Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ru ja zh-Hans zh-Hant ko pl th tr pt

Search

Longines FEI Dünya Kupası Çin Ligi - 2. Ayak; Engel Atlama; 2019
2019-05-26
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Dünya KupasıTM Çin Ligi – 2. Ayak

Fanyface isimli atıyla yarışan Hong Konglu binici Kenneth Cheng, 26 Mayıs 2019 Pazar günü Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Çin Ligi'nin Çengdu'da düzenlenen 2. ayağında galibiyetini ilan etti. Mücadeleye Gulio van de Koelaar isimli atıyla katılan Çinli binici Nulahemaiti Lbai ikinci olurken, üçüncü sıraya da Chalano Gold isimli atıyla aynı ülkeden Jiri Galatu yerleşti. Etkinliğin Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Saati olan Longines, bu büyük başarısını tebrik etmek için Kenneth Cheng'e zarif bir saat hediye etmekten onur duydu.

 

Longines hafta sonuna yayılan mücadeleler boyunca etkinliğin Resmi Saati olan Conquest V.H.P. “ Very High Precision” modelini tanıtmanın da mutluluğunu yaşadı. Olağanüstü hassasiyeti yüksek teknik özellikler ve markanın benzersiz zarafetinin damgasını taşıyan sportif bir görünümle birleştiren model, kuvars saat alanında yeni bir başarıdır.

Daha fazlası!
Longines FEI Engel Atlama Fransa Milletler Kupası; Engel Atlama; 2019
2019-05-26
Engel Atlama
Longines FEI Engel Atlama Fransa Milletler KupasıTM

Longines FEI Engel Atlama Milletler Kupası™ Avrupa Kümesi 1. Ligi mücadelesi Cuma günü La Baule'de, İsviçre Takımı'nın Belçika ve Fransa takımlarının önüne geçerek aldığı galibiyetle başladı. Niklaus Rutschi, Bryan Balsiger, Paul Estermann ve Steve Guerdat'dan oluşan İsviçre Takımı'na bu başarılarını tebrik etmek için zarif Longines saatler hediye edildi.

 

Pazar günü öğleden sonra düzenlenen Grand Prix Longines De La Ville de la Baule mücadelesini ise atı DSP Alice ile Alman binici Simone Blum kazandı. İsviçreli Steve Guerdat ve atı Albfuehren's Bianca ikinci olurken, üçüncülüğe de İrlandalı Darragh Kenny ve atı Important de Muze yerleşti.

 

Longines FEI Engel Atlama Fransa Milletler KupasıTM La Baule ayağının Resmi Saati Conquest V.H.P. « Very High Precision » koleksiyonuna ait bir modeldi. Olağanüstü hassasiyeti yüksek teknik özellikler ve markanın benzersiz zarafetinin damgasını taşıyan sportif bir görünümle birleştiren koleksiyon, kuvars saat alanında yeni bir başarıdır.
Daha fazlası!
Longines Global Şampiyonlar Turu - Madrid; Engel Atlama; 2019
2019-05-19
Engel Atlama
Longines Global Champions Tour of Madrid 2019

Longines’in Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olduğu Longines Global Şampiyonlar Turu’nun beşinci ayağı geçtiğimiz pazar günü Madrid’de tamamlandı. Hafta sonunun en önemli yarışı olan Longines Global Şampiyonlar Turu Madrid Grand Prix’sine Chaplin ile yarışan Martin Fuchs'un (İsviçre) galibiyeti damgasını vurdu. İsviçreli biniciye bu büyük başarısını tebrik etmek için zarif bir Longines saat hediye edildi.

 

Longines, hafta sonu boyunca etkinliğin Resmi Saati olan Conquest V.H.P.“ “Very High Precision” modelini tanıtmaktan da gurur duydu. Kuvars saat alanında yeni bir başarının temsilcisi olan bu saat, üstün hassasiyeti yüksek teknoloji ve markanın eşsiz zarafetiyle damgalanmış spor bir görünümle birleştirmektedir. Bu model, analog bir saate göre çok yüksek hassasiyet seviyesi ( 5 sn./yıl) ve darbe ya da manyetik alana maruz kaldığında akrep ve yelkovanı yeniden ayarlama becerisiyle tanınan özel bir mekanizmaya sahiptir.

Daha fazlası!
Longines Global Şampiyonlar Turu - ŞAngay; Engel Atlama; 2019
2019-05-05
Engel Atlama
Longines Global Champions Tour of Shanghai 2019

Geçtiğimiz hafta sonu Longines Global Şampiyonlar Turu’nun dördüncü ayağında, dünyanın en iyi jokey ve atlarından bazıları, Şangay’daki 63 metre yüksekliğe sahip etkileyici Çin Sanat Sarayı’nın önünde toplandı. Turun Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, Çin etabının en önemli etkinliği olan Longines Global Şampiyonlar Turu Şangay Grand Prix’siyle olan ortaklığının gururunu yaşadı.

 

Longines Zarafet Elçisi Aaron Kwok Cumartesi günü yapılan etkinliğe katılarak, bu çok özel yarışmada Danielle Goldstein’ın zaferine tanık oldu. Pek çok yeteneğe sahip bir sanatçı ve Longines zarafet Elçisi olan Aaron Kwok, Longines Çin Başkan Yardımcısı Dennis Li ile birlikte, bu başarısını kutlamak amacıyla kendisine zarif bir Longines saat takdim etti.

 

Hafta boyunca Longines, etkinliğin Resmi Saati olan Conquest V.H.P. koleksiyonuna ait bir modeli tanıtmaktan gurur duydu. Kuvars saat alanında yeni bir başarının temsilcisi olan bu seri, üstün hassasiyeti yüksek teknoloji ve marka’nın eşsiz zarafetiyle damgalanmış spor bir görünümle birleştirmektedir. 

Daha fazlası!
Longines FEI Engel Atlama Milletler Kupası Meksika-Coapexpan; Engel Atlama; 2019
2019-05-05
Engel Atlama
Longines FEI Jumping Nations Cup™ of Mexico - Coapexpan 2019

5 Mayıs 2019 Cumartesi günü, Coapexpan'de yapılan FEI Engel Atlama Milletler Kupası™ Meksika'da, Meksika Takımı (Babel ile yarışan Patricio Pasquel, Hortensia van de Leeuwerk ile yarışan Manuel Gonzalez Dufrane, Queens Darling ile yarışan Lorenza O’Farrill ve Big Red ile yarışan Salvador Onate) birinciliği kazandı. İkinci sıraya yerleşen Amerika Takımı’nı Kanada Takımı takip etti. İsviçreli saat markası, 3 Mayıs 2019 Cuma günü yapılan ve etkinliğin diğer bir öne çıkan yarışması olan Longines Grand Prix'sini sunmaktan gurur duydu. Bu uluslararası engel atlama yarışmasında, Calvira ile Lorenza O’Farrill'in zaferini, sırasıyla Contendros ile Andrea Azcarraga ve Mighty Mouse ile Gerardo Pasquel Mendez'in takip etmesiyle, podyumda %100 Meksikalılar boy gösterdi. Longines, her iki yarışmanın birincisine de muhteşem performanslarından dolayı zarif birer saat hediye etmenin mutluluğunu yaşadı.
 

Bunlara ek olarak, bu etkinlik marka açısından ikonik HydroConquest koleksiyonundan yeni bir model olan Resmi Saati sunmak için de mükemmel bir fırsat oldu. Su sporlarının büyüleyici dünyasından ilham alan bu seri, markanın iki ayırt edici özelliği olan teknik mükemmellik ve geleneksel zarafeti bir araya getiriyor.

Daha fazlası!
Longines FEI Dünya Kupası Çin Ligi - 1. Ayak; Engel Atlama; 2019
2019-05-01
Engel Atlama
Longines FEI Dünya Kupası Çin Ligi - 1. Ayak

Longines FEI Engel Atlama Dünya Kupası Çin Ligi'nin 1 Mayıs 2019 Çarşamba günü Tiençin'de düzenlenen birinci ayağını Patrick Lam (Hong Kong) ve atı Newtime de Baussy kazandı. Çinli binici Yuxing Ma ve atı Elly van de Boslandhoeve ikinci olurken, yine Çinli olan Jirigala Erdeng ve atı Brikibo vd Bosbeek de üçüncülük aldı. Etkinliğin Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve saati olan Longines, bu büyük başarısını tebrik etmek için Patrick Lam'a zarif bir saat hediye etmekten onur duydu.

Etkinlik, aynı zamanda markaya etkinliğin Resmi Saati olan Conquest V.H.P.“ Very High Precision” modelini tanıtma fırsatı verdi. Olağanüstü hassasiyeti yüksek teknik özellikler ve markanın benzersiz zarafetinin damgasını taşıyan sportif bir görünümle birleştiren model, kuvars saat alanında yeni bir başarıdır.

Daha fazlası!
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam