Go to Main Navigation Go to ariane Go to Social Networks Go to Bottom Navigation
E-Mağaza
picture E-Mağaza
Saatler
picture Saatler
Longines Dünyası
picture Longines Dünyası
Mağaza Bul
picture Mağaza Bul
Müşteri hizmetleri
picture Şirket
 
en en-AU en-GB fr fr-CH de de-CH es it it-CH ko pl zh-Hans zh-Hant ja ru th tr

Search

Rus Federasyonu Başkanlık Kupası

At Yarışı
2018-06-10

Longines, Conard Lord ile yarışan Stanislav Kruglykhin’in etkileyici Rus Federasyonu Başkanlık Kupası galibiyetinde kronometre başındaydı

Longines bu yıl 10 Haziran Pazar günü Moskova Merkez Hipodromu’nda düzenlenen Rus Federasyonu Başkanlık Kupası’nda art arda üçüncü defa Resmi Zaman Tutucu ve Resmi Saat olmanın gururunu yaşadı. Conard ile yarışan Stanislav Kruglykhin’nin kazandığı yarışı Longines Genel Müdürü Walter von Känel de izledi. Kruglykhin’e gösterdiği başarı için hediye edilen zarif Longines saati markanın Genel Müdürü takdim etti.

 

Bu etkinlik Rusya’nın en önemli ve en prestijli safkan at yarışıdır. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in de her yıl katıldığı yarış, binicilik dünyasından profesyonelleri, at yarışı severleri ve Moskovalıları bir araya getirir.

 

Bu heyecan dolu yarış, İsviçreli saat markası tarafından etkinliğin Resmi Saati olan yeni Conquest V.H.P. Very High Precision modelinin tanıtımı için seçildi. Olağanüstü hassasiyeti yüksek teknik özellikler ve markanın benzersiz zarafetinin damgasını taşıyan sportif bir görünümle birleştiren bu saat, kuvars saat alanında yeni bir başarıdır. Gümüş kadranlı saat, ultra-hassas bir mekanizmaya (+-5 saniye/yıl) ve daimi takvime sahiptir.

 

Longines yüz yılı aşkın süredir binicilik sporlarıyla ortaklık kurmaktadır. Kanatlı kum saati logolu marka, günümüzde binicilik sporlarının düz koşu yarışı, engel atlama, üç günlük yarış, dayanıklılık, atlı araba ve at terbiyesi disiplinleri ile ilişki içindedir. Markamız bu disiplinlerde uluslararası kurum ve etkinliklerle iş birliği içinde olduğu gibi ismini dünya sıralamalarına, ödüllere ve binicilik dünyasının seçkin sporcu ve şahıslarına sunulan nişanlara vermiştir. Longines’in bu dünyayla olan ilişkisi, iki taraf için de ortak değerler olan zarafet, gelenek ve performansla da ilgilidir.

President's Cup, Russian Federation, Horse Racing, 2018,pic2
Custom bloc background
a horse magazine
by Longines

Longines’ passion for equestrian sport dates back to 1878, when it produced a chronograph engraved with a jockey and his mount. Three years later, it can be found on American racecourses, adopted by horse enthusia­sts. In 1912, the company partnered for the first time with an international show jumping competition. Today Longines’ involvement in equestrian sports includes show-jumping, flat racing, endurance, driving, dressage and eventing competitions.


Discover the Blue Horse
Takvim
2014
2015
2016
2017
2018
2019
Ocak
Şubat
Mart
Nisan
Mayıs
Haziran
Temmuz
Ağustos
Eylül
Ekim
Kasım
Aralık
Longines International Jockeys’ Championship; 2018; Horse Racing
Takvimime ekle
LHKIR Gala Dinner; World Best Jockey Awards; Hong Kong; 2018
Takvimime ekle
Longines Hong Kong International Races; 2018
Takvimime ekle
Tüm

Ocak

etkinliklerini gör
Ürün karşılaştırma listesine eklendi!
Lütfen karşılaştırmak için başka bir saat daha seçin. 3 saate kadar karşılaştırma yapabilirsiniz
%REF% referanslı ürünü karşılaştırma listesinden kaldırdınız
Karşılaştırma listesini temizlediniz
Uyarı
En fazla üç ürün karşılaştırılabilir
Tamam
Bu ürünü listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz? Tüm ürünleri listeden kaldırmak istediğinize emin misiniz?
İptal
Tamam