Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Longines ve markanın Zarafet Elçisi Aishwarya Rai Bachchan 2018 oyunları Kraliçe’nin Batonunu Sidney’deki yeni Longines butiğinde karşıladı

İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları
2018-02-06

Longines bugün Avustralya, Sidney’deki yeni Butiğinin açılışını yapma mutluluğunu yaşadı. Longines Zarafet Elçisi Aishwarya Rai bu özel günde resmi kurdele kesme töreni için Longines Genel Müdür Yardımcısı ve Uluslararası Pazarlama Müdürü Juan-Carlos Capelli’ye eşlik etti. Gold Coast 2018 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları (GC2018) Resmi Zaman Tutucusu ve Kraliçe’nin Batonu Koşusunun Resmi Ortağı olan Longines, açılış etkinliği esnasında Butikte Kraliçe’nin Batonunu da karşıladı.  

Juan-Carlos Capelli “Bu olağanüstü mekanda Avustralya Butiğimizi açmanın ve müşterilerimize saatlerimizi DNA’mızı yansıtan bir ortamda keşfetme fırsatı vermenin gururunu yaşıyoruz,” açıklamasını yaptı. “Longines yaklaşmakta olan İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları Resmi Zaman Tutucusu, Atletizm, Jimnastik ve Yedili Ragbi disiplinlerinin Ana Ortağı ve Masa Tenisi disiplininin Ortağı olmaktan da gurur duymaktadır. On gün sürecek zorlu mücadelelerde birçok rekor kıran performans görmeyi umuyoruz.”

Longines Zarafet Elçisi Aishwarya Rai Bachchan ise “Bu güzel mağazanın açılışını yapmaktan ve Gold Coast 2018 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları için Kraliçe’nin Batonunu karşılama şerefine nail olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” ifadelerini kullandı. “On yıldır Longines ailesine dahil olmanın yanı sıra İngiliz Milletler Topluluğu mensubu olmaktan da gurur duyuyorum ve Avustralya’da yalnızca 60 gün içinde başlayacak olan ve çok heyecanlı geçeceğine emin olduğum 2018 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları’nın coşkusunu şimdiden yaşadığım için çok mutluyum.”

Kraliçe’nin Batonunu Butiğe getirme onuru Longines Dostu ve atlet Amy Pejkovic’in oldu. Genç atlet güneş batarken Sidney Körfezi Köprüsü üzerinde GC2018’in Resmi Saati olan Conquest V.H.P. Gold Coast 2018 Commonwealth Games ile kameralara poz verdi. Bu sıra dışı saat Gold Coast 2018 logosunu ve “Gold Coast 2018 XXI Commonwealth Games” imgesini taşımaktadır.

Avustralya’ya 24 Aralık 2017’de gelen ve Majesteleri Kraliçe 2. Elizabeth’in sporculara mesajını taşıyan Kraliçe’nin Batonu, 21. İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları’nın 4 Nisan 2018’deki açılışı için Gold Coast’a varmadan önce Avustralya’nın tüm eyalet ve bölgelerinde seyahat edecek.

Longines 4-15 Nisan 2018 tarihleri arasında Gold Coast’ta gerçekleşecek ve İngiliz Milletler Topluluğu’nun yetmişi aşkın ülke ve bölgesinden sporcuları bir araya getirecek olan bu büyük ve çok disiplinli etkinliğin Resmi Zaman Tutucusu ve Ortağı olmaktan büyük gurur duymaktadır.

Ambassador of Elegance; Aishwarya Rai Bachchan; CWG2018; new Longines boutique; Sydney

Takvim

Tarihi farklı kaydet
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam