Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Longines, White Turf St. Moritz'in ilk yarış gününde zaman tuttu

At Yarışı
2019-02-03

Longines kış takviminin önde gelen yarışlarından White Turf St. Moritz'in ilk yarış gününde zaman tutmanın gururunu yaşadı

İsviçreli saat markası Longines, Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olduğu White Turf St. Moritz'in ilk pazarında koşulan yarışların kronometresi olmaktan mutluluk duydu. St. Moritz Yarış Derneği'yle olan ortaklığı kapsamında, Longines ayrıca günün en önemli at yarışının da Unvan Ortağı'ydı: 17 Şubat'ta düzenlenecek Longines 80. Grosser Preis von St. Moritz için bir hazırlık yarışı olan Grand Prix Longines.

 

Yarışı Schiergen Dennis jokeyliğinde koşan New Agenda kazanırken ikinciliğe Bürgin Tim jokeyliğinde yarışan Fiesta, üçüncülüğe de Lingg Raphael jokeyliğinde yarışan Berrahri yerleşti.

 

Şubat ayının ilk üç pazar gününe yayılan geleneksel White Turf St. Moritz etkinliği 1907’den bu yana her yıl turizmiyle ünlü Graubüünden Gölü’nün donmuş yüzeyinde gerçekleştirilir. Her yıl 30.000'i aşkın ziyaretçiyi kendine çeken yarışlar, kış takviminin en önemli sportif ve sosyal etkinliklerinden biri olarak kabul edilir. Bu yıl 80. Grosser Preis von St. Moritz ödülünün verileceği etkinlik 3, 10 ve 17 Şubat günlerinde gerçekleşecektir.

 

Etkinliğin resmi saati Record koleksiyonuna ait zarif bir modeldir. Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu seri, markanın önde gelen modelleri arasına girmeye adaydır. Serinin tüm kalibreleri monokristalin silikon denge yayı ile benzersiz özellikler sunan bir mekanizmaya sahip olduğu gibi İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından “kronometre” olarak tasdik edilmiştir.

White Turf - 1st Raceday; Horse Racing; 2019

Tüm Longines yarışlarının canlı sonuçlarını www.longinestiming.com adresinden takip edin. İsviçreli saat markası Longines kurumsal deneyimine dayanarak zamanla spor dünyasıyla özel bir ilişki geliştirdi. Artık dünya şampiyonalarında zaman tutuculuğu olarak veya uluslararası spor federasyonlarının ortağı olarak yıllara yayılan bir deneyime sahiptir.


www.longinestiming.com

Takvim

Longines Hong Kong International Races; Horse Racing; 2019

Longines Hong Kong International Races

2019-12-08 - 2019-12-08

Tarihi farklı kaydet
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam