bu modelin renkli seramik bir diskle güzelleştirilen çerçevesi saate ışıltı ve modern bir stil katmaktadır.

Longines 12 Nisan Cuma günü Meksiko’nun Polanco semtindeki Palacio de Hierro butiğinde düzenlenen özel bir etkinlikle Longines HydroConquest koleksiyonuna yeni eklenen, tümüyle seramikten yapılmış bir modelin lansmanını gerçekleştirdi. Longines Genel Müdür Yardımcısı Charles Villoz, tamamen siyah seramikten üretilen bu yeni saatin dünya prömiyerinde hazır bulundu ve modeli seçkin misafir ve basın mensuplarına tanıttı. Saat kadranındaki ZrO2 ibaresi, malzemenin kimyasal bileşimini ifade etmektedir. Bu son derece teknik ve çizilmeye karşı dayanıklı malzeme, yeni HydroConquest saatin sportif stiliyle mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Modelin cüretkar karakteri mat bir kadran, cilalı bir kasa, satensi dokulu yuvarlak bir çerçeve ve hem satensi hem mat bir yapıya sahip bir kasa arkası gibi aykırı rötuşlarla daha da vurgulanmıştır.

Daha fazlası!
Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası™ Finalleri Göteburg 2019; Engel Atlama; 2019
2019-04-07
Engel Atlama
Longines FEI Jumping World Cup™ Finals Gothenburg 2019

7 Nisan 2019 günü Göteborg'daki Scandinavium Arena'da düzenlenen Longines FEI Engel Atlama Dünya KupasıTM Finali'ni, mücadeleye Alamo ile katılan Steve Guerdat (İsviçre) kazandı. İkinciliği Clooney 51 ile yarışan İsviçreli Martin Fuchs'un kazandığı mücadelede üçüncülük ise Catch Me Not S. ile yarışan İsveçli Peder Fredricson'un oldu. Etkinliğin Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, bu başarılı sporcuların kayda değer performanslarına tüm 2018/2019 sezonu boyunca kronometresiyle tanıklık etmekten gurur duydu. Longines Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner, finali kazanan sporcunun yanı sıra ikinci ve üçüncü olan isimlere de zarif Longines saatler takdim etti.

 

Longines aynı hafta sonunda düzenlenen ve zarafetin öne çıktığı heyecan dolu mücadelelerle sporseverlere keyifli anlar yaşatan FEI At Terbiyesi Dünya Kupası™ Finali ile olan iş birliğinin de gurunu yaşadı. Bu prestijli yarışmayı Weihegold OLD isimli atıyla eksiksiz bir performans sergileyen Alman binici Isabell Werth kazandı. Podyuma çıkan diğer isimler ise Verdades ile yarışan Laura Graves (ABD) ve Damsey FRH ile yarışan Helen Langehanenberg (Almanya) oldu.

 

Finallerle dolu etkinlik ayrıca katılımcılara etkinliğin Resmi Saati olan ikonlaşmış HydroConquest koleksiyonuna ait, teknik mükemmellik ile sportif hatları zarif bir stille bir araya getiren yeni modeli keşfetme fırsatı da verdi. Marka bu koleksiyona 2018'de dalgıç saatlerinin bu sporun kendine has gerekliliklerinden ilham alan stilini muhafaza eden yeni modeller eklemişti. Göteborg'da tanıtılan model mavi gün ışını kadrana ve kadranın rengini tamamlayan yüksek teknoloji ürünü, yenilikçi bir seramik çerçeveye sahiptir.

Daha fazlası!
EEF; Engel Atlama; Longines ve Avrupa Binicilik Federasyonu ortaklıklarını tazeledi
2019-04-05
Engel Atlama
Longines and the European Equestrian Federation renew their collaboration

Longines ve Avrupa Binicilik Federasyonu (EEF), ortaklıklarını yenilediklerini duyurmaktan mutluluk duyar. İmzalanan yeni anlaşmayla ortaklar binicilik sporunun gelişmesine katkıda bulunma amaçlarını sürdürmeye devam ederken sporcunun ve atın sağlığını ön plana alarak sporda adalet ve güvenlik ilkelerini destekleyecek. İsviçreli saat markası 2015 yılından bu yana EEF'nin Resmi Ortağı ve Resmi Saati olduğu gibi Longines EEF Sıralamaları ve Longines Kardeşlik Programı'nın da Unvan Ortağı'dır.

 

EEF Başkanı Theo Ploegmakers, yenilenen ortaklıkla ilgili şöyle konuştu: “ Longines'in EEF’nin Resmi Ortağı olma görevini imzalanan anlaşmayla yenilediğini ilan etmekten gurur duyuyorum. Longines binicilik dünyasıyla olan köklü ilişkileriyle tanınmaktadır ve bu ortaklık Avrupa'da binicilik sporlarını destekleme misyonumuza büyük katkı sağlamaktadır.”

 

Longines Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner ile duygularını şöyle ifade etti: “ Resmi Ortak ve Resmi Saat olarak EEF ile olan iş birliğimizi yenilemekten gurur duyuyoruz. Tüm Avrupa'da binicilik sporunun gelişmesine destek olacak olan bu ortaklık aynı zamanda binicilik dünyasına olan kadim bağlılığımızı da güçlendirecek.”%break%Longines’in bicinilik dünyasıyla olan ilişkileri, 1869 yılında vakur bir at kafası figürünün işlenmiş olduğu bir cep saati üretmesiyle başlamıştır. İsviçreli saat markası ilk ortaklığını 1912 yılında Portekiz’deki uluslararası bir engel atlama yarışması ile kurmuştur. Longines’in binicilik sporlarıyla olan ilişkisi engel atlama, düz yarış, dayanıklılık yarışı, at terbiyesi, arabalı yarış ve üç günlük yarışma karşılaşmalarını kapsamaktadır.

 

EEF, misyonu Avrupa'da biniciliğin potansiyelini ve gelişimini en üst düzeye çıkarmak olan ilerici ve bağımsız bir kuruluştur. 2013 yılında Essen'de (Almanya) hayata geçirilen EEF Kardeşlik Programı, özellikli bilgi aktarımını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.  Gelişmiş bir Ulusal Federasyon'un bölgedeki bir diğer Ulusal Federasyon'a teknik, teorik ve/veya idari destek vermesini sağlar. Yardım verme görevini üstlenen bir Ulusal Federasyon, programın şartlarına göre yardım alma hakkına da sahiptir.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam