Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Longines Global Şampiyonlar Turu - Paris

Engel Atlama
2018-07-07

Performans ve Zarafetle dolu, nefes kesen bir hafta sonu

Longines Global Şampiyonlar Turu’nun onuncu ayağını da içeren Longines Paris Eiffel Jumping, dünyanın en iyi binicilerini ve atlarını Fransa’nın başkentinde, Champ de Mars meydanında bir araya getirdi. Longines, Cuma günü gerçekleşen ve “Mission Bern” yararına düzenlenen beş yıldızlı engel atlama mücadelesi Longines Eiffel Challenge’ın ilk defa Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olmanın mutluluğunu yaşadı. Explosion W ile yarışan Ben Maher’in baş döndürücü bir performansla kazandığı mücadelede ikincilik Urano de Cartigny ile yarışan Nicolas Delmotte’nin, üçüncülük ise Zinius ile yarışan Harrie Smolders’in oldu. Longines Zarafet Elçisi Aishwarya Rai Bachchan, Ben Maher’e zarif bir Longines saat takdim etti.

 

Prestijli Longines Global Şampiyonlar Turu Paris Grand Prix’sinin Unvan Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu olan marka, Suma’s Zorro ile yarışan Sameh El Dahan’ın galibiyetine tanıklık etmekten de mutluluk duydu.

 

Cumartesi gününün önce çıkan mesajı, Longines’in “Zarafet bir Tavırdır” sloganı ile bütünleşen, kalpten gelen zarafet oldu. Longines Global Şampiyonlar Turu Paris Grand Prix’si esnasında Longines, maddi sıkıntı yaşayan çocuklar için bağış toplayan yardım derneği JustWorld International’a, atlanan her Longines engeli için 200 porsiyon yemeğin bağışlandığı “Longines Clear The Jump” programı ile destek verdi. Etkinlik kapsamında Longines JustWorld International’a toplamda 5000 porsiyon yemek bağışladı.

 

Longines, etkinliğin Resmi Saati olan Longines Master Collection Blue Edition’a ait bir modeli de tanıttı. Pırlanta imleri olan mavi gün ışını kadranlı saat, kadranla renk uyumu yakalayan mavi timsah derisi bir kayışa sahiptir. Saatin şık kromatik rengi, serinin klasik ve ölçülü tarzıyla mükemmel bir uyum sergilemektedir.

Longines Global Champions Tour; Paris;2018,pic4
Custom bloc background

Tüm Longines yarışlarının canlı sonuçlarını www.longinestiming.com adresinden takip edin. İsviçreli saat markası Longines kurumsal deneyimine dayanarak zamanla spor dünyasıyla özel bir ilişki geliştirdi. Artık dünya şampiyonalarında zaman tutuculuğu olarak veya uluslararası spor federasyonlarının ortağı olarak yıllara yayılan bir deneyime sahiptir.


www.longinestiming.com
Custom bloc background
a horse magazine
by Longines

Longines’ passion for equestrian sport dates back to 1878, when it produced a chronograph engraved with a jockey and his mount. Three years later, it can be found on American racecourses, adopted by horse enthusia­sts. In 1912, the company partnered for the first time with an international show jumping competition. Today Longines’ involvement in equestrian sports includes show-jumping, flat racing, endurance, driving, dressage and eventing competitions.


Discover the Blue Horse
Takvim
2014
2015
2016
2017
2018
Ocak
Şubat
Mart
Nisan
Mayıs
Haziran
Temmuz
Ağustos
Eylül
Ekim
Kasım
Aralık
The Hampton Classic Horse Show; 2018; Horse Jumping; 2018
Takvimime ekle
Hampton Classic Horse Show - Bridgehampton
2018-08-26 - 2018-09-02
BRIDGEHAMPTON, Amerika Birleşik Devletleri
Longines Global Champions Tour; Roma; 2018; Jumping
Takvimime ekle
Longines Global Şampiyonlar Turu - Roma
2018-09-06 - 2018-09-09
ROMA, İtalya
Uppercourt Cappucino, Mystic van 'T Hoogeinde and Solid Gold Z are the winners of the FEI World Breeding Jumping Championships for Young Horses
Takvimime ekle
Longines China Tour
Takvimime ekle
Longines Çin Turu
2018-09-14 - 2018-09-16
BEIJING, Çin
Takvimime ekle
Longines FEI World Cup North American League - North Salem
2018-09-26 - 2018-09-30
NORTH SALEM, Amerika Birleşik Devletleri
Tüm

Ekim

etkinliklerini gör