Go to Main Navigation Go to Content Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr pt it it-CH

Search

Longines ilk SUUDİ KUPASI'nın Resmi Ortağı ve Resmi Zaman Tutucusu oluyor

At Yarışı
2020-02-14

Uluslararası at yarışları dünyası ile uzun yıllardır süregelen bağlara sahip Saint-Imier merkezli bir şirket olan Longines, verdiği 20 milyon dolarlık ödülle dünyanın en değerli at yarışlarından biri olan SUUDİ KUPASI yarışı kapsamındaki heyecanla beklenen bu binicilik etkinliğinin Resmi Ortağı, Resmi Saati ve Resmi Zaman Tutucusu olarak görev alacak.

 

Buna ilaveten Longines, Suudi Arabistan Krallığı'nda ilk kez yapılacak çim pist yarışı olan LONGINES TURF HANDICAP yarışının da (hipodromun en son teknolojiye sahip yeni çim pistinde 3000 metreden (1m 7f) geniş bir alanda yapılan yarışma) Unvan Ortağı olacak. Dünyanın her yerinden katılımcıları kendine çeken ve orijinal adı Red Sea Handicap olan yarış, bir çim pist yarışı için oluşturulan en güçlü sahalardan biri olmaya aday görünüyor.

 

Longines Pazarlama Başkan Yardımcısı Matthieu Baumgartner konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “ Etkinliğin Resmi Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olarak SUUDİ KUPASI ile yeni bir işbirliğine başlamak bizi son derece gururlandırıyor. Bu ortaklık, at yarışlarına olan 140 yılı aşkın tutkumuzu daha da güçlendirmektedir. İlk kez yapılacak olan bu heyecan verici spor olayının bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz.”

Riyad Binicilik Kulübü Genel Müdürü Adel A Almazroa ise: “ Longines’in uluslararası at yarışlarına olan adanmışlığı çok iyi bilinmektedir ve böylesine prestijli bir şirketin SUUDİ KUPASI'na ortak olarak katılması bizi çok gururlandırıyor“ şeklinde konuştu.

 

İlk kez yapılacak olan ve 28 Şubat Cuma günü Kingdom Day jokeyler şampiyonası, 29 Şubat Cumartesi günü ise SUUDİ KUPASI günü olmak üzere iki gün sürecek olan Riyad'daki Kral Abdulaziz Hipodromu'nda gerçekleşecek SUUDİ KUPASI yarışı buluşması, toplamda 30 milyon dolarlık ödülün verileceği 16 yarışa sahne olacak.

Takvim

Tarihi farklı kaydet
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!

Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin.

3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz

%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı

En fazla üç ürün karşılaştırılabilir

Tamam

Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?

İptal
Tamam