Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt

Search

Longines Zarafet Elçisi Stefanie Graf Hamburg'daki derneğinin kapılarını açtı

Kurumsal
2019-02-27

Stefanie Graf ve kurucusu olduğu Children for Tomorrow derneği, 27 Şubat 2019'da İsviçreli saat markası Longines'i Hamburg'da (Almanya) ağırladı. Alman tenis efsanesinin 1998 yılında kurduğu, Hamburg Eppendorf Üniversitesi kliniğinde yer alan enstitü, savaş, zulüm ve şiddet mağduru çocuklara ve ailelerine destek vermektedir.

Stefanie Graf, bu buluşmada hislerini şöyle ifade etti: “Longines, kalbimde çok özel bir yere sahip olan derneğim Children for Tomorrow'a karşı her zaman çok cömert ve yardımsever olmuştur. 20 yılı aşkın süredir, savaş, sürgün ve şiddetin acısını yaşamış mümkün olduğunca çok sayıda çocuğa destek olabilmek için travma terapisi tedavisinde uzmanlaştık.  Gözle görülmeyen bu yaralar genellikle ihmal ediliyor. Children for Tomorrow'un misyonu, bu çocukların nelere göğüs germek zorunda kaldığı ve iyileşmeleri için nelere ihtiyaç olduğu konusunda farkındalık yaratmaktır.  Sağlıklı bir gelecek kurabilmeleri için mümkün olduğu kadar çok çocuğa yeni bir bakış açısı kazandırmak istiyoruz.”

Kar amacı gütmeyen organizasyon, mültecilerin hassas durumuna ve psikolojilerine dikkat çekmektedir. Kalifiye bir uzman ekibi, sanat terapisi gibi değişik psikolojik tedaviler ve etkinliklerle çocukların ve gençlerin yaşadıkları travmayı geride bırakmalarına yardımcı olmaktadır. Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette, Longines bünyesinde çalışan bir saat ustası, dernekteki çocuklarla bir saat yapımı atölyesi düzenlemiştir.

Stefanie Graf ve Longines bu buluşma vesilesiyle uzun ömürlü ortaklıklarının altını çizme fırsatı da yakaladı. 2008 yılında başlayan bu ortaklığın onuncu yılı şerefine, geçtiğimiz yaz sınırlı sayıda üretile 10 adet “Conquest V.H.P. Stefanie Graf & Andre Agassi Foundations” saat seti bir açık arttırmayla satılmıştı. Satıştan elde edilen tüm gelir, bu Zarafet Elçileri tarafından kurulmuş olan Children for Tomorrow ve The Andre Agassi Foundation for Education, adlı hayır kurumlarına bağışlanmıştı. İçten gelen zarafet

Longines için temel değerler olan mükemmellik ve zarafet, markayı daima en yüksek toplumsal idealleri takip etmeye ve desteklemeye yönlendirmiştir. Kanatlı kum saati logolu marka, çeşitli hayır kurumlarına destek olmak için yıllar boyunca birçok ortaklık kurmuştur.

Longines Genel Müdürü Walter von Känel, bu önemli günde yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Longines’in temel değerleri, markayı her zaman hayırsever amaçlara hizmet etmeye teşvik etmiştir. Çocuklara ve ailelerine daha iyi bir gelecek kurmaları için yardım eden Children for Tomorrow derneğiyle beraber çalışmaktan özellikle gurur ve onur duyuyoruz. Derneğin kurucusu olan Longines Zarafet Elçisi Stefanie Graf'ın gösterdiği yardımseverlik, adanmışlık ve cömertlik, markamız için çok önemli bir değer olan gerçek zarafetin, içten gelen zarafetin, mükemmel bir temsilidir.” Stefanie Graf ise sözlerini şöyle tamamladı: “Longines gibi tarih, gelenek, ustalık ve kalite bakımından zengin bir şirketi temsil ettiğim için çok mutluyum.  İnsanların hayatında bir fark yaratmak, Longines ile paylaştığımız ortak bir arzu. Yardımseverlik ve duyarlılık, markanın kimliğinin ayrılmaz bir parçası.”


Children for Tomorrow Hakkında

Children for Tomorrow savaş, zulüm ve şiddet mağduru çocuklara ve ailelerine destek sunan projeler başlatmayı ve sürdürmeyi amaçlayan, kar amacı gütmeyen bir dernektir. Derneğin desteklediği çocuklar korkunç deneyimler yaşamış, bazıları ebeveynlerini ve yakın akrabalarını kaybetmiştir. Yaşadıkları psikolojik travmaların bir sonucu olarak, geçmişte veya şu anda uyku sorunları, kabuslar, depresyon ya da başka sorunlar yaşayabilmektedirler. Bu travmaları atlatabilmeleri için, eğitimli ve kalifiye uzmanlar tarafından uygulanan psikoterapötik tedavi gereklidir. Children for Tomorrow derneğinin sağladığı maddi kaynaklar, bu psikolojik yaraları iyileştirmek için kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için derneğin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.children-for-tomorrow.com/
 

Stefanie Graf ve Longines

Tenisin efsanevi ismi Graf, tenis oynamaya dört yaşında başlayarak yeteneğini olağanüstü erken bir yaşta göstermiştir. Profesyonelliği ve cesareti ile daima takdir edilmiş olan virtüoz, tenis tarihine damgasını vurmuştur. 17 yıllık kariyeri boyunca olağanüstü başarılara imza atmıştır: aralarında 22 Grand Slam'ın da olduğu 902 galibiyet, Olimpiyat Oyunları'nda altın madalya ve bugüne kadar kırılmamış bir rekor olan 377 hafta boyunca WTA sıralaması birinciliği. Spor tarihinin ikonlaşmış isimlerinden olan Stefanie Graf, Longines’in mükemmellik, performans ve zarafete olan düşkünlüğünü paylaşmaktadır. Cesareti, adanmışlığı ve cömertliği ile, markanın değerlerini mükemmel biçimde temsil eder ve sloganına hayat verir: zarafet bir tavırdır. Marka, bu nedenlerden ötürü Children for Tomorrow derneğini ve Zarafet Elçisinin çalışmalarını desteklemekten gurur duymaktadır.

Longines Ambassador of Elegance Stefanie Graf; foundation; Hamburg
Takvim
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Ocak
Şubat
Mart
Nisan
Mayıs
Haziran
Temmuz
Ağustos
Eylül
Ekim
Kasım
Aralık
Longines Global Şampiyonlar Turu - Doha; Engel Atlama; 2019
Takvimime ekle
Longines Global Champions Tour of Doha 2019
2019-03-01 - 2019-03-03
DOHA, Katar
FIS Alpine Ski World Cup Men - Kvitfjell; Alpine Skiing; 2019
Takvimime ekle
FIS Alpine Ski World Cup Men - Kvitfjell
2019-03-02 - 2019-03-03
KVITFJELL, Norveç
FIS Alpine Ski World Cup Ladies - Sotchi; Alpine Skiing; 2019
Takvimime ekle
FIS Alpine Ski World Cup Ladies - Sotchi
2019-03-02 - 2019-03-03
SOCHI, Rusya
Longines FEI Jumping World Cup North American League - Ocala; Jumping; 2019
Takvimime ekle
Longines FEI Jumping World Cup North American League - Ocala
2019-03-06 - 2019-03-10
OCALA, Amerika Birleşik Devletleri
FIS Alpine Ski World Cup Ladies - Spindleruv Mlyn; Alpine Skiing; 2019
Takvimime ekle
FIS Alpine Ski World Cup Ladies - Spindleruv Mlyn
2019-03-08 - 2019-03-09
Spindleruv Mlyn, Çek Cumhuriyeti
FIS Alpine Ski World Cup Men - Kranjksa Gora; Alpine Skiing; 2019
Takvimime ekle
FIS Alpine Ski World Cup Men - Kranjksa Gora
2019-03-09 - 2019-03-10
KRANJSKA GORA, Slovenya
Longines Gran Premio Latinoamericano; At Yarışları; 2019
Takvimime ekle
Longines Gran Premio Latinoamericano 2019
2019-03-10 - 2019-03-10
SANTIAGO, Şili
FIS Alpine Ski World Cup Finales Ladies & Men - Soldeu; Alpine Skiing; 2019
Takvimime ekle
FIS Alpine Ski World Cup Finales Ladies & Men - Soldeu
2019-03-13 - 2019-03-17
Soldeu, Andorra
facebook picture
Takvimime ekle
FIG EnBW DTB-Pokal All-Around World Cup 2019
2019-03-16 - 2019-03-17
STUTTGART, Almanya
Longines Golden Slipper Raceday & Longines Golden Slipper race; Horse Racing; 2019
Takvimime ekle
Longines Golden Slipper Raceday & Longines Golden Slipper race
2019-03-23 - 2019-03-23
SYDNEY, Avustralya
Dubai World Cup & Longines Dubai Sheema Classic; Horse Racing; 2019
Takvimime ekle
Dubai World Cup & Longines Dubai Sheema Classic 2019
2019-03-30 - 2019-03-30
DUBAI , Birleşik Arap Emirlikleri
Tüm

Nisan

etkinliklerini gör
Tarihi farklı kaydet
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!
Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin. 3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz
%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı
En fazla üç ürün karşılaştırılabilir
Tamam
Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz? Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?
İptal
Tamam